Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almacsut

Egyszerű a válasz. Normálisak Másrészt, te kevésbé. El lett mondva, ne tegyél fel végzeturas kérdést. Felesleges.
De a fő indok, nem mindenki van szövetségben.
Visszább az agarakkal. A hozzászólások pontozása mostmár nem ötről indul, hanem valami alapján kapsz egy random számot. Valami alapján, még nem olvastam utána, de valahol a hírekben biztos benne van.
A kérdésedre visszatérve, biztosan én vagyok a tudatlan, de számomra ismeretlen volt. Utánanéztem, és csak utalást találtam rá, hogy Argentína. Ugyanakkor melletted szól, hogy szépen fogalmaztad meg a kérdésed, ergo nem csak annyit kérdeztél hogy "Hol élt Badiny Jós Ferenc?" Milyen indokkal utasítottak el? EGyszerűbb lett volna leírnod, egy egyszerűen senkik vagytok helyett.

Szerk.: Azóta utánanéztem a pontozásnak.
Re: Végzetúr friss hírek
116. hozzászólás - 2009.09.01. 13:41:34
Elkészült a fórumra egy régóta ígért fejlesztés. Ha valaki egy új postot ír, akkor annak az induló pontszáma nem 5 lesz, hanem a szerző eddigi postjaira adott pontok átlaga.
Dátum: 2009.09.04. 21:11:32
A kérdés arra vonatkozott, hogy melyik válaszban van mind az öt szó helyesen leírva. Azért vicc. Az árbóc hosszú ó.
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Gereblye, uszály, árboc, muszáj, tavaly

Mi a tengelykapcsoló feladata?

oldható kapcsolatot létesít a sebváltó és a diferenciálmű között
oldható kapcsolatot létesít a motor és a féltengely között.
oldható kapcsolatot létesít a motor és a sebváltó között.
oldható kapcsolatot létesít a sebváltó és a féltengely között.
Dátum: 2009.09.03. 14:06:15
Hány LE-d van kezdéskor?

500
100
1000
Nincs LE

egyrészt lélekenergia, másrészt meg már régen volt.
Dátum: 2009.09.01. 21:12:02
Nemrégen volt a jubileuma, elég ciki ha nem tudod.
Dátum: 2009.09.01. 17:27:28
Mikor Kezdődőtt a II.Világháború?

1914 07.28. 14:23
1945 09.02. 12:05
1939 09.01. 06:54
1918 10.03. 16:57

Dátumozás: Év pont szóköz hónap pont szóköz nap pont. A helyesírásról meg ne is beszéljünk. Javítás helyett inkább töröljük!
Hogy hívták a németek rettegett tengeralatjáróit a II. Világháborúban?

Kriegsmarine
Flugzeugtraeger
U-Boot
Slachtschiff

Nem is tudom. Surolja a speciálist...
Meddig élt Arany Janos?

1882
1880
1890
1889

János
Dátum: 2009.08.31. 18:28:36
Milyen rovarról neveztek el egy úszásnemet? 95.85%
Első kérdéseim egyike
Dátum: 2009.08.31. 18:25:00
Ki lépett először a Holdra?

Louis Armstrong
Alexander Armstrong
Nowel
Neil Armstrong

Ki volt A Holló (The Crow) c. film főszereplője?

Nemcsák Károly
Brandon Lee
Chuck Norris
Bruce Lee

Két komolytalan válaszért törlés!
Melyik TV csatonán szerepel a müsorban a DELTA?

TV2.
RTL klub.
Duna TV.
m1.

Ebben meg van annyi hiba, hogy felsorolni se éri meg. Törlés!
Dátum: 2009.08.25. 10:36:11
Topicot tévesztettél. Másold be légyszives a nem fogadták el a kérdésemetbe. Ide a hibás kérdéseket kell beírni. Nem azokat amiket nem fogadtak el.
De ha tőlem vársz értékelést, ezt csak az a réteg ismeri aki szereti a mangát. Valamint ami még szembetűnőbb, hogy a helyes válaszod jóval hosszabbra sikerült, mint a nem helyesek. Erre figyelj oda, az összes választ egyformára kell kidolgozni.
Dátum: 2009.08.25. 10:04:39
Igazából ez az az ünnep ami mindig vasárnap hétfőre esik. Az hogy 2009-ben csak mellékes.
Utólag esett ki, mivel a sok bííííííp gondolom Karakra tippelt?
Gondolom megkaptad érte a LE-t mikor elfogadták a kérdésed jónak.
Kiesett kérdésekbe másold be, max.

De nekem is szépen állnak a kérdéseim. Nem lehetne valamit tenni ellene, hogy ne az alapján legyen megítélve egy kérdés, hogy a kedves játékosok kattingatnak? Mert állítom sokszor végig se olvassák a kérdést, csak észnélkül kattognak
szerintem feleslegesek az évszámok, mert melyikre és nem mikorra kérdezel rá. Más helyesírási hiba nincs benne, viszont Teller azért mert emigrált még magyar állampolgár is volt nem? (lehet hogy butaság)
Dátum: 2009.08.24. 14:54:40
Sajnálom hogy helyesírásilag ilyen gyatra a kérdés, de igenis érdekes, hogy egy királyról kapta, aki annyira szerette az áfonyát, hogy kék lett tőle a foga. Ő egyesített népeket, a bluetooth is összeköt eszközöket. Hát valami ilyesmi a háttérinfó.
Dátum: 2009.08.24. 12:34:31
Portugálul tényleg fát jelent. De gyanítom, hogy a bor volt a helyes megfejtés. Bár az nem jelentés
Legközelebb az ilyet a kvíz 4 topicba másold be ne ide.
Dátum: 2009.08.23. 22:58:42
Nem tudom milyen hal, de több olyan fórumot találtam ahol leírták, hogy x súlyú sajtrágó halat fogtak.
Járok én könyvtárba, de bemegyek, csókolom xyz könyvet szeretném, megmutatják hol keressem. Amint nincs rá szükségem visszaviszem a könyvet, beadom a könyvtáros néninek és ő visszarakja a helyére. Bocs, de ez nálunk így megy. De ha legközelebb megyek, meg fogom kérni magyarázza el nekem az ETO lényegét.
Nekem nem tanították. Elsőre bevallom őszintén, a Győri ETO ugrott be. Azóta utánanéztem. De szerintem ezt csak könyvtárosoknak tanítják.
Dátum: 2009.08.23. 21:28:44
Melyik történelmi személyünk van rányomtatva az 5000 Ft-os bankóra?

Te
Deák Ferenc
Gróf Széchenyi István
Én

törlés!
A nem fogadták el a kérdésemet topicban már megválaszoltuk neked.
Dátum: 2009.08.23. 19:18:03
Melyik állítás igaz?
Minden prímszám páratlan.
Az 1 nem prím.
Ha 2 hatványaiból kivonunk 1-et, akkor mindig prímszámot kapunk.
Az összes prímszámot fölsorlták egy Angliában kiadott könyvben.

Ki nem Princess az alábbiak közül?
Piroska
Ariel
Belle
Jázmin

magyarul már nem is tudunk?