Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sznoopy

Dátum: 2010.01.05. 18:05:51
Engem is érdekelne Annak az egy kérdésnek talán volt értelme....
Dátum: 2010.01.05. 18:05:02
V2-n van egy 18.szintű karakterem. Körém nem épített senki, jelentkeztem egy szövetségbe, és kb 200K LE-t építettem. Ha 40. szintű kincs esik az epikusból akkor soha többé nem tudok ezen szövetségen belül kincshez jutni? Nem akarom csak azért elhagyni a szövetséget, hogy epikus kincshez jussak...
Azt elismerem, hogy nem jó szintembeli karaktereket 50, 60 vagy akár 80.szintű kicsekkel felaggatva látni. Ezért jó megoldásnak látom a szint*2 korlátot ,csak a licitálás lehetősége ne vesszen el. Így nem lenne probléma senkinek az epikcuccos küldetés sem.


De a szint*2 korláttal pont hogy magadnak mondasz ellent, ahol már 200k a kút ott 40-esnél magasabb szintű epikusok vannak, szóval teljesen esélytelen leszel akármire is

Az epikust nem kellene megváltoztatni, mert te pl soha nem fogsz kincshez jutni....
Dátum: 2010.01.05. 18:00:44
de akkor az lesz a cél, hogy minél hamarabb leverj egyet, nem pedig hogy a kiszemelt kincset megvedd...

epikus ahogy van jó, nem kellene elrontani

aki akarta már megszerzett mindent, de ezzel sokakkal úgy kiszúrtok, hogy a játékot is abbahagyja...
üdv,

Moderátorral meglehetősen és mindenben egyet értek, mivel tényleg esélytelen egy erős karakter is a 6-7 szinttel feljebbről jövő meglehetősen gyengének számító karakterrel szemben is, ha meg egy másik erős karaktert ütök meg fölöttem 6-tal, hát volt hogy nullát sebzek de 3000+ -t sebeznek belém, tényleg jó az arány, pedig elhihetitek, egy nálam 6-7 szinttel feljebb levő közepes karakter sem pénzt sem időt nem pazarolt a játékra és akármilyen erős az ember nem tehet mégsem ellenük semmit, és ez azért igazságtalan, én sem örülnék neki ha Fekete Laci minden nap megverne Márpedig itt az van.

Esetleg klónozhatnátok a világokat ahol a portyára fejlesztenétek és akinek nem tetszik törli magát és marad az eredeti játékban

P
Dátum: 2010.01.05. 17:41:37
Egyetértek én is az előttem szólókkal, főleg az epikus kincs korlátozás ami nagyon durva, egyrészről mert aki erős annak már megvan amit akart és ha meglesz a korlátozás ő továbbra is ultra erős marad, viszont a kicsik és gyengék nem fognak tudni normális tárgyhoz jutni... legalább ezt vegyétek ki a dologból, mert ez teljesen elszúrná a játék maradék élményét is, ami tavaly ilyenkori 100/100-as skáláról nálam lecsúszott 40/100-ra kb, de ezt már a kalandozás tolta fel idáig.... ha most ezt a sok baromságot mind bevezetitek, lesz kb 10/100
Dátum: 2010.01.05. 17:22:59
Meg az is érdekes, hogy miért olyan játékosok véleményére adtok, akik 3-4 naponta belépnek és panaszkodnak örökké, hogy lefarmolják őket?? Nem mondom hogy csak arra kell hallgatni aki pénzt is ad, de mivel abból éltek lehet nem ártana....

Kicsit ha a portyázást és az olyan irányú fejlődést aminek értelme is van segítené valami, az azért lehet jobb lenne, mert így hiába a sok újdonság kicsit színesebb lesz a játék de mocskos unalmas és minden izgalomtól mentes...

A fejlesztők közül valaki ismeri a PvP fogalmát? Én mindjárt utána nézek, de tuti nem a VU-hoz fognak a linkek vezetni
Dátum: 2010.01.05. 16:50:31
Na igen az nem szép dolog, de erre már gondolhattak volna a játék kezdetén, miért azt büntetik állandóan, akinek van esze és mersze és nem mellesleg sok pénze és időt is szakít a játékra?

Ez talán egy PvP vagy mifene játék.. legalábbis addig a pontig amíg meg nem csonkították a kreatívot majd jött a többi baromság, meg most ez.... Hát csak gratulálni tudok, az szinte biztos hogy pénzt többet nem költök a játékra, ami van azt felélem és hát tényleg fejlesztenek is valamit nem csak az ultrabaromságokat. Jó az ha mindenki egy szinten vegetál és mindent a véletlen dönt el??? Nem beszélve arról hogy a véletlen és a küldetések is nagyon összefüggenek... mióta aktív a szerezz 20 őskövet küldetésem, alig találok, előtte jól adott, most szinte semmi... a maradék kedvem is elveszitek a játéktól... Nagy tanítóm Moderátor is abbahagyta a játékot, csak idegeskedni lép néha fel, hogy mekkora baromságokat csinálnak a visszafejlesztők....

