Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.03. 11:42:06
nem inditok peticiót...mert majkd indit helyettem más azt ha te eztartod undorítónak akkor tudlak sajnálni ez cska egy példa volt arra hogy vannak ezerszer rosszabb és problémásabb küldetések...csakazokon a síró picsogó főhangadó nagyszintű bagázs javarésze már túlvan így azért nem pöfögnek...
Dátum: 2009.04.03. 11:40:21
Butchman tekevered a dolgokat...egyátalán minek kell akkor léé visszatérités?(eredetileg ha jóltudom nem volt benne hogy bármit is visszatéritene) szal most hogy lett jöttek egyből megint vinnyogni a nagyszintűk...nevetséges...tanuljátok meg elfogadni inkább azt hogy vannak amikor a dolgok nemúgymennek ahogy azt szeretnék páran...nah mind1...

aki meg kimaradt belőle há lol...kitérdekel hogy az kimaradt belőle? mer engem biztos nem...30-40 emberől van szó talán egy kicist többről(nagyon maximum 100) és van többezer játékos...nehogymár a kissebbség miatt a többség érezze magát rosszul...
Dátum: 2009.04.03. 11:14:02
jóvanmár...akkor már inkább kiégett őskő...vagy ne buzeráljanak mindig mindent és néhányan tanulják meg lenyelni a békát...ezé rossz ez a fenenagy demokrácia mert mindenki igényeinek elvárásainak megfelelni lehetetlen...ráadásul mindenki hozza a saját elképzelését meg meglátását és véleményét aztán meg ezvan belőle hogy folyton folyvást babrálni kell valamit mer ami az egyiknek jó az a másiknak nem...
Dátum: 2009.04.03. 10:53:56
nagyon izgalmas nagyon várom...még 3 óra...testemet az esélytelenek nyugalma és higgadtsága járja át ám remélem kiosztok pár pofont vagy legalább egy esélyes bajnokjelöltet kiütök a viadal folyamán =)
Dátum: 2009.04.03. 10:50:39
aklkkor módosítsukmár a csökkenjen 20 000el a rabolt lé differenciád is...há milyen küldetés az ahol az a cél hogy azok akik eddig gondosan ügyeltek arra hogy minnél kevesebb lét bukjanak mostmajd a többszörösét kell hogy elveszítsék csakmert valami okos kitalálta...

vagy akkor a lépjé 4 szintet?(amiből pár küldetésmúlva majd lesz 8 évvégére meg 36) ez is milyne zsibbadt küldetés már...engem leginkább ez frusztrál hogy kivinnyogják itt ezt mer pár nagyszövetségnek ez nemérdeke(hogy legyne ez az 5 hónapos küldi) de a valóban problémás küldik ettöl hétről hétre szaporodnak...áhhhh...olyan ez az egész már mint valmi zsibbvásár a nagyok segge kivan nyalva a kicsik meg duguljanak be és örüljenek ha olyat variálnak ami nekik is jó lesz...ez inkorrekt a játékosokkal szemben hogy mindig a szűk felsőkör igényeit próbálják kielégiteni...

és akkor Miklós is itt a végén nagylelkűen beírja hogy ő hajlik a változtatásokra...há lol...mijez? áhhh nah mind1 nemértek egyet ezzelafajta hozzállással van egy csomó sokkal sokkal szarabb küldetés és pont most ezt szurták ki néhányan mer ez bekavart az ő kiskapuzásuknak...

de mondom ezt is cska azért írtam le mert van kedvem írkálni...és ezzel én semmire nem akarok ráviláűgitani semmi vitát nem akarok kirobbantani cska közöltem hogy ez így röhej =)
Dátum: 2009.04.02. 21:52:41
Valmont köszönöm hogy megmutattad nekem lelki szegénységed =) de ne legyél frusztrált...nah mind1...a küldetés a lényeg nem pedig az hogy ki hogy ír...

