Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bkitten

Oldal: 123
Dátum: 2009.07.11. 17:21:24
igen köszönöm ezt vártam már..nem vagyok ovis, már így 30-on túl..fárasztó? igen az...
ezért hát törlöm a karaktert további jó szórakozást és egymás cseszegetését..
Valóban nem való már ez nekem..megyek megásom a síromat és jóccakát.
OFF
hajrá és előre, mindenki nyomja a jó dumákat tovább.
Dátum: 2009.07.11. 11:14:09
jól van, végül megoldódott..
kösz azért..

jaj, szabinho, nem az életkorra értettem, az nekem is van sok is.. de igazatok van, itt mindenki gyermeteg hiszen játszunk..
Dátum: 2009.07.11. 09:30:44
sziasztok,
problémám van egy - számomra gyermeteg - egyénnel, aki az adatlapján üzenget és a magánlevelemet is becsatolta, tehát moderátori figyelmeztetés vagy legalábbis egy ejnye-bejnyét ha kérhetnék valakitől. Kivel vegyem fel a kapcsolatot,
köszönet,

(mivel vele értelmes felnőtt ember módjára nem lehet.. )
A Dragons of Revenge szövetség több tagja keres, vállal döntetlenes küldetést, keressétek őket!
köszönjük!

V1-en smaragd hordával vagyunk
Dátum: 2009.06.29. 13:28:28
fehér pár perce már..
Dátum: 2009.06.28. 16:10:13
Mi van február 4-én?
Nőnap
Pünkösd
Valantin nap
Anyák napja

kérném törölni...valószínűleg Valentin-napra gondolt a kedves kérdésíró, ezáltal február 14-ére.

De inkább gyűjteni fogom én is, mert még nagyon sok hasonló kérdés található.
Szívesen besegítenék és még szerintem vagyunk egypáran, a kérdések felülvizsgálatában.
Sziasztok,
csak szólok, aki Vodás és még nem járt úgy, ahogy én.
Tegnap megkaptam a horribilis számlát,melyben az ismert előfizetési díjam mellett, a telefonos Wap-ozást kiszámlázták..Áfával: több,mint 8 ezer ! Ft volt..Kérdeztem, mi a faxom ez?!!! MErt hogy max. 1-2 percet használtam wapozásra..asszondja ügyintézőcske, h időközben megemelték a 10kilobájtonkénti díjat...de mondtam,ennyivel?!! Ja, h ők tájékoztattak a módosításról vmi kötelezően kirakott általános szerződési feltételekben,stb.Mondom,nem lehetett volna sms-ben? merthogy kapom a reklámokat a Vodától amúgy...nem, mást nem tudott mondani,h emelkedtek a díjak a kilobájtokban...mondtam.bmeg, akkor tiltsák le...ennyi. Ahogy fogom tudni,lemondom az előfizetésemet..
Dátum: 2009.06.22. 15:00:40
huh
köszi! megyek vissza tesztelem..
Dátum: 2009.06.22. 14:58:02
bocs,de te hogy tudsz 9* pihenni? nem kötözködöm,csak kívácsi vok..
Dátum: 2009.06.22. 14:47:13
a toplistás keresés nálam nem működik, akár mást,akár magamat keresem, nem találja.
Dátum: 2009.06.22. 14:31:09
a házaló érdekes, lehetett volna: pedlar = kufár is...
Dátum: 2009.06.22. 14:26:18
de azt már lefordították, sztem azért mivel : experience = tapasztalat
sztem
Dátum: 2009.06.22. 14:13:10
a csataleírásoknál a magyar rövidítések vanna még az elején:

