Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Anababa...

egy kezdő játékos azt se tudja hova fusson mihez kezdjen miután a mentor átdaráltatta vele az abszolut alapokat...bár én büszke vagyok a karakteremre mer amikor elkzdtem jáccani 2napra rá már kivoltam bannolva a forumról mégis sikerült egy oylan valakit csinálnom akinek a nevét büszkén betszem az aláírásomba...ám ettöl függetlenül még igen csúnyán szétrongyolják szegény Shaktort...

pedig nemnagyon kurtam el(nahjó de)...20as szinten volt 100 000 rabolt lém 30asra lett 1 milliom...aztán elfogyott a közönség...pedig ha elöbb tudom már 20asra meglett volna legalább másfélmilla...de sajnso az időt viszsaforgatni nem lehet...

és mivel msot oylan szinten vagyok hogy szintemen vannak iylen emberek mint Meszy Holla Hilgar Sameed Maul és még sorolahtnám...mögöttem meg Éjvirág és Crimson...nahmeg már benne vagyok a 6 szintről is jöhetnek rám kategoriában így sajnos mégha életképes is maradok nemigazán rúgok már majd túlsok góólt...

nahde akkro Crimson látom nekd is votl necces időszakod ám te már ha nem kivégezgetnél hanem vadászgatnál akkro is vinnéd a tutit...mostanában én is kivégzésre gyúrok de vajh mire lesz ez még elég itt a 40es szint kapuján...

munkából fakadóan én is sokat ülök gép elött...bár a délelött itt igencsak holtszezon de már jön a nyáriszünet abban van még minden bizadalmam hogy a sok mostmég délelött suliban ücsörgő akkor majd már délelött is tápolni fog én meg majd szedhetem a sápot...
nahazé Anababa neked valaki asszem aki itt vénrókának számít a pasid szal egész jól helyről jöttél kapásból tudtad hogy kiszinten kell maradni és ott tápolni...elláttak tanácsokkal meg midnen egyébbel...

tehát ami neked tök evidens és eccerű az átlagjátékosnak(amilyen én is vagyok) nem az...
jaja rólam 3000ből lesápolja Meszy a fele lémet pedig nekm is 30+30a kivégzésem szal nem oylan kicsi...

az a baj hogy igazából kisszinten ha valki lemarad és nemtápolja be magát léével az utána már lesheti...Crimson is szerintem a rabolt lékészletének a 75% 20as szintjéig szedte össze...mostanában már nála se ömlik úgy a nafta...bár lehet tévedek..ezesetben természetesen bekaphassa amiért neki iylen jól megy xD

háhhh nekm van másfélmillám de egyátalán nem érzem hoyg erősebb lennék vele...elkurikáltam kissebb szintemen amikro még nem voltam tisztában a játék csinjával binjával azóta meg hiába gyúrok nem tudok veresnyképes lenni csak max egy felsőközépkategoriás karakter...

persze már ezzel is megbarátkoznék hoyg portyából nem leeht úgy megélni ám akkro mindig rámrúgja valki az ajtót aki 2000 lééből is viszi a felét...arra rámegy a kreatívja...azmár szép summa...pláne hogy hozzákalkulálom hogy már 5000 léé se sokmidnre elég pedig 5000ből is van aki már 5000t kap készhez a támadásai után...

aztán majd ha kifjelszti hoyg óránkétn tudjon visszajárni...nah akkro kezdődik majd az igazi pokol...
az a baj hogy az hogy a két illetékes most elinditott egy lavinát ám attol függetlenül nem csak az álltaluk használt taktikával van a baj...az csak a jéghegy csúcsa...

bár nemtom...sok probléma csúszott msot egymásba amiket különbogarászni rájuk értelems mindenkinek egyformán lehetőséget biztosító megoldást igen nehéz találni...

javaslom a morális válság megelőzésére amoylan marshall segély gyanánt mindneki kapjon 10 őskövet és 10 000 léét csakúgy poénból...mer méne...

aztánmeg mit kéne csinálni...kidolgozott mindent lefedő szabáylrendzsert behozni...az ellenőrzést maximalizálni játékosokat kérdőrevonni multjukban kicsit vájkálni...sok fej hullik majd így le de a tisztességesen jáccókat ez nem érinti...(asszem)

az a baj hogy még a játékosok közt sincs teljes egyetértés abban mit kéen tenni de még a vezetőségse tudja hogy mi lenne a jó viszont az ő eddigi flevetésüket is vétózták a népek...szólval igen nagy a kulimász...