én aztmondom ha 1-2 hónapra redukálják a mostani 5 helyett akkor viszont már valóban hasznosabb volna kivenni(mer semmti nem fog érni illetve nem azt mint maiért létrehozták)...viszont...ha ez megtörténik akkor a 20 000 léés differenciást is nyugodtan ki lehet szedni...mer az viszont valóban szopákolás a javából...
Dátum: 2009.04.02. 20:12:23
oké oké Butch te meg ígérd meg hogy leszoksz az offolgatásról =) és ne atrocitálj a helyesírásom miatt...mert azt se tudom ki vagy...

amugypedig megint hőzöng itt mindenki egy küldetés miatt de szerintem ezerszer fosatosabb és értelmetlenebb küldetések is vannak dögivel...

akinek meg az összetartás bajtársiasság és egyébb ilyen szavak nem mondanak semmit azt meg sajnálom(vándoroljá klánról klánra obsor) viszont az is igaz hogy szerintem ami büntetés volt eredetileg hogy iylen esetekben hogy ujrakellett tőteni a kutat meg csökkent a szerencse is vagy mi...nah szal ezen büntetések is elegendőek lettek volna...

az a baj hogy itt akkora nagy demokrácia van hogy jómóódunkban már mindent megakarunk változtatni azt csodálkozunk hogy egyre több a gubanc =)

nahde én nemakarok vitatkozni...

meg ebben semmi lassitás nincs ez egy tök egyedi küldetés ilyet most tettek be először...pl inkább legyen 1éve tag vagy a klánodban mint lépj 34 szintet küldetés...eheheh
Dátum: 2009.04.02. 17:38:40
ha kevesebb is lesz akkpr se ilyen 1-2 hónap legyen mer azmegmár vicc(akkor ne is legyen tényleg)...legyen 4 hónap és így 1 hónappal kevesebb mint am sotani szal 20% ami azémár korrekt

de ti mit peticióztok itt midnenért? ez egy jópofa küldetés és azoknak akik lojális emberek és otthonuknak tekintik azt a szövetséget ahol vannak...a sehonnai hazátalan páriák meg senkit nem izgatnak...azt ennyi...azon a szinten ahol ez a küldetés bejön már illik oszlopos tagnak lenni egy akármilyen szövetségben...
Dátum: 2009.04.02. 16:04:55
sajnos a játék egyik nagy hibája maga a forum xD nem túl igényes illetve nem is tudom talán egy telefonhoz tudnám hasonlítani amolyan régiszériás féltégláshoz...a feladatát ellátja...de kényelmi extrákat és luxust nem biztosít...

ez pedig a játékba beépített hivatalos közösségi város volna amire én gondolok szépen igényesen végzetúras hangulatba kidolgozva...tuti nyerő biznisz...kb mint a fehércsokis turórudi...olyan sincs de ha lenne tuti lenne...

egyébként látom én ezen topikokat amit mondasz meg hogy vannak ilyen kezdeményezések de áhhh kajak mondom a játékba beépitett klánforum jobban teccik mint maga ez a nagyforum...ettöl függetlenül jódolog írogatni ide de azé azt mindenki elismerheti hogy vannak ennél sokkal jobb motoron működő forumok =)
Dátum: 2009.04.02. 15:49:13
azért mert hosszútávon a kattingatás nem ad kielégitó játékélményt főlleg ha igazából annyira kemény az illető hogy kettétöri a jövőhetet is azt már nincs kihívás a játékban(bár a legtöbb ilyen befejezem a játékot és egyébb hattyú halálás kirohanás nem atrt sokáig és akik nem törlik magukat azok rövid időn belül visszatérnek a karakterükhöz)...

