Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.12.15. 21:54:37
Dátum: 2008.12.15. 21:51:47
Cirmoson már maszk is van. Egyből gyanút fogtam.

Nekem meg szép nagy fülem van a képen. Nem tudom ez mit jelent...
Dátum: 2008.12.15. 21:45:04
Értem. Jó az aki jóra gondol.
Dátum: 2008.12.15. 21:40:52
Okosabb nem lettem, de a vége a bilincs lesz. Ezt értem!
Dátum: 2008.12.15. 21:37:19
Hűha. Itt mások is megfordulnak ám!

Megpróbáltam kihámozni honnan is jutottatok idáig, de családi összejövetelről jövet nekem is kicsit nehezen forog az agyam.

Már bocs, hogy bepofátlankodok, de úgy fest itt van csak élet.
Idézet: csati777 - 2008.12.15. 18:50:32
150 PP a maximum.


Köszönöm. Akkor addig összekapom magam, és elköltök néhányat.
Három nap kihagyással 100 alá se fogom tudni leküzdeni a PP-imet, de hát annyi baj legyen. Van amúgy felső határa, ameddig gyűlhet?
Dátum: 2008.12.15. 12:58:01
Lehet, hogy túlnőtt a rendszeren, és nem tudják zárolva tartani.

Amúgy simán törölni lehetne az ilyet, de a három nap, már ha annyi, az tényleg kevés lenne.
Újra zárolva van, és a tulajdonságpontokat is elvették tőle. Azért így se kell félteni ahogy nézem, de a 85 küldi azért durva móka volt!
Legalább valami haszna is legyen.
Természetesen fel sem merült bennem, és szerintem a játékosok nagy többségében se, hogy bármiféle hátsó szándék vezetne. Az pedig, hogy vannak akik mégis manipulációt vélnek felfedezni még ebben is, ne szomorítson el, és ne vegye el a kedved a hasonló kezdeményezésektől. Még ha vannak is játékbéli nézeteltérések sokunk között, ez mégiscsak egy játék, és nem szabad annyira komolyan venni, hogy egy ilyen alapvető gesztust ne tehessünk meg egymás iránt anélkül, hogy valaki is azt firtatná, hogy kinek származik előnye belőle.
És ott figyel legjobb tulajdonságösszeggel, 85 megoldott küldetéssel a listában! Most sírjak vagy nevessek? "Ki csal jobban"-t játszunk, és ő nyert? A jutalma pedig, hogy megtarthatja. ha ez így marad, akkor ez sértés minden becsületesen játszó játékosnak! Ha valaki elmondja, hogy ez hogy lehetséges becsületesen, én komolyan elhiszem, csak hogy megnyugtassam a lelkem, de ha csalással érte el, akkor könyörgöm, tüntesse már el onnan valaki!
Igen, csak amit nem válaszol meg röhögve nemhogy a macska, hanem még az aranyhörcsög is, azt sajnos kiszavazzák.
Már egy napja gondolkodom, hogy mit kérdezhetnék, mert az előző speciálisnak értékelt kérdésem után egyszerűen nem merek kérdést feltenni. Átesett a dolog a másik oldalra. Ellenőrizni kéne a kiszavazott kérdéseket is, ami jó, azt visszatenni a játékba, és megvonni az értékelés jogát azoktól is, akik egyébként jó kérdéseket szavaznak ki.
Idézet: Zsolesz - 2008.11.22. 18:25:21
Ezzel csak az a hiba, hogy aki nem akarna háborúzni, az mindig megbeszélhetné más békére vágyó szövetségekkel, hogy háborúba kezdenek, és nem támadják egymást. Így három hétig, a döntetlen kikiáltásáig mindenképpen védve lennének másoktól. Persze nem vagyok ellene, mert valószínű, hogy mi is így védekeznénk az Elit ellen, csak az eddigiek alapján ez nem illene a játék alapvető felépítésébe.

