Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2009.10.11. 18:09:44
Na ez azért már sok a gyenge lelkemnek, hogy a kért infót beírom, és valaki visszapontozza. Vissza is vonultam a fórumtól.
Dátum: 2009.10.11. 09:57:08
Kis utánajárás után, köszönet a Hangyáknak!

17. szint: 2.545.000 LE
18. szint: 2.885.000 LE
Dátum: 2009.10.11. 09:05:41
16.szint: 2.225.000 LE

Ezt még sikerült.
Dátum: 2009.10.11. 08:57:15
Az is 18-on állt már mikor kérdezted. Sajnos a nagy sietségben nem nagyon jutott eszünkbe feljegyzetelni.
Dátum: 2009.10.10. 20:23:33
Köszönjük. Még tart a móka.
Dátum: 2009.10.10. 19:56:18
Szia Rain. Sok sikert neked is! Sajnálom, hogy így döntöttél.
Dátum: 2009.10.10. 00:33:40
Mégis melléjük álltatok. No comment.
Dátum: 2009.10.06. 20:22:05
Ma, 06:00*Prometheus*Eroot ibn Shienkai
Ma, 04:00*Prometheus*Eroot ibn Shienkai
Ma, 01:00*Prometheus*Eroot ibn Shienkai

Szerintem mindegyik Kristályosnak magas. Volt amelyik óránként jött. Ezt hozzáírhatták az eredeti karaktertől függetlenül, hogy ebből ne lehessen vita. Bár csak tippelek.
Dátum: 2009.10.06. 20:13:43
Idézet: Birka - 2009.10.06. 19:56:50
... állítólag Dzsakar másolta be valahova. (Ezek szerint fórum, és nem skype.) (Eleinte azt hittem Dzsakar találta ki, és direkt jutatta el hozzám, hogy megvezessen... .


Na erről van itt szó! Honnan tudod Te, hogy mit másolnak be a fórumunkra? Az összes többi rizsa. Teljesen jogos amit a számolásról írsz. Szerezz is több LE-t, ha többet foglalkozol vele. Használom a táblázatodat én is, meg is köszönöm, tényleg hasznos. Nem ezt vitatom. Azt nem értem, hogy mi közöd ahhoz, ami a mi fórumunkon olvasható, és honnan tudod? Talán ezért is rágod Baraty fülét?
Dátum: 2009.10.06. 19:33:06
Nekem nincsenek itt ellenségeim szerencsére, legalábbis olyan személyek nincsenek, akiket én annak tartanék. Fordítva sajnos nem tudhatom. Túl komolyan sem veszem a játékot már jó ideje, úgyhogy nem mennék bele a kétes erőforrásaidba. Azért az arroganciádból visszavennék, de legyen meg az örömed, hogy játszod itt a kiskirályt, nem bánom. Viszont az már bánt, hogy jópáran törlésen gondolkodnak, amiért szó szerint idézel üzeneteidben a fórumunkról. Nem látják így értelmét a játéknak.

Tseby, mi nem tartjuk lejáratásnak, ha használunk egy épületet, amit a készítők beletettek a játékba. A Kristály horda is úgy van belőve, hogy használja minden nap, használjuk mi is. Ezzel kalkuláljon aki hadat üzen. Szerintem azzal nem is volt gondunk soha veled kapcsolatban, hogy normális hangnemben megbeszéljük a dolgokat, remélem ez így is marad. McPaul viszont pont akkor játszotta el ezt a lehetőséget, mikor valaki tőlünk megvádolta azzal, hogy egy követ fúj a KoD-al. Ez oly annyira felháborította, hogy nem tudta megőrizni a hidegvérét. Most meg összeálltok a-Wart szavaival élve-zsarnok ellen. Ez nekem kicsit furcsa.
Dátum: 2009.10.06. 19:06:10
Nem, nem ez volt. Gondolkodj egy kicsit.
Dátum: 2009.10.06. 17:07:27
Azért az elég vicces, hogy a nagy hangon emlegetett ősi ellentétek ellenére a Cruentus most mégis csatarendbe állt a KoD oldalán, és Citadelláz nekik, nem gondolod? Ennyit az elvekről. Vagy csak porhintés volt az egész?
Dátum: 2009.09.29. 21:19:03
Gratulálok a KoD-nak, és érthetőnek tartom a felháborodásod. Én első pillanatban azt hittem, hogy a portyához hasonlóan Ti is a tízszeresét kaptátok annak amit mi veszítettünk. Ez meglepő volt, bár hazudnék ha azt mondanám, hogy bánom. A Kristály horda ellen mi kaptuk a legkevesebbet, mert elvileg a mi háborúnk ért véget legkorábban, holott a pontban 10:00-kor befutó kristályos támadások vetettek véget mindhárom háborúnak pontosan egy időben. Ezt amolyan elégtételnek veszem. Remélem legközelebbre már kilábalunk a törlések és egyéb kedvezőtlen körülmények okozta sokkból, és egy végigjátszott, kétesélyes háborúban mérkőzhetünk meg, egy méretesebb kasszáért.