és akkor pedig itt ezért is jólenne ez a kis Fiktív Fantasy városka amiről én beszélek...ez lehet pont nem az elöbb emlitett játékosoknak volna nagy fless hanem másoknak akikben van egy kis írói avagy néminemű szerepjátékosi véna...

trükküs kis városkát lehetne rittyenteni...lenne pár utca épület satöbbi...jönnének mennének az emberkék írkálnának ismerkednének...ismét cska a TKt tudoom felhozni példának ahol még a játék csps részénél is jobban ment anno ez a szerepjáccós fless...sok embert lekötne bizony mondom tinéktek...
Dátum: 2009.04.02. 11:21:56
nah...

sokat változott véleményem a játékkal kapcsolatban...oylannyira hogy mostmár őskőre is költök mer úgyvélem az a párszááz forint elenyésző áldozat azért a sok plussz és pozitív dologért és élményért amit a játéktól kapni szoktam...és bár az élet nem fenékig tejfel mert azé a biztosítékaimat még mindig kiszokta csapni egykáét dolog de ha másra nem is arra biztos jóvolt ez a párhónap kényszerpihenő amig a forumról tiltva voltam hogy legalább a játékkal jobban megismerkedtem és elméllyedtem...

nagyon teccik az a sok változatos és érdekes lehetőség és egyébb dolog amiket lehet csinálni...és ugye folyamatosan jönnek az újabbnál újabb frissitések tehát aztkell hogy mondjam nekem személyszerint a kezdeti 1 pontos játékból mára már 8 pontos lett a Végzetúr...

talán csak annyit hiányolok hogy nincs egy valmilyen kis Fantasy városka amolyan közös forum ahol a játékkal jááccó emberek a karakterük bőrébe bújva ismerkednek egymással...mint pl Thrillion Kincseiben a játéktér...ha ilyen lenne akkor aztmondanám...imhol megtaláltam az Ígéret földjét...

nah ennyi =) Nevem Dr_Faktor aka Sharab Shaktor...és világ1ben 31es szinten bajnoki viadal után várom a döntetlenezni vágyó emberkéket smaragd zafír és rubin hordáából...
Dátum: 2009.04.02. 11:06:26
Igen...akkor az csudajó =) hónapokba tellett míg számüzetésem és kegyvesztésem végetért de mostmár újra ittvok...SZABADSÁG...remélem jólmegférek majd midnenkivel a forumon és idővel hasznos és meghatározó alakja leszek forumos kis sorsközösségünknek...további kellemes napot mindenkinek...

jah igen és mégvalmi...arra van mód hogy a forumon nevetváltson valki? mivel már nem Dr_Faktor a karakterem neve hanem más...és jóvolna ha ama néven ismernének itt is mint a játékban

Cave hidd el az nagyon jó...számomra mindenképp...és számodra is jólehet ha nem ellenséget látsz szeméylemben...mer aki a béke jelével üdvözöl azt én is hasonlóképp viszonzom =)
Dátum: 2009.04.02. 10:59:38
Sokáig tiltva voltam ifjúkori baklövésem okán elvileg msotmár nem vok így arra lennék kiváncsi látjátok-e azt hogy msot azt kérdezem hogy látjátok-e amit kérdezek? =)
Dátum: 2009.04.02. 10:16:53
és a gyakorlatban?
Dátum: 2009.02.16. 10:35:50
olyat akarok kérdezni hogy látja valki ezt a hozzászólásom?
Dátum: 2009.02.03. 10:55:53
Szar...

remélem nincs harag...
Dátum: 2008.12.20. 13:53:36
látja ezt valki ha írok?
Dátum: 2008.12.20. 13:49:54
gratulálok te hülye kretén állat ha szaloncukor kell akkor kérjé anyádtól...ez a végzetúr és nem a mikulás kuckója...

tökömnek kell itt keverni a szezont a fazonnal...normális portyarendszert csináljatok mer ez egy szar ami mostvan...
Dátum: 2008.12.19. 22:56:56
szar a harcrendszer...ez a véleményem..a portyás karikkal folyton kibabrálnak...nem részletezem mer elvileg nem is láthatjátok amit írok mer bannolva vok...ha mégis olvassa valki ezen sorokat indokolja meg nekm miért is jó a játék harc és portya rendszere? de szerintem erre snekisem tud épkézláb érveket mondani merugye a szar az szar marad mégha törökméznek is hívod...
Dátum: 2008.12.04. 11:34:53
én arrol érdklődnék hogy mija ráké ilyen szar ez a játék? ez valami Belholderes fosminsőégi nivó amitől a HKK óta nemtudnak szabdulni vagy hogyvan ez?