Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.27. 22:55:57
nahde ez volna a léyneg hogy ott már nem volna átállás hanem átállsz...teccik vagy nem eszed nem eszed...ha úgysincs már még annyi támadható se akkor meg pláne nem fogja zavarni a népeket viszont bizony mondom a sok karakter juthatna friss levegőhöz...jobb volna ezáltal a kedélyük szivesebben jáccanának nagyobbat álmodnának jobban pörögnének...

itt most pont azvolna alényeg hogy ahogy pl 4ik szinten bejön az állattartás 19en a fertőzés úgy mondjuk 35n érkezne ez a módosulás a portyában...és még azt is lehetne hogy az aktuálisan nálad lévő ppt már viszed magddal az új rendszer szerint...szal még az se veszne el az átállással...

a kivitelzésbe nem gondoltam bele meg a megvalósításába de az is biztos hogy ez a 6 szint ez akármiylen szakértelemmel hosszútávon nem éppen kibírható...illetve kibirható mer azé bele nem halsz(max csak a karid) de sok fölösleges idegbajtól kimélhetnénk meg sokakat ha meghúznák kissé a nadrágszijjat...

báár nekem az se volna gond ha nemes eccerűséggel csak annyi lenne hogy marad minden a régiben csak max 4 szintig nyulhatnak le a karik...(sőt ez a megvalósítás még az enyémnél is jobban teccene mer eccerű...az eccerűségében rjelik a nagyszerűsége)
Dátum: 2009.04.27. 21:58:07
szerintem a játékosok 85% már a 15 pontos portyát használja...pontosan a könnyű győzelmek és akvesebb tp miatt...meguyge álltalános tény hoyg egy bizonyos szint után nem éri meg portyázni...mondjuk jómagam 30ason vagyok de áhhh néha jobb volna 15sön...

viszont ha mondjuk összevonnák a kettőt és lehetne lentre fnetre támadni és kapnaa játékos naponta 24 pontot(óránként egyet) és támadhatna lentre 4 szintel meg fnetre 4el akkor máris nem volan oylan fletünő hogy nem lehet lenyulni a 6szintre...korlátozni kell mindenképp mer az emberek nagytöbbsége lentreüt és ez nagyon bedurvol onnatól kezdve hoyg az ember belép abba a kategoriába ahol már fogadhatja az 5 vagy 6 szintel nagyobbakat...

azmeg hoyg egy iylen eset után mittomén bekap az illető 1000 sebet és a csata végén rágyoygul 23 pontot az max a halottnak a csók kategoria...

de még oylat is lehetne hoyg vannak oylan opciók amik bizonyos szinteken válnak elérhetőkké a játékosnak ez az új portyarnedzser is iylen lenne hogy mittomén 35s szintől mindenkinek beáll erre a portyázósdia...kissebb szinteken meg akkor had mahinálhassanak a népek még a 15 és 30as felállásban...

nahde ze csak egy tipp és lehet hoyg nem a legjobb de most hogy végre valki írt róla véleményt már könnyebb nekm is elkönyvelni hogy nem életképes...könnyebb mint úgy hoyg senki le se szarta volna...
Dátum: 2009.04.27. 20:40:53
mindestre ez akkor sem megoldás hogy eme "Okos emberek" nemes eccerűséggel átugorják kikerülik nem reagálnak a dolgokra de parolázni a saját magukfajtájával tiszteletköröket egysoros offgyanus postokat írkálni ráérnek...

