Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.08.06. 11:48:25
engem akkro is idegsít hogy ezt tették elénk...grrrr...nemjó...szar...többet követel mint amit ad...

ha meg a szórakozás lett volan a célja akkor minek kell ilyen kemény árat szabni neki hogy jácchassad?

max úgy még talán buli lehet hogy csak eccer eccer töltesz de akkor hatalmas mennyiséget...így cspt spórolsz igaz elesel a manócsatáktól amit szintén nemértek mer én 48as szintűként ilyen 500-600 lééket kapok pedig volt hogy 15 000el támadtam és olyan is hogy 10 000el töltöttem...
Dátum: 2009.08.06. 11:38:25
ócskaság ez az egész...milyen érdekes hogy V1en ami hordából a legtöbb játékos van(gyémánt) ők az utolsók és akikből a legkevesebb(zafír) ők az elsők igen pofátlan föláénnyel...mért?...mert míg a gyémántok ugyan sokan vannak ők pont ezé nem kapnak semmi izét ám a kevesebb zafírnak jobb a módosítója igenám cskahogy az a kevés zafír jó magas szinten van...

nekem nagyon nemteccik és igazából az számomra nem játékélmény hogy azé jáccak nehogy a végén mégjobban megszopassam magam hogy kimaradok majd a jutalomból...

ez az egész csak arra jó hogy legyen mégvalami amivekl szöttyöghetsz...aki viszont jó széllel(értsd sok cspvel) kapta ki annak buli...amugy fika fossal...
Dátum: 2009.08.06. 11:10:58
v1n is eléggé tetemes a zafírok vezetése...

áhhh egyre jobban idegesít ez as zar...1 óra elteltével a zafír kéccer annyit mahinált be mint a többi horda...

2 cspt kell lőnöm mindig és 2400 a minimum lééé amiből haszonításra csak egy igen kevés menyniség kerül...

azt ugye egy ember (átlagjátékos) kjap 30 cspt 1 nap tehát vagy 15t szöttyög és örül de se nem rövidít időt és nem is dukátozik aztán meg a vadászatot is kiüti...

ha legalább szóltak volna hogy tartalékoljunk cspt...4 napja voltmég 300 cspm...de elvertem és mivel tegnap derült ki hogy jön Zarkond így túlságosan rá se tudott készülni az ember...akinek mázlija volt az sok cspvel várta ezt az egészet és msot örülhet...a többieknek cska kín...

14000 léével támadtam...és 4000el töltöttem...midnezért kaptam 600 léét...hát lol...lóóófasz...
Dátum: 2009.08.06. 10:54:21
én sem vagyok elragadtatva...ennél bőven többre vártam volna...illetve gondoltam hogy valami ilyesmi lesz és hogy áldozatot a játékosoknak is hoznia kell dehát ez hogy léé meg csp és ha nemcsinálod akkor még a manaregenedet is kicsit lekalibrálják...én ezt már erősen az eröltettt és nem önfeledt játéknak hívom...

és akkro még csak az alapvető dolgokkal se vagyunk tisztában...miért kell mindez? mit kap a nyertes? kik azok akik kapnak valamit?

mer mivan akkor ha én pakolászok a hordám meg alul marad akkor eltapsoltam egy csomó fölös cuccot?
Dátum: 2009.08.06. 10:23:34
nah én ki is kaptam...egyre bátrabban merem mondani hogy ez számomra szar móka...2400 léét meg két cspt verjek el szaros 500 lééért...én annyit kaptam és 5000el támadtam...tehát ha győzöl se vagy egálba...ha meg kikapsz akkor szopacs...úgyhogy jó pilon töltögetést kedves felebarátaim én a magam részéről megyek inkább vadászni és azt a 2400 minimum töltéseket is magmra fordítom...
Dátum: 2009.08.06. 10:17:39
mennyi léével támadjátok hogy annyit ad?
Dátum: 2009.08.06. 10:11:30
kicsit sokallom...2400 minimum léé plusz 2 csp...cserébe harcolhatok egy manóval akitől kaptam 500 léét és 66 tpt...nemteccik ez így nekem...annál is inkább mer nagyüzemi termelésre kell ráálni márpedig az zabálni fogja a léét megh a cspt is...

noh mind1 azé még egy kicsit elbohóckodok vele mer érdekesnek néz ki és kiváncis vok az első félóra után hova jutunk...
Dátum: 2009.08.06. 09:19:51
Felkel bemutatkozik kicsit tusakodik velünk vagy ellenünk aztán szépen megy vissza horpasztani...

huhuhuhu...én már tényleg mindjá magam alá csurrantok xD izgalmas lesz...

kicsit olyan érzésem van mintha mindannyian valmi bazinagy magaslaton állnánk aztán néznük valami böszöm nagy közeledő fekete izét amiről senkinek sincs túlsok fogalma...höhöh...atomvillanás elötti csend...
Dátum: 2009.08.05. 21:31:07
én is kutakodtam egy kicsit...mi mindenre nemjó a google alapon...

