Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almacsut

Nem. Mind a négy válasz legyen magyar, de nem kizárt hogy érdektelen értékelést kapnál rá. Inkább törd a fejed valami értelmesebben.
1526-os, de mivel mohácsi vész csak akkor volt, szerintem simán kihagyható az évszám.

Tomori Pál, a mohácsi csata hadvezére, milyen érsek volt? vagy
Milyen érsek volt Tomori Pál, a mohácsi csata hadvezére?
Dátum: 2009.07.05. 19:28:50
A Krúdy fröccs szerintem meg ismert. Anno emlékszem rá tanultuk is, hogy 9 dl bort "megnevettet" 1 dl szódával. Szóval ez szerintem nem spec.
Dátum: 2009.07.05. 16:47:47
JA! Átmentem bambába erre nem is figyeltem
Dátum: 2009.07.05. 16:46:42
Mi a neve egy híres óvszer márkának?

Laurex
Durex
Monex
Stoltex

Reklám, törlés.
Melyik nem magyarkártyával játszott játék?

alsós
ulti
kanaszta
snapszer

magyar kártyával külön írandó.
Milyen nemzetiségű Esteban Cambiasso?

Mexikói
Argentin
Portugál
Spanyol

Érdektelen kérdés, egy huszadrangu focistáról. Töröljük ezt is.
Ki írta a "Renegát" című könyvet?

Dale Avery
Wayne Chapman
Alan O' Connor
Margaret Veis

Veis->Weis
Milyen szinű ásvány az Ametiszt ?

Piros
Kék-Lilla*
Fehér
Zöld
Milyen színű az ametiszt?

piros
lila*
kék
zöld

A két kérdés egymás után jött. Elsőnél a helyes válaszban helyesírási hiba: lilla->lila. Másodiknál meg ugye az előző helyes válasza külön volt írva, de a lila a helyes... De töröljük mind a kettőt.
Dátum: 2009.07.05. 16:00:03
http://www.ezenanapon.hu/main.php?&&5&13&1&

Itt szerepel a vessző benne
Értő olvasás elégtelen, ez nem az a topic. Ráadásul egy hozzászólásba is írhattad volna a Kvíz 3. topicba. Más hibás kérdésétől a tied sem javul meg. Amit meg most csinálsz, hogy rendre bemásolod a rossz kérdéseket, csak a gyerekességedre utal. Lépj tovább, használd a Vajon elfogadják e topicot ha van egy jó kérdésed.
Dátum: 2009.06.29. 16:31:17
Mit tehetünk 100 jól megválaszolt kvizkérdés után?

irhatunk egy újabb kérdést
semmit
ingyen megveheted a fegyvereket
kapunk 1000 öskövet


Helye sírás a helyesírás!
Ha nem tehetünk semmit
minek írunk ennyit?
A helyes válasz inkább: törlés
nem hiányzik nekünk a gyötrődés.
A struccpolitikával semmire se mész.
A Jó, a Craslorg és a Kartel
Szerintem jó. Azért meg külön virtuális pirospont, hogy mind a négy mű Feketétől van
De várj még más véleményére is.
Dátum: 2009.06.26. 18:47:44
Nem sikerült copyznom fejből próbálom visszaírni:

melyik a legnagyobb BOLYGÓ?
föld
jupiter
nap
még egy

hááát....ez törlésre érett
Másold be pontosan a kérdést válaszokkal együtt. Mert így csak azt tudom mondani, hogy felesleges szóköz a kérdőjel előtt. De am ha azt kérdezed hogy ki volt a márciusi ifjak közül aki felsétált Debrecenből Pestre akkor lehet nem kapod ezt az értékelést.
könnvye->könyve, és ne tedd fel mert spec.
Idézet: Eyesis - 2009.06.26. 10:55:43

zavar, hogy a fizetés nélküliek jelentős hátrányban részesülnek a fizetőkkel szemben...


Ezzel azért vitatkoznék Én nem vagyok tápos. Nem vásárolok őskövet, mégis pozitív a mérlegem. Igaz volt tanulóidőm V1-ből, amit V2-n tudtam hasznosítani. Ezzel nem azt mondom hogy a legjobb vagyok, de prémium nélkül is ki lehet okoskodni a dolgokat.

A tegnapira visszatérve: ajánlom fújd ki magad, és ha segítség kell keress meg engem bátran, segítek neked a kérdés írásban. Mert a struccpolitikával semmire se mész:) További szép napot neked is!
Na így már nem idétlen.
Első ránézésre nem értem. Helyes a kérdés, és a válaszok is helyesek. Igen ha így dátumozol az évszám után nem kell pont. De nyugodtság! Hátha válaszol az aki helyesírási hibával visszadobta neked. Vagy ha újra felrakod tedd fel így: "Mikor költözött az országgyűlés Debrecenbe?"
Én például minden szívfájdalom nélkül teszek fel kérdéseket. A napokban kapásból 3 kérdésemet fogadták el, jónak. Oda kell figyelni a kritériumokra, és/vagy azokat az embereknek írni, akiket lehet kvíz helpdesként keresni, ha nem vagy biztos egy kérdés (válaszokkal együtt) sorsát érintően.
az a baj ezzel a kérdéssel, hogy sokan Ivó napját tekintik annak De tudom hogy nem ez a hivatalos.
Dátum: 2009.06.22. 23:40:00
Mi volt hajdan a fabatka?

Olasz hintaló.
Csehországi aprópénz.
Kínai kisszék.
Spanyol hangszer.

tudtommal a batka volt az aprópénz, nem a fabatka.