és persze végig probálnak a jóságos csak és kizárólag a játék érdekeit szemelött tartó emberek szerepében teccelegni(miközben veszettül a saját maguk érdekeit nézik)...én kivoltam bannolva a forumról nekm senki nem magyarázott el semmit amit a játékból magtanultam azt a saját klántársaimnak és azon információknak köszönhettem amit itt összeolvastam van egy szerintem nemtúlszar karakterem aki azé már jócskán benne van abban a szintben ami mutatja hogy nem tegnap kezdtem...mégis bakker leszarnak...pedig igyekszek már értelmesen tartalmasan írni de minek írjak értelmesen tartalmasan ha senki nem reagál rá akkor inkább piszkálom őket és lépten nyomon hírdetem hogy hazug minden egyes szavuk...

minden egyes fejlesztés után elégedetlenkednek sírnak követleik a változásokat...én elhiszem hogy mindnekinek vannak jó meg egyéni meglátási de áhhh komolyan mondom jobban örülök azoknak a fejlesztéseknek változásoknak amiket a vezetőség saját maga álltal vezet be nem eme emberek nyomására...mer Miklósékól még képes vagyok elhinni hoyg a játéknak akarják a lehetőségeit tágítani míg a nagyhangú userek 89% százaléka a top 50 cuccát akarja javítani...

nehogymár a játék igazodjon 50 emberhez és aki ezt nyiltan szóváteszi vagy szembefordul velük azt kiközösítik lepontozzák és folyamtosan átugorják a postjait...

jóvan oké most Darahval elvitakoztak itt pár postben de ez is inkább köszönhető annak hoyg Darah nő...ha én csajvolnék Miss Pussy néven a karakterképem pedig valmi buja szexuálisan túlfütött félakt karakterkép volna...lépten ynomon reagálnának rám mer beteg a fejük...nem azt nézik mit ír az ember csak azt hogy ki írja...és ez gáz...

én is jáccok annyit a játékkal hogy igenis bakker ha írok valmit és ha hüyleség is még akkro is elvárom hogy elmondják nekm mi a gixi a meglátásommal...és nem egy félsorban hanem igenis eröltessék meg magukat és magyarázzák el hoyg szerintük ez mér nem jó...

siránkoznak itt hoyg megy el mindki a játékból és hoyg nicns utánpótlás...johoyg nicns mer így viseldktek...6 szintről támadnak lefele mer mindki a könynűpénzre megy aztán meg jönnek a foghegyről odavetett válaszok meg lekzelő okoskodások...ha jön egy frissités ami a topnak nemvolt vérig vannak sértve hogy áhhh őket most ezzel megrövidítik...eccerűen ez nonszensz...és én nemfogok hozzá jópofát vágni...

Teccik nekm ez a játék és nemfogok csak azé kussolni hogy pár ember szépen kiépítsen magának egy oylan játékot ami arrol szól hoyg a mostani top50 legyen 10 év múlva is a top 50en de ha nem si az erőfölényük megmaradjon...

tudnám még cikornyázni a dolgokat de nicns kedvem már így is teleodffoltam...volt ma egy postom amit ma csak 5cör küldtem be egymásután...és lehet hoyg nem jó az ott leírt meglátásom de igenis a témához kapcsolódott és igazán megtisztelhettek volan annyival hogy elmondják ez mérszar...

szóval elszomorító ami itt megy...de majd amikor már mindenkit kiutáltatok és elüldöztetk nefeldjétek én még akkor is itt leszek és akkor lefogom nyomni azt a mocskot a torkotokon amit kifőztetek...

Edit: Darah Azt oldaná meg hogy ezzel lehetne le is fel is támadni tehát ha összébb húznák a szinthatárokat is maradna fentre lentre is ellenfél...és mivel a portya a játék már már egyik legjobban elsatnyult opciója úgyérzem nemsok zavart okozna egy iylen bemahinálás...

Csati amit írtál az elvakult kretén ökörség(megaztán én sosem bízok az oylanokban akik kisbetűvel írják a nicknevüket)...de jóvan hidd ezt...

a helyesírásom meg továbbra is inkább félreütéseket tartalmaz...

nah mind1...tudjátok hoyg nem vagyok nagyon lelkis meg érzékeny gyerek csak ma ez úgy kicsit kiszaldt belőlem...
Dátum: 2009.04.27. 19:54:45
(költöi ide vagy oda)

Krishy sajnálom...de kijön az emberből néha...azé az zavaró tud lenni amikor az ember leírja az elképzelését véleményét és még annyival se tisztelik meg hoyg egy épkézláb választ írjanak rá hogy ez mé rossz az mér rossz...