TRIKLEM DRAKOLDER

Ghalla szuperintelligens, hihetetlen hatalmú lényei, mégis, egyesek szerint nem egyebek, mint egy mágikus kísérlet eredményei, amelyet a fiatal Dornodon hajtott végre, a tökéletes élőlény utáni kutatás során. A történet szerint a mágus egyesíteni akarta a trollok regenerálódó képességet, a quickling nevű szupergyors lények gyorsaságát, a gólemek sebezhetetlenségét, a sárkányok hatalmát és a mára már eltűnt mágikus lények, a beholderek varázsképességét. A kísérlet túlzottan is jól sikerült. Dornodon nem akart a lénynek több intelligenciát adni, mint amennyi az optimális pusztításhoz szükséges, mégis, a lény hihetetlen hatékonysággal használta ki agyát, és így gyorsan mestere fejére nőtt. Dornodon megpróbálta elpusztítani az immár irányíthatatlan teremtményeket, de végül neki kellett menekülnie. Az elszabaduló lények mágikus képességeik révén szolgákat idéztek meg és hoztak létre, és ezek lévén lassan-lassan kiépítették befolyásukat. Mára már mindegyik óriási várakban, egész hegyet behálózó labirintusrendszerekben lakik, sőt, a leghíresebb, Zarknod saját repülő ónixpiramissal rendelkezik. A triklem drakolderrel nagyon ritkán találkozhatsz, és ezen ritka esetekben is a találkozás alapját valószínűleg az jelenti, hogy: 1.) rabszolga, 2.) mágikus kísérlet alapanyaga, ill. 3.) táplálék vagy éppen a drakolder számára. Amióta Zarknod megszerezte az árnyéktűz varázslatot, még a leghatalmasabb mágusok sem mernek ezekkel a lényekkel szembeszállni, hiszen ki tudja, melyik másik drakolder birtokolja még ezt a kivédhetetlen, biztos győzelmet jelentő varázslatot?

szóval az a lényeg hogy jónagy kulimászban leszünk itt holnap délre...ez a Zarknod valóban egy marcona figurának tünik...

Ui:..Dornodon meg bekaphassa...
Dátum: 2009.08.05. 17:48:55
majd altatódalt dúdolunk annak a mumusnak hogy aluggyék vissza...nahde tényleg...remélem hogy jó móka lessz =) én már várom...
Dátum: 2009.08.05. 14:38:09
nohde Dávid hát mitörtént veled...gratulálok =)

Winnie rágjam szét a lelked...legalább olvasdmár el a postjaimat léccives (ha valóban annyira jó olvasni) láthatnád hogy az első mondatom után ottvan zárójelben hogy tapsolok...(és az ott nem irónikus se gúnyos)

aztánmeg én szeretek hőzöngeni mert vannak dolgok amiket ugyan beírhatok a random számlájára mégse teszem mert nahh...ha mindent randomrafognék és elintézném vállrándítással akkor oylan lennék mint te de asszem egy forumon egy olyan mint te bőven elég(van hogy néha sok is igaz az is előfordul hogy kevés)...ezért én maradok tisztelettel csak egy amolyan szimpatizáns aki képes tűrni és nyelni de bizony néha földredobja a kalapját és akkor elkezdrajta ugrálni...bizony...(ez a csata amin elvéreztem pedig megérte a höbörgést)

noh mind1 a kategoriámban papírforma született...Nephila győzött...neki is grat...
Dátum: 2009.08.05. 14:15:57
huhu 4ik körben estem ki(tapsol)...nahde kis zsörtölődés nekm 200as Iqm volt az ellenfelemnek 130as...szétvaráázsolta az arcomat...rámvert 600at én visszapiszkáltam 150et...hát nahh...nem elégedetlenkedés csakazé többet vártam volna egyébként meg 200IQhoz még annyit hogy az elötte lévő 3 csatámban eccer voltam kiugróan jó a mágiában a többiben a közelharcban kellett brilliroznom...

Winnie drága tudod hogy nagy tisztelőd vagyok de mértne hőzönghetnék ha kedvem van hozzá...ami meg a karimat illeti azok csak számok a számok meg nem mindig tükrözik egy karakter valós erejét max csak iránymutatók az én számaim pedig aztmutatják Shaktor egy aktív játékos aki nem is oly béna(de korántsem turbótáp)
Dátum: 2009.08.05. 13:10:42
már egy ideje nem de most megint beragatt az a szájbarúgott vadászat...pedig egy pár napja örvendtem hogy már jóideje nem volt ilyen és hogy javították...

