Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sznoopy

De szerintem ehhez a kérdéshez csak egy kis józan paraszt és kellene... nem nehéz megsaccolni a dolgot, de az értékelőkből még ez is hiányzik... ez nem szól másról csak a ge.izésről, de folyamatosan

a feltett 4 totál bogarászós, Vágó István műsorába való kérdésen csodálkoztam is, hogy miért fogadják el....

még mindig homályos nekem a dolog, mondjuk idegesíteni nem idegesít, de gondoltam megosztom veletek
sziasztok,

a lefutóbb feltettem 4 kérdést, full lexikális tudást igényelt, még a wikipédiából is nehezen lehet kibogarászni és mind a 4et elfogadták, ezzel nincs is gond, gondoltam felteszek egy olyat amit az utolsó kisebbség is látott általános suliban, legrosszabb esetben 8-9év után, ideális esetben 6-ik osztályban....

íme:
A Kisalföld teljes, mintegy 9000km²-es területéből, mennyi tartozik jelenleg Magyarországhoz?

4000km²
7500km²
1500km²
9000km²

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

no comment
Dátum: 2009.08.10. 16:24:58
nem lettek egy kicsit kemények a manók....

4ből 3x agyonvernek pedig a Tö-m cirka 40nel nőtt is, 3 állatom van.... és 146 a védekezésem, márpedig közelharcban győznek a kis genyók....
Dátum: 2009.08.07. 13:34:31
de ezek a toplisták nekem nem egyértelműek.... én 3k-t töltöttem effektív 37es szinten ez hogy jött ki?

110.450LE-t töltöttem ehhez kerül hozzá a szorzóm, most épp pihenek szóval nem látom.
Dátum: 2009.08.07. 13:21:05
V2-őn mennyi volt a szükséges? Mert én az elejéről lemaradtam....
Dátum: 2009.08.07. 13:20:19
nekem kereken a 32-iknél, ahogy írták
Dátum: 2009.08.07. 13:17:39
hát igen, ezt az elején is megígérték, folyton lesznek változások és színesítik folyamatosan
Dátum: 2009.08.07. 13:16:19
A végén a jutalom meg hátha nem olyan aránytalan lesz mint a bajnoki viadal. tök mindegy hányadik körben esel ki, ha kiestél a 6-ik körben akkor ugyanannyit kapsz mint aki a szinteden az első körben kiesett.....
Dátum: 2009.08.07. 13:13:41
Én 57x 1.850LE-t toltam bele + 1x5.000LE-t, de alíg látom a változást, pedig a toplistában van mozgás.....
Dátum: 2009.08.07. 13:06:12
6 hétig megy ez a szop..ás???? Nem semmi Hát ez elég soknak tűnik nekem, és mi lesz ha nem töltődik fel a kívánt mennyiség?
Dátum: 2009.08.07. 13:02:55
6os szinten is van rá esély ha megnézed....
Dátum: 2009.08.07. 12:59:12
Hát én eddig 110.450LE-t pazaroltam 1.508TP-t kaptam kerestem 20.000LE-t kb... Remélhetőleg tényleg értelmes lesz a vége, mert ennyiből már szépen lehetett volna fejlődni is... de szerintem a szükséges LE mennyiségből ami még hátra van, a végéből az utolsó számot vegyétek el, mert ez rohadt sok ami kell bele, ebben az ütemben október 30-ra talán kész lesz....
Dátum: 2009.07.20. 07:34:29
Ez az új rendszer amit a gyorsítás ad, hát nem is értem teljesen....

az 50 vadászat indítása és a elég minden másodikra jól válaszolni elég bénán lett megvalósítva Azt hittem hogy továbbra is 20 vagy most már 50 kérdést kapok, de ha nem tudok egyre válaszolni akkor most mi van ? Mert a számlálót nem lehet követni......
Az én tul. összegem sem kimagasló, de azért elvagyok
sziasztok,

olvasgatva a leendő küldetéseket, hááát....