mindközben egymsára bezzeg még a félsorra is reagálnak eccerűen áhhh nekem ez felkúrja az agyamat és ha már ennyire semmibenéznek engem akkor én méne kezdjek el provokálgatni...durván nemsértek meg senkit inkább csak odacsípek szúrok azt kész...

megnézheted midnen egyes esetben egy 5-6 tagot számláló kis mag probálja magát úgy feltüntetni hogy ők képviselik a játékosok érdekét ők elvitatkoznak egymással néha vállon veregetik egymást...midnenki mást vagy leszarnak vagy esetleg leszólják 1 félsorban(tehát még értelmes válaszra se méltatják)

tudom sokakat zavarhat az én viselekdésem is...de eccerűen áhhh szar dolog amikor érted ötleteim elképzeléseim nekm is vannak de eccerűen nemtudom végigvezetni őket mer akutya se reagál rám...pedig én bakker illetve nekm mindig igazam van...ez iylen isteni adomány...és fáj a szívemnek hogy mégse tudom eme tálentumomat kamtoztatni mer lépten nyomon falakba ütközök...

Freez én elhiszem hoyg mások gondolatmentében is van jó ötlet itt pont ez aléyneg hogy ők szarják le mások gondolatmentét...

nah mind1...ha nektek az a kaja kell amit Kocosék főznek akkor jóétvágyat hozzá...

ami meg a Wiket illeti abban cska za ötlet a fless és hasznos de attol mer az eszébejutott még nemjelnti azt hogy azóta neki kell pisálnia a sárgaköves utat...

Mortimer pedig már csak árnyéka önnmagának képességei kimerülnek félvállról odavetett flegma kis tőmondatokban...
Dátum: 2009.04.27. 19:22:58
motmég igen...de gondolom még bőven 30as szint alatt vagy =)
Dátum: 2009.04.27. 19:21:45
én örülnék azé annak is ha a csatában néha léét is nyerhetnék...jaj bocs nem vok benne a top 50ben szal fogjam be a szám...hehehe...

a léyneg az hogy Kocos te sajnos idióta vagy Morti te meg hááát te meg 1 hijján 20...
lehet a válaszokban volt a helyesírási gubanc nem? =)
Dátum: 2009.04.27. 19:03:40
nembaj Nari netörődj sehova hidd el visszasírod mégmajd az iylen potyavereségeket amikor 6 szintel nagyobb emberkék rúgják rád az ajtót és úgysöprik félre a karidat hogy ihaj =) bár lehet hogy kb uyganoylan lesz...nah mind1...az a léyneg hogy nehéz idők vannak és a szintek előrehaldtával egyre csak nehezebbek jönnek...
Dátum: 2009.04.27. 18:22:50
Látod Dávid erröl beszélek és akkro csodálkoznak hoyg nyers vagyok közönséges és ingerült...

kiábrándítóak vagytok...én már csak abban bízok hoyg a vezetőség rájön hoyg azon javaslatok amiket az a nagypofájú mag szült akik mindig megtárgyalják a dolgokat sokkal inkább illetve sokesetben csak ártottak mintsem használtak a játéknak...zétoffolják a threedekt egymássla paroláznak egymsára reagálnak másokat leszarnak...áhhh nonszensz...

ittvan ez a Kocos gyerek is áhhh...nah ő a fővicc...meg vannak még páran...de ha isten erőt ad esküszöm elmegyek majd egy Végzetúr találkozóra...és bemutatkozok pár arcnak egy életre...
Dátum: 2009.04.27. 18:01:04
lehet a portyapontokkal kéne kezdeni valmit...eltörölni a 2 fajta beállitást lenne 1 fajta és akkor le is fel is támadhatna mindenki...csak kevesebb szintintervallumban...ez a járható út...minden más csak mese...