Büntessétek a feltörekvő kicsiket is, nem elég nekik hogy vannak remek TP adó karakterek vegyetek el tőlük mindent amivel esetleg fejlődhetnének...
Dátum: 2010.01.05. 16:15:09
Ki az az agyhalott aki ezeket a VISSZA fejlődéseket kitalálta????

Totál ki akarjátok nyírni a portyát és az új karakterek lehetőségeit???

Sok fizetős karakter abbahagyta már a játékot, így még többen fogják, vagy pénzt már nem költenek rá...
Dátum: 2010.01.05. 08:33:36
Nagyon nem is a kövekre vágyom, hanem hogy vége legyen a küldetésnek Már csak 2 kavics hiányzik, de azóta vadásztam bő 100-at és egy sem esett le...

épp most vertek le 6 szinttel feljebbről úgy hogy 30-35% közt volt az ÉP-m... már ezt is a random csinálja?
Dátum: 2010.01.04. 20:59:12
hááát ezzel vitatkoznék, mivel én ha -50%-ig támadok, akkor sem vesztek 1000ÉP-t és így 80% körül maradok Szóval simán levernek

a másik hogy a játékban csak a random dominál, és konkrétan mindenben sajnos, vissza kéne fogni

pl, sajtolok, ha 30as a szakérrtelem akkor is kicsoroghat 7-8000LE, de pl 60asnál is összejöhet 4.500LE... szerintem nagy a szórás...
Dátum: 2010.01.04. 19:29:51
szubtéri érzékelés 7+15 -tel miért nem találok követ? Szövetségi társaimnak 5-ös a szakértelem és kilóra találják
Dátum: 2010.01.04. 19:07:09
Akkor kérdezek

Miért célja az ötletgazdáknak elrontani a játékot, +6+7+8 szintről jövő támadásokkal, hogy már egy gyenge karakter is megverjen egy 6-7 szinttel lejjebb levő viszonylag erős karaktert?

Miért rontják le a portyázások hatékonyságát?
Dátum: 2010.01.04. 17:02:04
Az aranydukátok leértékelődésére lenne egy ötletem, lehessen jobban költeni Ne 4 hanem 6 tárgyat rakjatok fel, esetleg legyen kategorizálva, 40-es szintig, 50-es szintig, stb, mert pl egy kisebb szintűnek esélytelen dolga van licitálni, legfeljebb majd a nyáron...
Dátum: 2010.01.03. 23:01:38
sziasztok,

Nem teljesen értem azt, hogy 100 aranydukát miért is ér meg 176-ot valakinek az aukciós házban. Mit kap még mellé?
Dátum: 2010.01.03. 15:27:00
Háát én nem is tudom mikor adtam el utoljára tárgyat, de lehet 10et nem adtam még eddig el...
Dátum: 2010.01.03. 14:46:19
nem teljesen értem a játék tervezőit, fejlesztőit, miért visszafelé halad a játék??? Ez csak még egy ok arra hogy ritkábban jusson eszembe hogy be kellene lépjek...
Dátum: 2010.01.03. 13:55:50
ezt most nem értem, hogy lehet ezzel visszaélni?
Dátum: 2010.01.03. 12:32:23
sziasztok,

eladtam egy epikus tárgyamat 10 dukátért, aztán megnéztem a listát és már a többire csak 9 dukátot ír, ez miért van? Eddig nem így volt emlékezetem szerint

Sznoopy
Az feltűnt-e valakinek, hogy a TOP játékosok közül sokan nem játszanak már? Pont a portyák megcsonkítása miatt... és ez a kvízes kérdéssor is azt sugallja, hogy ebben a játékban a portyának szinte vége szakad és csak a vak szerencsére lesz bízva, ami nem szép dolog, lehet vennie kellene a játéknak egy olyan fejlesztési irányt is ami esetleg nem a mindenáron portya ellen van
Dátum: 2009.11.29. 14:47:08
Szia

szerintem sem helyesen van feltéve a kérdés, mert a bolygó fogalmába beletartoznak a nagybolygók (kőzetbolygók és gázbolygó) az a 8 ami most bolygó titulusú klasszikus értelemben, de vannak törpebolygók, kisbolygók és még egy halom objektum ami "bolygó" típusú.

de szerintem hanyagold a kérdés feltétel, mert ártasz vele magadnak

én feltettem ostobábbnál ostobább kérdéseket, mind elfogadták, de a mi Magyarországgal kapcsolatos és általános suliban is tananyag volt, az lexikális tudást igényel az értékelők szerint, vagy speciális érdeklődési területet, stb szóval fogadd el ami alatta van és az idegrendszered megnyugszik

P