Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bkitten

Oldal: 123
Dátum: 2009.04.16. 17:08:14
Egyetértek az előttem szólóval.A döntetlenes küldetéssel szenvedek,húztam amíg tudtam ,még 1-2 küldit tudok helyette csinálni,de ez katasztrofális mit küzdök vele már! Amióta játszom,kb.4-5 hónapja, 2* volt döntetlenem!!! Még a javasolt felszerelésben sem sikerült,ráadásul elveszi a játék örömét is. A többi küldit se 2 nap alatt csináltam meg,persze van amit sikerül hamar ,de a küzdelem megvan a többivel is. Sajnos, nagyon sok mostani döntetlenes partnerem csalódását tolmácsolom ezúton is és szeretnénk kérni vmilyen alternatív megoldást ennek a küldetésnek leküzdésére.
Gondolok itt pl. a válaszolj helyesen jól 20 kvízkérdésre VAGY süsd ki a lélekkutat! Most fejből idéztem de a lényeg ez!! Csináljatok már egy választási lehetőséget,hiszen akkor is az őskövet inkább megvesszük,csak legyünk túl rajta!! Vagy bármilyen más alternatív lehetőséget ,de tegyetek már bele!!
Ez nem az én,hanem nagyon sok játékos kérése is,vegyétek figyelembe kérlek!köszi
Dátum: 2009.03.21. 20:58:03
Kérem,értékeljék újra ezt a kérdést!
Szerintem nem mindenki ismeri, ezért nem hiszem h túl könnyű lenne. (és nem is számtani):
Milyen fajta kitalált állat a pegazus?

sokfejű kutyaszörny
tengeri polip
szárnyas ló
egyszemű óriás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
Dátum: 2009.03.01. 13:56:43
na ez az a tipikus kérdés, amit én speciálisra értékelnék, nem vagyok hülye, csak nem vezetek, bocs..nem kötelező kocsit vezetni, jogsit szerezni, ilyen-olyan okokból... ezt nem tanítják iskolában, (kivéve autós:) nem tartozik az általános műveltséghez.
sorryka
persze, a helyesírás is jó műveltségi alapmérő lehetne...
Dátum: 2009.03.01. 12:30:53
szia,
sztem a kérdés jó volt, a válaszok közt viszont az Alfa Centauri nem csillag, hanem csillagrendszer.Én erre tippelek..
Dátum: 2009.03.01. 12:07:42
Ez a kérdésem rossz értékelést kapott, mert helyesírási hibát tartalmaz.Én nem találtam benne,hacsak nem azt,h nem nagybetűvel írtam a red bull-t,ami sztem kisebb hiba, mint amikkel folyamatosan találkozom,égbekiáltó helyesírási hibákkal vannak jó kérdések! benne...
Nem haragszom,csak értetlenkedem,mert tényleg baromi helyesírási hibákkal találkozom, amik idegesítőek,hogy átmentek. Jelzem, a Heinekent megnéztem és így kell írni.
A kérdésem:
Melyik nem üdítőital márka?

Coca-cola
Pepsi-cola
red bull
Heineken

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

és már néhány értelmes, művelt embereknek való kérdésem szintén rossz értékelést kapott, túl spec. v. lexikális tudám miatt,már egyszerűen nem tudok elég hülye kérdéseket feltenni. Szégyellem néha magam, h ennyire műveletlenek vagyunk, sokszor a fiamat kérdezem meg, h milyen általános iskolai kérdést tegyek fel,amire még a felnőtt(ebb) emberek is tudhatják a választ. Ez van, majd még próbálok néhány elgondolkoztatóbb kérdést is kitalálni, csak nehogy nehezek legyenek,jaj, minimum 100-as IQ legyen hozzá... bocs, a gúnyolódásért, de már kijött...
azt bezzeg mindenki tudta, 100%-ban, h a Jedi-lovagoknak milyen fegyvere volt,de h a tünde szót ki találta ki, az már nagyon rossz százalék arányt kapott..ejnye, de hát én meg nem tudom a Mercedes márkákat meg a focicsapatokat, persze rendszeresen ilyen "jó" kérdéseket kapok, ami úgy látszik általános műveltséghez kellene...ezek szerint nagyon műveletlen vagyok..)
Dátum: 2009.01.13. 20:53:35
Szia,
ebben egyetértek veled, én smaragdos vagyok és nagyon jó a varázslat, ha számíthatsz rá a harcban. De én optimalizátorként működöm, a szakértelmekből néhányat húzok felfelé és már többször győzök portyában mint vesztek. Persze, a fegyverek cseréjére is figyelni kell, de mondom az én tapasztalatom az,h a varázslattal jól ki vagyok segítve, akár támadnak akár én támadok!
Dátum: 2008.12.30. 21:40:44
sziasztok,
csak azért szólok bele,mert nem értek egyet a pontozással.Ha vmi probémám, kérdésem, bajom van, miért ne a fórumba írjak? Hátha vki okosabb, ügyesebb már megtalálta a választ.
Erre most látom csak, hogy én utált tag vagyok!! Hát tudjátok, azért ez durva, akkor talán a fórumot se kellett volna létrehozni, de így már biztos h nem fogok többet hozzászólni!!
Na agyő és nyugodtan utáljon mindenki én is utálom aki a pontozást kitalálta!!!
Dátum: 2008.12.30. 21:10:38
Sziasztok,