P
Duel battles
A
Arena battles
T
Dimension gate battles
E
Epic battles
V
Championship battles
Dátum: 2009.06.19. 18:21:30
Teljesen egyetértek. Ezt jobban át kellett volna gondolni és/vagy fogalmazni. Nagyon visszatetsző részemről a megjegyzés, hogy kisorsolták.
Mi az, hogy kisorsolták?! Bedobták egy kalapba vagy a szent random kidobta vagy hasraütve? Azonkívül az sem egyértelmű, hogy szintfüggő..
Ez legalábbi csalódás volt, mégha nem is lett jó a kvízem de ez így tutira igazságtalan.
Jó volt a találkozó de számomra kicsit összecsapott, rendezetlen, túlzsúfoltnak tűnt.
Javasolnám, ha későbbiekben lehetne egy 2 napos rendezvényt tartani, biztos h sokkal többen jönnének és egy külön napot tartani a Végzeturas csoportnak, versenyzőknek, fejlesztőknek.
köszi h végigolvastátok.
Dátum: 2009.06.18. 08:59:12
most olvastam, kicsi és rövid..

A szúnyogok tüzet raknak tűzrakás vezetését egy öreg szúnyogra bízzák. Azt mondja az öreg: - Először csak vékony ágakat tegyetek rá, aztán meg olyat mint a combom...
Dátum: 2009.06.16. 12:10:07
egyik szövetségi társam nem kapta meg a medálját, pedig egy időben kértük. Ezt lehetne orvosolni vagy már bukta?


Köszönjük, ma már láttam rajta, megkapta!
Dátum: 2009.06.15. 21:56:57
egy kis politika...


Sam bácsival, az Egyesült Államok legidősebb emberével tévéinterjút készítenek.
- És mondja, Sam bácsi, Ön is büszke arra, hogy afroamerikai lett az Egyesült Államok elnöke?
- Mi az hogy! Nagyon örülök és büszke vagyok. De mondok én magának valamit: milyen büszke lehet most ennek a négernek a gazdája!



- Miből áll az új magyar szimfonikus zenekart?
- Egy Gordonka és 10 millió bőgő.



Az oktatási miniszter elmegy a borbélyhoz. Mikor belép, a borbély felkiált:
- Jó napot kívánok, drága miniszter úr!!! Milyen frizurát parancsol?
- Hát maga ismer engem?
- Persze miniszter úr, tudja, én azelőtt tanár voltam, de kevés volt a fizetés, nem tudtam eltartani a családot, így hát elszegődtem fodrásznak. Kész a frizura, a miniszter megy haza taxin, ahogy beszáll, a taxis így szól hozzá:
- Jó napot kívánok, drága miniszter úr!!! Hová lesz a fuvar?
- Hát maga is ismer engem?
- Persze miniszter úr, tudja, én azelőtt tanár voltam, de kevés volt a fizetés, nem tudtam eltartani a családot, így hát elszegődtem taxisnak. Hazaérnek, kiszáll a taxiból, odamegy hozzá egy rongyos koldus:
- Jaj, aranyos drága miniszter úr! Adjon egy pár forintot, otthon éhen hal az asszony, meg a gyerekek.
- Ember, csak azt ne mondja, hogy maga is tanár volt!
- Jaj, dehogy drága miniszter úr, én még mindig az vagyok, csak lyukas órám van.



Virágárusnál:
- Mi ez az undorító virág? - kérdezi az árustól egy vásárló.
- Bokros ibolya!


Interjú a szlovák rohamrendőrrel
- Ön beszéli a magyart?
- Csak töröm...
Dátum: 2009.06.15. 20:21:28
szia
legfőképp gyűjtögesd, amíg nem tudod átváltoztatni rendes őskővé. Ezt amúgy vásárlással teheted meg, megtalálod az őskő menüpont alatt, milyen módon tudsz követ venni, akkor a kiégettek átalakulnak "aktívvá".
valamint ajánlom a wikit, olvasgasd át figyelmesen: http://vegzetur.wikidot.com/osko
Dátum: 2009.06.15. 15:10:30
türelem, őskövet terem!
köszönöm szépen, nálam most lett jóváírva. Medál még nem,de az ráér, ugye Viszok?

(közben megtaláltam a másik hsz-t, holnapra várható.)
Dátum: 2009.06.14. 15:30:53
hali
vettem én is követ a talin, hétfőre mondták,h jóvá lesz írva (a medál is aki kért).
Oldal: 123