én aztmondom szabályokat törvényeket lehet hozni aztán majd azokra hivatkozva a problémákat megszüntetni...ahoz hogy elkaphassák a fegyvercsempészeket először szabályt kellett rájuk is hozni anélkül el sem lehet kezdeni...

ha pedig Miklós szerint ez a játék adta lehetőségek kihazsnálása az odavissza tápolás akkor partnereket keressk akikkel egymásra tápolhatjuk a jövőhetet is...aztán majd meglátjuk mit fog szülni ez a fajta körbenyomatjuk egymsát léével hozzálllás...

és uygankkro azzal is jóvolan valmit kezdeni hoyg mi lesz akkor ha most beszüntetjük a dolgokat ezzel bergad a rendzser és a nagy pókkarik örök életükre nagyok maradnak és erősek mer természetes úton már nem lehet majd őket befogni...

ez aztán a viadaloknál is kifog jönni ahol 5-6 szinteket átfedő kategoriákban mindig uyganazok nyernek majd...

szal mondom sok a gubanc...előbb kikell bogozni a csomókat és csak aztán haladni szépen a feltekercselésükkel...
eltévedtél egy topikot Drága jó Felebarátom Dorong...

a lényeg meg továbbra is az hogy bármit is eszközölnek ki megoldásra a szabályzatba valóban bele kell írni szép nagy betűkkel hogy az odavissza léétápolás igen erősen illegális és szankciókat von maga után...
de csak azé durrant ekkorát mer eddig nem törődött senki vele...ha le lett volan fekteteve hogy tilos akkor is lehet menne viszont midnki probálná titkolni...kicsiben csinálni susmusolva

és mivel a taktika léynege hogy uygan bazi sok lééhez jutsz de közben bazisokat is buksz így könynen kiszűrhetőek az ezt ataktikát alklmazók...akik pedig kicsiben csinálják azok amit nyernek annak kb a felét el si bukják...tehát kicsiben szerintem ez nemanynira éri meg cska nagyban...ha viszotn nagyban tolod annak már nyomai maradnak...
a karakterképed akkor is marad ha már nem vagy prémiumos...egyébkéntpedig 1000 forintért ha ügyes vagy 60 követ kapsz...

vannak játékok ahol 100 pokolkristály egy fegyver és ott 40 kristály 1500 forint...mégis megveszik...a végzetúr egy olcsobb játék iylen tekintetben viszont többmindenre szórhatod el a köveidet...prémium állatcucc fokuszkristály fleszerelések rövidítés specializációváltás spéci töltők sötöbö...

huhuhu...megmég annyit hogy olcsosították a fokuszkristályokat meg az állatmotyókat is...tehát én tisztában vagyok azzal hoyg a játék nem tökéletes de szerintem az őskő rendszere egész felhasználóbarát...

én most tapsoltam el 90 őskövet...vettem belőle 2 cuccot(Hidegtűz Grebatusz) 2 mithrill hámot 1 hét prémiumot 3 fokuszkristályt...1000 forintoba fájt mer volt akarimnál 30 már legalább 1 hónapja...tehát takarékoskodva bőven meghozható az áldozat...meg inkább nevegyél addig követ amig nicns kellő mennyiségű kiégetted...
akkor tüntetőlegesen midneki vonuljon el akatakombákba xD

áhhh de nemjóez így...azé nem jó mer Miklós mondott egy lehetőséget egy megoldást azt már szétgránátozták 4-5 poston belül...olyan dolog kell ami a problémát játékmódosítások nélkül orvosolja...

mert ezzel hogy most ott kicst megbütyköljük valóban nem tűnik el a gond csak a kivitelzésébe kell kcist mégtöbb időt belekeccölni...