van még egy befogott állatom, de nem tudom idomítani. Kiírja, h mennyit költhetek idomításra, de nincs idomítás gomb , most legalábbis nem jelenik meg. Mi a gond, el kell engednem az elsőt? Már volt két állatom, de ilyen probléma nem volt.
köszi

jah, igen- igen,,, kicsit kifogytam...)akkor tárgytalan, csak már annyira türelmetlen vagyok!!!

Most nézem csak, miért is vagyok én UTÁLT tag???(
gyerekek, ez szomorú ,akkor én nem is írok ide többet...ezt ki aggatta rám, én senkit nem bántottam meg, legalábbis nem jelezték...na mind1, további jó fórumozást
Dátum: 2008.12.28. 15:49:48
Sziasztok,

nekem javaslatom lenne az ősköves cuccokkal, nem tudom volt-e ilyen nem olvastam végig, sorry.
A játék fejlesztői gondolhatnának arra, hogy jó ötlet-e, ún. piacot létrehozni, ahová a lecserélt felszerelést el lehet adni. Tudom, a lélekkufárnál így is eladhatom, DE! Az lenne a lényege, hogy megjelenik újra a már felőskövezett cucc és mások, pl. alacsonyabb szintűek megvehetnék LE-ért, nem kellene költeniük ha nem akarnak pénzt ,sms-t ,stb. őskő vásárlására!!!
Persze, kicsit drágább lenne LE- szinten, hogy megérje harcolni érte...de így nem vesznének kárba a lecserélt felszerelések...
nos, csak egy ötlet volt. Persze, ha már lenne piac, ott mást is lehetne eladni, venni, a lehetőségek bőségesek...
B
Dátum: 2008.12.24. 11:58:40
Sziasztok,

a Dragons of Revenge szövetségbe még van hely, itt jó a hangulat, aktív tagokat várunk!
Dátum: 2008.12.07. 18:40:14
Sziasztok,
mi az a feladat, hogy találjam meg Drakint?? ki az ,mi az és hogy találom meg, szörny vagy végzetúr? kicsike magyarázat kellenne ehhez a küldetéshez, úgy érzem...
Dátum: 2008.11.23. 14:39:33
igen, már ezzel kezdtem a próbálkozzással:(( nem ment..akkor máskor visszajövök hátha addigra javítják.köszi a választ!
Dátum: 2008.11.23. 14:33:56
Sziasztok, szeretnék kapni egy kis segítséget.Most regisztráltam, próbáltam portyát indítani de senkit nem hoz fel, nem látok kiválasztani se enged. Először még láttam, csak egy üres oldal jött be, de indítani nem engedte a jatékot. Aztán vadászgattam kicsit ez után már a portyázás oldalon senkit nem mutatott . Most ilyenkor mi van, hogy lehet ezzel játszani??
Dátum: 2008.11.23. 13:51:12
Sziasztok, most regisztráltam és szerettem volna támadni többször próbáltam, de csak egy üres képernyő jön fel az üzenettel.hogy Portyázás
Itt támadhatod a többi végzeturat, ha épp nem vadászol vagy pihensz. A Tulajdonságösszeg mellett, a LE oszlopban ha valakinél 100-nál kisebb számot látsz, azt jelenti, hogy ha le is győzöd az illetőt, annyivel kevesebb LE-t és TP-t szerzel tőle, mivel már támadták az elmúlt 3 órában.
Legfeljebb annyiszor portyázhatsz, ahány portyázáspontod van!
mindez ez teljesen fehér üres képernyőn jelenik meg, nem enged jatszani. jó lett volna pedig kipóbálni de ez így értelmetlen hogy nem történik semmi.Kérlek segítsetek!
köszi
Oldal: 123