és fejzzétekmárbe a semmitmondó nem témábavágó vitakozásotokat...
Dátum: 2009.04.27. 17:45:34
lehet a portyapontokkal kéne kezdeni valmit...eltörölni a 2 fajta beállitást lenne 1 fajta és akkor le is fel is támadhatna mindenki...csak kevesebb szintintervallumban...ez a járható út...minden más csak mese...
Dátum: 2009.04.27. 17:44:06
lehet a portyapontokkal kéne kezdeni valmit...eltörölni a 2 fajta beállitást lenne 1 fajta és akkor le is fel is támadhatna mindenki...csak kevesebb szintintervallumban...ez a járható út...minden más csak mese...
Dátum: 2009.04.27. 17:36:44
lehet a portyapontokkal kéne kezdeni valmit...eltörölni a 2 fajta beállitást lenne 1 fajta és akkor le is fel is támadhatna mindenki...csak kevesebb szintintervallumban...ez a járható út...minden más csak mese...
Dátum: 2009.04.27. 17:24:31
huhuuuu engem most vert agyon egy karakter 6 szintről 1000 fölött ütött rám én meg valmi 150et...mindenesetre a csata után kaptam kemény 23 életerő gyogyulást hogy felkenhessem a hajamra...
Dátum: 2009.04.27. 16:44:54
húsvétkor ez derült ki nem? nahugye...

Kocos szerintem ne vitatkozz mer nem látod jól...menj vissza a kvízhez azt osztogassad az emlékérmeidet =)
nemteljesen értem(mi az extra ebben a csatában)...mindazonálltal Kisgyík pont a klántársam így én csak örülni tudok hogy a kettőből eccer ő nyert =)
Dátum: 2009.04.27. 15:42:12
IJ.
Dátum: 2009.04.27. 15:41:23
Kocos te mér beszélsz ennyi zöldséget? áhhhh mind1 nem akarlak megsérteni de szeintem gondok vannak veled(kezdjé el gondolkodni)...komolyan mondom néha úgyérzem hogy 16 éves emberkék akarják eldönteni merre menjen a játék...gáázos...

nem írok lényegi információt a témáról mer eddig se nagyon fiygeltetek rá =)
Dátum: 2009.04.27. 14:43:41
nekem továbbra is teljesen mind1 mikor van...és asszem másoknak is jobban mind1 volna ha nem azlenne hogy ennyire flessleniük kell magasabb szinten azon hogy hol indul(melyik kategoriában) és hogy kik indulnak még abban vagyhogy xyl másik kategoriában indul-e...mar van pár atomtáp nagyragadozó...sőőt a legtöbb kategoriának megvan a papírformás eséylese...még így hogy 3 4 szint is lehet egy kategoria(mer aki erős az veszettül erős)...ám a darabolással(több kategoriával) talán kicsit ezen lehetne változtatni...noh mind1...tudom leírtaménmár ezt de szeretem magamat ismételni mer így mindig megtudok róla győzödni hogy "baszki Faktor má megint igazad van" =)
Dátum: 2009.04.27. 14:33:27
Kocos (fésülködj meg xD) ahogy Darah is írta ezen dolog amiben ti itt már egymás vállát verdesitek a nagy egyetértésben valszeg igen sok buktatóval bírna...hogy csak egyet ragadjak ki(minek újra játékba hozására már új épületek és egyébb dolgok is születtek...igen ez a klánháború...pofátlan mészárlásokat végezhetnének akkor a nagyobbszintűek...jönnek mennek odavissza óránkénta a kicsiken...lopva léét sebezve állatot és szívva a manát...és ha a tag megkérdezi hogy mivan...jönne a foghegyrőlodavetett válasz...Há úgyis visszagyógyulod...

tehát én csak aztudom mondani mielött egyetértetek legalább gondoljátok végig...

Én továbbra is jobb ötletnek tartanám a szinthatárok kissé összébb húzását...vagy a felszerelések nem szintenként való következését...mer igen komoly hadifölényt jelnt az is hogy az iylen 5-6 szintről bekukkantó emberkék 1-2 szériával már fejlesztetebb motyót viselnek...(és akkor még nem számoltuk a kereskedelmet) tehát nem kell itt mindent a TÖre fogni