én továbbra is akképp vélem hogy lehet a szabáylozás nem segítene totálisan de ha levan valahova írva hogy TILOS akkor nem lehet később fapofával hivatkozni rá hogy há én eztet nemtudtam...

ha meg nem termlne léét az affinitás akkor megint csak azvolna hogy nem lenne léé a játékban...méganynira se...bár nemtom ez engem mér zavar én így is úgyis ha szökőévente fogok oylat amire felcsillan a szemem pedig 50% pluszt dobál a kreativom az alapzsákmányra...
azt milenne ha nem mahinálni akarnának hanem a szabályozásba kiírni...nem tápolhatsz lééét a haveroddal mer illegális...

a megfiygelést meg bízni az emberkre...aki lát valamit az felteszi ide azt csókolom...Csuhi csávótól meg a haverjától kobozzák el a rabolt lééjüket azt kész...

a lényeg a kiskapu bezárása a szabáylozással...szerintem

(még azt is kilehtne deríteni kik azok akik nyerészkedtek iylen dolgokkal mer itt midnen mentődik az adatbázisba) tehát ha valki tapsztal valmi illegálist és nem szól hanem kihazsnálja azt utólagosan orron lehtne pöccinteni...
Miklós is ha nem a blogjával parádézna akkor már valóban hetekkel hónapokkal betolhatott volan egy oylat hogy a létápolás nagyüzemben előre megfontolt szándékkal illegális és büntethető...ennyi kellett volna...és akkor megoldódott volan sok probléma...de legalábbis nem lenne most morális és etikai kérdés belőle...

nahmeg vannak még itt dolgok amikre illett volan reagálnia...de úgyláccik nagyon megteccett neki a blogosdi mer oda mindig van ideje reagálnia...
külföldön is dirib darabra fogják szedni mer ott sem hülyék az emberek...persze időbe fog telleni de ami dolgok bennmaradnak azt ott is megfogják találni...és kifogják használni...

persze az is leeht hoyg az ottani vezetőség kicsit majd sziklaszilárdabb és keményebb szabályokat fog rendszeresíteni a játékosok érdekének védelmében...

ám az biztos hogy ezzel a kis trükkel a tarsolyunkban egy 4-5 fős magyar különítmény iszoynatos mészárlást tudna véghezvinni a játékkal még csak ismerkedő más országbéliek közt...
huhuuuu megyünk amjd külhonba ha kikerül oda is a játék ezzel a létápoló taktikával újra írjuk a történelemt..."A Magyarok kiskapuitól ments meg uram minket" xD

háde tényleg ha nem illegalizálják ezt a flesset kajak menni kell...amugymeg pont ezé kell gátat szabni az iylen dolgoknak...attol mer kiskapu kategoriába esik attol még egy rohadt anyg szemét dolog...
nagyon helyes nagyon helyes meg kell fékezni azt a burjánzó üszköt mi dudvakként fut majd végig a játékosok között ha nem parancsolnak neki megálljt...

senkit nem zavar nem érdekel hogy az iylen fajta játékstilus morálisan és erkölcsileg megkérdejelzhető hisz nincs rá szabály plusz orbitális előnyre lehet vele szert tenni...há mijez? há mivanitt? há ménecsinálja ha tudja

nem kell amugy aggódni elvtársak...továbbra is a nyitott szem taktikát kell alkalmazni ha láttok valmit beböffentjük ide kicsit megrágjuk megvitatjuk a dolgokat aztán majd lesz ami lesz...szerncsére Baraty kolléga időben a kapitányi hídon temrett(jobb később mint soha felkiáltássl) és orvosolta a helyzetet...igaz egy teljesen más aspektusból zárolta az illetékesek...