Egy mondattal tovább így hangzott, és ez egy egy hónappal ezelőtt zajlott beszélgetés volt. Csak most volt időd reagálni rá, ráadásul kiragadva belőle egy részt, mellyel nagyjából meg is fordítod az értelmét? Ráadásul egyáltalán nem az első eset, hogy teljesen rosszul értelmezed mások hozzászólásait, még egy kicsit kiforgatod, és teljesen hülyeséget reagálsz rá. Eddig megálltam, hogy nem szólók, de most besokalltam! Kicsit szállj már magadba légyszíves!
Nekem nagyon tetszik, a magam részérél megtartom, és megkérem a szövetségem(Illuminati) tagjait is.
Dátum: 2008.12.13. 18:40:49
Idézet: Csumpika - 2008.12.13. 18:16:29
Természetesen nem akarom "leszabályozni" a reakciódat, csupán hangot adtam annak, hogy nem tartom indokoltnak, tekintettel arra, hogy nem ajándékkal leptetek meg minket, hanem háborúzott a két szövetség és legyőztünk titeket. Amire időt, energiát, PP-t áldoztunk.


Azért engedd meg, hogy meg ne sirassalak benneteket. Még jó, hogy energiát, időt, PP-t áldoztatok, ha már megtámadtatok minket. Jóhogynem csak átutaljuk az LE-t!

De van sok igazságtartalma a hozzászólásodnak, és lehet, hogy rá is kényszerülök a szövetségváltásra, ha így folytatódik a dolog. Itt hűség és kötelességtudat küzd a józan ész ellen.

Szerintem kár is erre több szót vesztegetni. A szövetségem újabb és újabb lehúzása szerintem természetes, hogy feldühít, és hiába nem akarok ennek itt, a fórumon hangot adni, mégiscsak itt kötök ki újra. Szóval, ha valami bántó lett volna, akkor bocs mindenkitől.
Dátum: 2008.12.13. 17:50:40
Milyen egység nincs a zergeknél a starcraftban?
zerg queen
zerg defiler
zerg carrier
zerg ling

Még jó, hogy ez nem speciális! Úgy néz ki az én műveltségem hiányos ennyire.
Dátum: 2008.12.13. 17:48:43
Szerintem mindenkinek jobb, ha iróniával vezetem le a dühöm, és a csalódottságom a miatt, hogy ti és pár másik szövetség tönkreteszitek mások játékát. Legalább ezt ne akard már leszabályozni. Egyébként ha ez vigasztal értettem, hogy miről beszélsz, de egy cseppet sem tett szimpatikusabbá, de nem én szavaztam le a hozzászólásod, mert ezt csak kirívó esetekben teszem meg. A nekem tetsző hozzászólásokat felpontozom, de attól, hogy nem egyezik a véleményem valakivel, még elfogadom, és nem pontozom le.

Mi is kihasználhatnánk a rendszert, és eleinte be is gyűjtöttük máshonnan, amit elvittek tőlünk, de egyáltalán nem vagyok büszke rá. Sőt. De nekem is szükségem volt arra, hogy a itt a fórumon ráébresszenek, hogy ezzel mennyire el lehet venni a kedvét másoknak. Azért hangoztatom ennyit, hogy nem jó ez így. Amíg két-három hetente befutott egy-két hadüzenet, addig nem is volt baj, de mostanra ha már pluszba ér a kút, azt egyből táncba hívásnak veszi valaki. Ez azért nem ugyanaz mint a portyázás, ahol támadok erősebbet és gyengébbet egyaránt, de ott se szállok rá ugyanarra a végzetúrra. A háborúban viszont az a szokás, hogy hetente újra jön a ugyanaz a támadó. De ha ott is nyolc óra múlva jöhetne, akkor úgy jönne.
Dátum: 2008.12.13. 13:59:03
Melyik nem magyar mobilhálózat-szolgáltató?
Pannon
T-mobile
Vodafone
Orange

No comment...