Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2011.01.28. 12:21:19
nekem is volt egy kérdés ami szerintem szar volt...

ki volt I. Károly fia?

I Károlyból jópár volt a történelemben én kiokoskodtam hogy a kérdés valszeg Károly Róbertra vonatkozik de ez így akkor is nemjó mer akkor tegyék oda hogy I. Károly magyar királynak...vagy klérdezzék úgy hogy Károlyróbert

mind1 ideges vagyok mert megint nemtudtam hibátlanul megcsinálni és a sok kocka megint lehappolja a kvízmedálokat...
Dátum: 2010.12.13. 11:55:52
én egy iylen össznépi chatet látok lelki szemeim elött...ahol max szerverekre lebontva minden végzetúr és végzetúrnő ki késztetést érez rá fentlehet...

szerintem jómóka lenne...és jó kis éjszakázós pecó vagy munkaidőben lebzselős...

nem is értem ménincs még ilyen vagy hogy valki hozzáértő ménem csinált egy félhivatalos chatet a játéknak...vagy lehet van ilyen csak limitált a férőhely és nem vagyok vendéglistás?
Dátum: 2010.12.13. 11:02:43
előző írásom ha elsőre nem is világlik ki belőle de a chatfunkció megvalósítását szorgalmazná a Kócosnak szánt szösszentem mégha az is van a postom elején inkább csak amolyan érdeklődő érdeklődés lett volna...nemfeltétlen a mostani meglátásai és észrevételei tükrében hanem csak úgy amúgy...merazé nahh szerintem sokakban felmerült már ez a kérdés vele kapcsolatban...
Dátum: 2010.12.13. 10:44:11
Kócos néha nem érzed úgy hogy te önmagad paródiája vagy voltaképp?

nem bántás meg semmi olyasmi kinézem belőled hogy tudsz kettőig számolni meghogy ismered az ABCt de a tulzott tudálékoskodásod brr sokszor már valóban mindennek a teteje...

tudom most aztkérdezed mija ráké írtam én ezt le...igazából csak azé mert kedvem volt hozzá hogy szóljak hozzád...

a másik pedig chatet a végzeturaknak...chatet....én ezt a fejlesztést preferálnám...
Dátum: 2010.12.07. 10:49:27
ilyen hülyekérdést...
Dátum: 2010.11.29. 12:37:23
ez jómókának ígérkezik...ez a szörnyölősdi

ám jómagam msot csak azért írok mert látom hogy a távolabbi tervek közt szerepel egy chatnek a beizzitása is...és eme dolgot akarom örvendezve éltetni mer szerintem jómóka lenne...de mégjobb lenne ha minnél elöbb elkészülne...

noh ennyi...
az a baj hogy minden idióta megy főiskolára és egyetemre mer manapság olyan sikkes dolog lett a felsőoktatás...szaképzett szakmunkásokból meg hiány van...és ugye azoknak is egy bizonyos része cigány de őket meg nem foglakoztatják még ha olcsobb is mer előitéletesek vagyunk...ismerek olyan 30 éveseket akik még életükben nemdolgoztak és ismerek olyat is aki 30 éves de már jótízév munkaviszony van a háta mögött...

meg aztudom még elmondani erröl a magánnyugdijjas dologról hogy ezvan akkor ha a kétharmados többség egy érdekcsoport kezében összpontosul...tollvonással megy minden...ennek persze vannak előnyei meg hátrányai most úgylátszik egy hátrányát tapasztaljuk...

szóval én aztmondom odakell figyelni a dolgokra...és egyátalán nemciki ha valaki ács vagy vasöntő...nem jobban mintha valki ügyvéd vagy akármi...
Dátum: 2010.11.24. 21:39:02
aztszerteném megérdkelődni hogy van ez a bőr evuluciója képesség...és hogy a tüskés bőr mint szakértelem az hol van? vagy ez úgyvan hogy ha arra teszem akkor az egyben a tüskés bőr szakértelmem? de akkor hova nőveli 5el? nemvágom...
Dátum: 2010.11.24. 11:33:24
még talán annyit megjegyeznék hogy az előző relikviákhoz képest ez az új széria mintha jóval köményebb lenne ami pediglen kiszúrás mindazokkal akiknek problémás hozzájutni a kártyához avagy eccerűen nincs fölös párezer forintjuk hogy kilutrizzák 4-5 csomag kártyából azt az 1-2 kódot...

de a végén annyira felidegsítem magam hogy venni fogok kártyát csak az a baj hogy tényleg számomra maga a kártya nemérték mert nemjáccok...arra pedig hogy valmi oylan ritkaság legyne a pakliban amire mondjuk a gyűjtök is bepörögnek lássukbe igen csekélyke az esély...

nahmeg aki cska kódért veszi és még peches is lazán vehet akár egy tucat paklit is egy kódért az viszont igencska ráfizetéses...

vagy akkor adják féláron ezeket a paklikat fele annyi lappal...
Dátum: 2010.11.24. 11:20:34
jaja famillárisokat mindnekinek szaré hugyé...de ha másnem akkor őskőért...én is szeretnék de nemfogom azért televásrolni magam kártyával...mer egyrészt nem tudnék kivel jáccani másrészt nem támogatom a fák kivágását és papírrá való alakításukat...