annyit kell tennünk drága pajtásaim hogy ha valmi érdekes dolognál fogva befogsz irreálisan nayg zsákmányokat vagy bármit mondjad megfele hogy hol történt mi történt mer ha sumákosba toljuk azzal nem csak a magunk jáékát kurogatjuk szétfele de az esetleges korrekciós műtéteket se tudja a vezérkar végrehajtani hisz nicns róla tudomásuk...tudom én jól hogy Csuhit is már jóideje fiygelték páran és húzták rajta a maguk sápját...ti kis sutyik

az a baj hogy amig iylen dolgok előfordulhatnak nemcsoda hogy a kiugró játékosokat midnenki kiskapuző etikátlan csalónak tartja...és mivel mint kiderült ez a lééés cucc nem is illegális így igazából áhhh...kijakar tápolni? xD

nah mind1...azé ez elszomorító...mer pl ha valki belefut egy iylenbe az igen durván fleturbózhatja a karakterét amig azok egymássla tápolódnak...én most kicst azé elbizonytalanodtam...
bűnösök közt cinkos marad a néma...elvtársak kollaboráns imperialista hátországi partizánok férköztek sorainkba...a mi feladatunk hogy az üszkös gennyes fekélyt mit ezen paraziták hitvány aknamunkálatos tevékenysége okozott helyrehozzuk....ideveled régi kardunk...

mátol akárki akármit lát hall gondol érez tapasztal az suttogja bele az én fülembe is hogy magam is megyőződhessek(közérthetőbben:farmernevekt várok 35-43as szint között rubin smaragd és zavírhordákból) kösz köszi kösz xD

neaggódjatok elvtársak nem hagyom hogy békés kis közösségünket az ellenség martalócai és besúgó hűbéresei nahmeg pribékjei rettgésben tarthassák...a Fair play nevében zúzzatok szét mindenkit aki tisztességtelen eszközöket használ...pusztítsatok nőt gyermeket aggot ha a fenevad béllyegét látjátok rajtuk...(és neflejtsétek elküldeni a nevüket) =)
Dátum: 2009.05.20. 20:24:36
nahigen...és az is gáz hogy klánháborúban a 15 ppn lévő tagok azok akik igazán tudnak alkotni merugye szintalá ütve nő az esély a győzelemre... a háborúban meg biztos pontok kellnek nem kéteskimenetelű csaták ezérthát bizony a klánháború is a üssed a kissebbet rommá játékstilust támogatja annyi módosítással hogy nem 8 óránként hanem oránként törheted ketté őket...
Dátum: 2009.05.20. 18:48:31
bizony bizony...látom Cave neked is felcsillant rá a szemed =) bár ahogy nézem az árát másnak is...sok dukáté fog ez végül elkelni...biztos vagyok benne hogy nem egy szövetség adta ki a parancsot..."a kémgömböt meg kell szerezni...bármi áron"

ráadásul ez nem a személyt tápolja föl hanem klánt aki birtokolja...harcáasztai taktikai és startégiai szempontból óriási előny...
Dátum: 2009.05.20. 18:35:36
mihhh...a Kémgömb az nagykincs...
sokan...nagyon sokan...van itten sok huncutság...az összes kiugró karakter valamilyen anomália okán lett oylan amilyen...néha saját tudtukon kívül...pl én nem firtatom Crimson vagy Nephilát de biztos vagyok benne hogy sikereik nagyrészét annak köszönhetik hogy a játék dugig van farmkarikkal...műkmödő aktívan másoknak lééttermelő farmkarikkal...azt nem mondom hogy ők irányítják...ők csak megsápolják azokat akik elvégzik helyettük a piszkos munkát és több karkatert futtatnak...

ez különösen kis szinten van nagyon elterjedve...és akkor vannak még ugye még élemesebb játékosok mint ez a Csuhi srác aki jócskán beledugta a húsos kis ujjacskáit a mézescsuporba de ugyláccik a keze a befüttesüvegbe szorult xD
Dátum: 2009.05.20. 18:06:14
hát nemtom...kezdem azthinni hogy a végzetúr igazából nem pont a harcra lett toálisan kihegyezve...ennek sok apró jele van...aki viszont valóban harcolni akar annak javaslom a bitefightot...ott basszus tényleg azé kell harcolnod hogy életben maradj...nincs más út...vagy előrántott kardal szúrsz agyon mindenkit akit érsz vagy téged fognak kinyirni...ahoz képest a Végzetúr csak amolyan kis huncutkodós fogócska =)
hehe idióták...aszitték jól kitalálták msotmegmajd szépen lesitteli ka karijaikat...

megjegyzem nekm iylen áron nem kéne 4,5 milla hogy elvesztek mellette másfelet...