én még a lépj 4 szintet küldinél tartok, én már azt nagy kiszúrásnak tartom, de sokat kell portyázni és vadászni + térkapu

Ezek a 200csp-ért megváltható dolgok viszont segítenek az tuti, a középsőt érdemes szerintetek kispórolni ?

sznoopy
sziasztok,

az én játékosom egy kicsit erősebb átlagjátékos, de hasonló elven vagyok a visszafogottal kapcsolatban, ha kifejleszted végül jóval több LE jön a vadászatból de annyi helyre lehet költeni és annyi játékosnak leszel a célpontja hogy az rettentő. Lehet jobb megoldás hirtelen szintet lépni és a kereskedelem maxolásával, nagyon erős fegyvert venni, így kevésbé leszel célpont ( a gondolat nem az enyém )

de a portyázást mindenképp javaslom

engem erő híján az epikus 10-ből 9x agyonver, de azért sebzek is

jó játékot
sziasztok,

ez a kérdés elfogadható-e ?

Melyik az a méltán híres német cég aki optikai elemeket gyárt?
karl zeiss
bosma
meade
tele-vue

köszi
P
Dátum: 2009.01.24. 15:17:25
Nos, info@vegzetur.hu -n többször elismerték, hogy hibás a kérdés, vagy nagyon speciális, nem beszélve a helyesírási hibákról, a rossz kérédések miatt elmaradt LE-ről, stb

szóval ha a játék egy része ebből áll, akkor figyelmet kellene fordítani rá, de itt debil hülyék értékelik a kérdéseket.....

wiki-pédiából feltett kérdésre is túl speciális dolgot adtak, holott 6ik osztályos földrajz kérdés volt, ez azt feltételezi, hogy aki értékeli a kérdéseket, az IQja idáig sem terjed....

engem teljesen felháborít a több száz ramaty kérdés, ami tényleg spec, ha meg felteszek egy gagyi kérdést az is speciális ???

Elgondolkozhatnának ezen a játék írói, főleg mivel enyhén szólva fizetős kategória.....

nekem emiatt egyre jobban nem tetszik a játék, meg amiatt mivel sokan csalnak.... rabszolgát tartanak..... úgy aztán lehet felődni.... gartulálok nekik

ha a 3as világ is ilyen lesz, akkor már előre sajnálom
Dátum: 2009.01.24. 15:17:07
Nos, info@vegzetur.hu -n többször elismerték, hogy hibás a kérdés, vagy nagyon speciális, nem beszélve a helyesírási hibákról, a rossz kérédések miatt elmaradt LE-ről, stb

szóval ha a játék egy része ebből áll, akkor figyelmet kellene fordítani rá, de itt debil hülyék értékelik a kérdéseket.....

wiki-pédiából feltett kérdésre is túl speciális dolgot adtak, holott 6ik osztályos földrajz kérdés volt, ez azt feltételezi, hogy aki értékeli a kérdéseket, az IQja idáig sem terjed....

engem teljesen felháborít a több száz ramaty kérdés, ami tényleg spec, ha meg felteszek egy gagyi kérdést az is speciális ???

Elgondolkozhatnának ezen a játék írói, főleg mivel enyhén szólva fizetős kategória.....

nekem emiatt egyre jobban nem tetszik a játék, meg amiatt mivel sokan csalnak.... rabszolgát tartanak..... úgy aztán lehet felődni.... gartulálok nekik

ha a 3as világ is ilyen lesz, akkor már előre sajnálom
Dátum: 2009.01.24. 15:16:19
Nos, info@vegzetur.hu -n többször elismerték, hogy hibás a kérdés, vagy nagyon speciális, nem beszélve a helyesírási hibákról, a rossz kérédések miatt elmaradt LE-ről, stb

szóval ha a játék egy része ebből áll, akkor figyelmet kellene fordítani rá, de itt debil hülyék értékelik a kérdéseket.....

wiki-pédiából feltett kérdésre is túl speciális dolgot adtak, holott 6ik osztályos földrajz kérdés volt, ez azt feltételezi, hogy aki értékeli a kérdéseket, az IQja idáig sem terjed....

engem teljesen felháborít a több száz ramaty kérdés, ami tényleg spec, ha meg felteszek egy gagyi kérdést az is speciális ???

Elgondolkozhatnának ezen a játék írói, főleg mivel enyhén szólva fizetős kategória.....

nekem emiatt egyre jobban nem tetszik a játék, meg amiatt mivel sokan csalnak.... rabszolgát tartanak..... úgy aztán lehet felődni.... gartulálok nekik

ha a 3as világ is ilyen lesz, akkor már előre sajnálom