ha pedig annyira promocionálni akarják a HKKt akkor hajrá(de ez inkább tukmálás)... mer ez kb olyan mint amikor a cukorbeteg elé odateszik a krémest és aztmondják csak akkor kapsz inzulint ha megeszed az egészet...vagy valami hasonló...

nohde az a lényeg hogy ez itt a Végzetúr és nem a HKK kedvelők kis klubja...
Dátum: 2010.11.24. 10:04:24
ebböl a gondolatmenetből kiindulva akkor a mostaniakból is sok fog kintforogni(még fél év múlva is) mert ha úgynézzük az új relikviák jobbak szerintem mint a régiek így valszeg nagyobb lessz rájuk az igény...talán...
Dátum: 2010.11.24. 09:26:52
esetleg akkor az előző turnus relikviáit már lehetne most őskövsíteni nem?
Dátum: 2010.10.14. 10:07:27
szeretném ha a 100as és 0ás fertőzötteknek is csinálnának medált...ez most jutott eszembe és azért ide írom mert ezt a topikot olvastam épp...amugymeg jómóka volt végre vége kiguberráltam a 4 térkifordítóitalom nagynehezen szal a magamrészéről elégedetten dobom a sarokba az ásómat...Éljen a Béke...
Dátum: 2010.10.13. 11:13:42
ahha...én is tegnap szúrtam ki de teljesen véletlenül és mivel nemnézem olyan sűrűn az épületeket főleg nem a legallját így nemvágtam mikor is lett ez beveztve...

de akkor arrol sem leeht tudni semmit hogy miféle rangokról vagy mikről is beszélünk? teljesen titkos és misztikus még az egész dolog?
Dátum: 2010.10.13. 10:19:54
Tudtok olyan szövetségről ami felhúzta már a dicsőség Csarnokát vagy mit?

kiváncsi vagyok mifélék is voltaképp ama bizonyos rangok miket eme épületnek hála belehet állitani a karaktereknél
Dátum: 2010.10.11. 09:42:39
engem kicsit ahogy haladunk az event vége felé egyre jobban bosszant hogy büdös nagy random az egész...úgyértem ittvok lassan 300 csatával és egy db hugyos szájbavert térkifordítóital pottyant...há mijez?

szerintem ha végetért ez a hajcihő bizonyos csataszám után a vezérkar minimum hogy jóváírhatna legalább 2 térkifordító italt...azokon felül amit sikerült kibogarászni...

lehet most túl mohó vagyok...de ne vessetek meg ezért...
Dátum: 2010.10.04. 13:34:14
nekem se esik ki az a fránya térkifordító ital de én már lassan kifordulok magamból...pedig he nagyüzemben öldösöm a sárkányokat azt sehol semmi...itt jegyezném meg hogy már az előző relikviák is azé eléggé sokadjára estek ki...pedig a szerncsém bőven 3szorosa a szintemnek...hajaj *pityereg*
Dátum: 2010.09.29. 12:22:58
mer ott szúrják el egyesek hogy kinevezik magukat ennek vagy annak...én vadászok portyázok...számomra nem az az élmény ha látom hogy nahh ezzel a módosítással msot vagy a pókok vagy a huszárok szopnak...

eccerűen arrol van szó hogy mindig oylan dolgokat korrigálnak meg javítanak meg bütykölnek amik évekig zaavrtalanul működtek...

há ilyen holvan? sehol...nemtom amugy kinek fájt ez hogy láthatatlanban teljesen megéri sajtolni?

továbbá amig valaki vadászik láthatatlanban és vígan sajtolagt addig nem tud portyázni ergo nem üt más karikat nem rabolja nem huzza le elvan magával...erkölcsileg és morálisan is csak pozitív hatási voltak a láthatatlan sajtolásnak...

nahde nem kell ezen vitatkozni csak legalább kárörvendő pofával nem mutogassunk már egymásra mer azmeg undorító...
Dátum: 2010.09.29. 12:12:09
hát ez eléggé rosszmájú hozzászólás...kárörvendés nem szép dolog...kedves Mona...

én nemtartom fer dolognak...nem mitnha én folyton láthatatlanban vadásznék de ez is egy oylan dolog ami többéve működött sok szétzilált karaktert tudtak így visszahozni némi türelem játékkal a biztos dózertől...erre msot elveszik ezt is...
Dátum: 2010.09.17. 10:14:32
én csak jáccogatok...azzal kell tisztában lenni hogy vannak játékosok és optimalizátorok...a játék a játékosoknak készült...az optimlaizátor játékstilus azmár nem játék azmár görcsölés a számok bűvöletében és akit megfertőz ez a kór az elé tökmind1 milyen mókát teszel ha nem jön ki neki a totális haszon már lázongani kezd...

szerintem megkéne tanulni kicsit lazábban felfogni a dolgokat és magáért a játékért jáccani nem pedig a haszon miatt...

ittvan pl Kocos ő sajnos már nem a játékért jáccik...de ezt sokmás emberkéről el lehet mondani (a legtöbb visszatérő állandó elégedetlenkedő mind optimalizátor)

én is szeretem ha profitál a karakterem bizonyos dolgokban...de nem helyezem a profitot előbbre mint magát a játékot...ezé vagyok csak középszerű...de egy elégedett középszerű...és inkább vagyok az mint egy elégedetlen csúcskategoriás akit már csak a haszon motivál...