de sajnos a probléma úgylátszik továbbra is fennáll...
Dátum: 2009.08.05. 12:41:28
már megint bonyolítjátok..svájci rendszer meg a tököm...több kategoria(ennyi kell)...a többi csakmár ilyen beleszöttyögés...és pont ezé nem babrálják meg szerintem a kategoriákat mert ha megcsinálnák akkor jönne a többi is hogy azokat ménem...szóval drága felebarátaim szoritkozzunk csak arra hogy a elég pofátlan szintintervallumos kategoriákat kicsit buherálják szét...
Dátum: 2009.08.05. 11:45:51
ha összehasonlítod a Végzetúrat más böngészős játékokkal gyorsan rájöhetsz hogy mennyivel is másabb ez mint a többi...

tény hogy vannak problémák és hogy lenne mit csinálni de nekm ez a törlés dolog akkor is furi én sosem törölném a karimat még akkor se ha már meguntam a játékot hisz időm pénzem és energiám van benne márpedig ha már ennyit keccöltem vele akkor nem fogom kidobni a karit...

statisztikák mutatják hogy a törlésre hajlamos emberek(potenciális öngyilkosok) okot indokot mindig találnak...szal vannak emberek akiknek fölös a kedvében járni mer labilis személyiségük okán így is úgyis leugranak a szikláról ha olyanjuk van...

egyébkéntmeg itt írta Miklós hogy készülnek valmi újabb dologgal a játékosoknak szal aztmár mindenképp várja ki aki törölni szeretne mert sosem leeht tudni =)
Dátum: 2009.08.05. 11:25:00
változó...a játékbeli aktívságomtól függ és hogy van-e valami apropó a forumon...van amikor több órákat ellebzselek máskor meg napokig színemet se látni...
Dátum: 2009.08.05. 11:22:28
szar dolog ez a törléssel való fenyegetés és igen erősen zsarolás szaga van...kicsit olyan mint amikor csepplegény koromban anyáméknak olyanokat mondtam hogyha nem lesz ez vagy az akkor bizony én világgá megyek...

egyébkéntmeg töröljenek csak...aztán úgyis megbánják...vagy nem...de az is eleht hogy így is úgyis törölnének és pókként jönnének vissza...noh mind1...nem szép dolog törléssel fenyegetni(ezmár majdnem terrorizmus nem?)

de tény hogy vannak helyzetek amikor jóvolna valahogy nyomást gyakorolni a vezérkarra de hogy ez-e a megfelelő módja azt nemhiszem...
Dátum: 2009.08.05. 10:51:29
most írhatnám hogy én úgy izgulok a mai bajnoki miatt hogy hujuj mindjá magam alá csurrantok...az igazság azonban leginkább csak annyi hogy max azé izgulhatok hogy az első vagy második körben hullok ki ha pedig még a 3ikban is bentvok akkor már tapsolhatok...

de azé persze várom a viadalt...ezuton kívánok minden indulónak eredményekben gazdag csatákat...és remélem lesz pár kategoria ahol nem a papírforma fog érvényesülni...tehát esélytelen illetve kéteséyles testvéreim az Úr nevében hajrá...
Dátum: 2009.08.04. 13:10:44
nahát azé nahh...ott még nemtartunk de mondjuk úgy akezdetektől probálkozok flehalmozni egy valamirevaló mennyiséget a bökkenő azzal van hogy az átlagár gyorsabb tempóban emlkedik mint amennyire én tudom termelni a dukátjaimat...

és ha belegondolok hogy a mostani tárgyak pár órája jöttek ki de már ennyin vannak akkor bizony az sem lehetetlen hogy a licit végére még jóccskán megemelkedik a végösszegük...

ez nembaj mer valszeg ha nekm kéne egy tárgy én is megtennék érte mindent de nahh akkor is zavar hogy a szétbarmolt kívolimpia és az elfuserált bajnoki viadal után az aukciós tárgyakról szőtt álmomat is alább kell adni...

még jó hogy vadászni tudok...
Dátum: 2009.08.04. 13:04:11
fika ez az aukció 200 dukát alatt már a szar se kel el és a számok az idővel csak növekedni fognak...mind1...de azé elkesíerítő tud néha lenni ha belegondolok hogy már a permeanensen megnő 1el vagy 3al motyókra is 200 dukátokat tolnak...

természetesen tisztában vagyok vele hogy ezmár ígymüködött tegnap is azelött is meg egyébként is...csakmsot úgy mentem megnézni az új holmikat és hát nahh...ott a kristálygömb...274 dukátnál(tuti 300 fölött lezs bőven a licit végére)

vagy a 200 őskő ajándékcsomag szintén 300ért...

a mágus köve is 190nél tart...há mijez? ennyire kell mindenkinek? vagy így televan mindenki dukátal hogy a szaré is kidob 200at? nemértem nemértem...

nem várok semmiféle változást se módosítást de az biztos hogy mostantól én egy büdös cspt nemfogok elverni dukátra...há ezé? hogy a szart is aranyárba vehessem? ugyanmár...