Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Feripapa

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.19. 01:10:43
Nem lelem fel a leírásokban arra a választ, hogy mit lehet kezdeni a kiégett őskövekkel. Mert többször kapom az üzenetet, hogy " nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet". Az meg csak gyűlik, gyűlik. Már 37 van. Rendes őskő, meg nem található, nem nyerhető. Venni, meg bocs, de nem akarok.
Dátum: 2009.01.19. 01:00:06
A Csuk és a Gek egy régi ifjúsági film ikerpár szereplői. Hát igaz, hogy egy olyan réteg tudja, aki már öreg. Persze ott van a Rin-tin-tin a csodakutya egy régi némafilmből, mégis sokan ismerik, pedig nem is vetítik soha. Hát ez a helyzet. Te is tettél egy önvallomást, pedig nem így értettem, hogy magadra vedd, én is teszek egyet, sajnos nagyon öreg vagyok hozzátok, kezdem belátni, hogy lassan egy világ választ el. De majd igyekszem.
Dátum: 2009.01.13. 16:34:56
Van egy olyan feladat, hogy teljesen gyógyítsam meg egy állatomat. Hát ezt nem tudom, hogyan lehet megoldani. A gyógyital nem az állatra vonatkozik. Ha meg hagyom a teljesen lepusztult állatomat felgyógyulni, akkor nem történik semmi, a feladat teljesítés oldalon.
Dátum: 2009.01.11. 18:13:56
Hahó! Még mindég a kérdések megítélésén nyavalygok.
Azt mondjátok meg, hogyan lehet az, hogy "azonnal töröltétek" egy kérdésemet amire aztán érdekes módon, már a 60-ik válasz érkezik. Igaz, hogy mind helyes válasz. No azért, mert legalább olyan gagyi, mint jó pár másik, csak éppen az enyémet töröltétek.
"Azonnal törölni" értékelést kaptam arra a kérdésre, hogy: "Megy a gőzös , megy a gőzös......?" Jó válasz: Kanizsára.
Hát ennél sokkal gagyibb kérdésekkel már találkoztam. Magyarul, az ízléseteket elég nehéz eltalálni. Máskor meg azt kapom, hogy olyan nehéz, hogy nem tudnak rá válaszolni.
Hát találkoztam olyannal is, amihez a vegytankönyvet kellett elő vennem.
Azt hiszem, nem fogom ígénybe venni ezt a lehetőséget, mert csak felbosszantom magamat. Egy kérdésnél mellé ütöttem a helyes válasz egyik betüjét, mégis jó értékelést kaptam. Na ennyi.
Dátum: 2008.12.24. 10:19:10
Egy pár kérdést fogalmaztam meg eddig a kvíz lehetőségei között. Több alkalommal kaptam azt a választ, hogy nem tudnak elegen helyesen válaszolni, stb. Tehát rossz a kérdés.Most azt a választ kaptam, hogy a választ csak egy bizonyos réteg tudja, tehát rossz a kérdés. Hát ez a válogatásotok eléggé sajátságos. Találkoztam már nem egy olyan speciális kérdéssel amit jó ideig kellett a net-en megtalálnom. Az nem speciális?? Mostani példám esetében: az, hogy a a Gek párja a Csuk, minden harmadik keresztrejtvényben megtalálható. Annyira speciális, hogy csak a hülye gyerekek, mint réteg, nem tudják. Na ennyi.
Dátum: 2008.12.16. 17:32:08
Hi! Ezt a szerverleállást jól elsz.......tok. Sok minden elveszett. Helyes kvíz válaszok darabszáma 0 lett, egy segítő befogott állatom szőrtelen-szálán eltűnt, stb.
Ha már írok. Megjegyzem, hogy egy-két általam feladott kérdést nem fogadtatok el, mondván, hogy túl sokan adtak rá rossz választ. Kérlek Benneteket, hogy ne "emelkedjetek" le a kereskedelmi televíziók színvonalára. Elég baj, hogy sokan, sok mindent nem tudnak, vagy rosszul tudják. Vannak ilyenek a bent hagyott kérdések között is.
Nem hinném, hogy a gagyi követendő példa kell, hogy legyen.
Dátum: 2008.11.25. 00:24:04
HI! A 125 oldalon kérdeztem, hogy miért nem megy a portyázás. Ez mára magától megoldódott. Úgy látszik hét végén nem volt szerencsés a játékba belépni, mert gazda-szünnap volt. Köszi. Most már megy a buli.
Dátum: 2008.11.23. 11:26:07
HI! A hétközben majd munkába álló "profiktól" kérdezem. Esetleg ne vegyek egy másik gépet, hogy ez a "nagyon egyszerűnek" mondott játék működjön is? Mert hiába kapcsoltam ki a futó programokat, hiába telepítettem újra a Mozilla Firefox-ot, a hiba ugyan az. Mellesleg a többi segédprogram is frissített, java, stb.
Dátum: 2008.11.23. 11:06:42
OK. Megpróbálom először a foxon most is párhuzamosan futó dolgokból kilépni, mert, hogy szerintem a Fox. frissítve van. Köszi addig is a tanácsot.
Dátum: 2008.11.23. 10:43:38
HI! Valaki mondja el, hogyan lehet portyázni. Ha a portyázásra klikkelek, kilép a Firefox-ra és ott álldogál. Nem történik semmi. Ha vissza lépek a játékba, ugyancsak semmi. Ha a kilépeet oldalon a címre entert nyomok, visszaklép és kiírja, hogy a partner már nem tud velem harcolni,mert már 5 perce játszott. Olyan partnert nem találtam akinél működik a dolog. Egy kövembe került a szimuláció, ott működik a dolog. Ezt már sokan panaszolták. Választ sehol nem találtam. Arról nem is beszélve, hogy a magyarázatoknál egy csomó olyan leírás meg van amit a hülye is felfog elsőre, ha rá megy a játékra, de ilyen működési leírások sehol.
Dátum: 2008.11.22. 13:34:33
Szia! Most léptem be. Használnám a Mentor segítségét. Azt javasolja, hogy katt. a portyázásra. No én katt. oda. Azt mondja, hogy válasszak valakit és katt. a neve mellet a támadásra. Erre kilép a mozilla f.-ra és ott megáll. Mit csináljak. Többszöri próbálkozás utás megúntam és elmentem vadászni, ami működik.
Oldal: 1