Shien
Dátum: 2009.06.26. 15:16:03
Sziasztok! Nem tudom, hogy ekkora véletlen-e, vagy valami nem stimmel, de kb.9-10 vadászatra csak normál méretű szörnyek jönnek. 92-es szerencsével nem megszokott. Inkább szüneteltetem a vadászatot, csak érdekelne, hogy más is van-e így a dologgal?
Ultracpesc miatt gyűjtöm(ttem). Ajgatsz, nem alkalmazkodni vagyok lusta, ez már csak az utolsó csepp volt. Rengeteg dolgot kellett volna még fejlesztenem, valahogy nem volt lelkierőm még az egészséget is feltornázni 150-re. Különben se panaszkodásként mondom, tényként közöltem, hogy nekem elég volt. Gondoltam valakit talán érdekel, de ha nem, az se baj. Nem költöm olyan dologra a pénzem, ami semmi pozitív élményt nem hoz. Csak piros portyaablakot nézegetek egész nap. Mások ügyesebbek voltak, ennyi. V3-on még megtalál aki esetleg keresne, megpróbálok ott másképpen fejleszteni.

Üdv.
A Tyrantból én törlök. nem kértem semmit, hogy másképpen legyen, egyszerűen nem lehet úgy játszani, hogy fél nap alatt összeszedek 100k-t, aztán mire nekiállnék átcuccolkodni, hogy minél több ÉP-vel induljak neki az epikusnak, addigra valaki leüt, és elvisz belőle 50k-t. Eddig is állandóan 15% alatt voltam, mert valaki mindig leüt, de eddig még a realitások talaján mozgott a dolog. ha nem figyeltem, buktam egy tízest, utána megtanultam gyorsabban nyomkodni az ikonokat. De az, egyetlen támadással elviheti valaki akár félnapi munkádat is, nem normális. Nem az a baj, hogy legyőz, egyel több vagy kevesebb támadót észre sem veszek, az a baj, hogy ilyen irreális összeget kaphat valaki a kivégzés miatt. Köszöntem, de ebből nem kérek a továbbiakban.
Dátum: 2009.04.09. 10:23:39
Ki most a miniszterelnök Magyarországon?
Gyurcsány Ferenc
Orbán Viktor
Baló György
Barack Obana

Ezt már ki kéne venni. Köszi.
Dátum: 2009.03.28. 16:36:22
Hányan lehetnek maximum egy szövetségben?
5
a zafírok többen míg a rubintok kevesebben
hordától függ
30

35-en. Egyébként 30-at fogadott el.
Dátum: 2009.02.01. 23:29:46
Szóról szóra ugyanezt a levelet kapta szövitársam. Van ideje a srácnak, ha ennyi karakterrel is bírna fejlődni!
Dátum: 2009.02.01. 11:17:07
Mit lehet bele építeni az épületekbe ?
Őskövet és lélekenergiát
Kiégett őskövet
Őskövet
Lélekenergiát

A kérdező szerint csak lélekenergiát. És mi van az energiakristályosítóval? Nézz már utána mit kérdezel!