Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Doomlord128984

Oldal: 1
Dátum: 2024.01.28. 11:05:37
Sziasztok. Nektek működik a kvízolimpia? Nekem csak fehér képernyő a válasz.
Dátum: 2023.09.03. 10:27:08
Nálam is vannak problémák a Chrom nem is enged az oldalra azzal az indoklással, hogy a web nem képes biztonságos csatlakozást nyújtani és érvénytelen választ küldött -
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR
Dátum: 2023.07.30. 18:47:58
Na akkor ez hosszú ,muri lesz! Köszönöm a választ.
Dátum: 2023.07.29. 10:43:33
Sziasztok!
Annyit olvastam a fóorumon, de nem találom a választ, hogy a "A kripta kincsei" teljesítésekor sorrendben kell a feladatokat teljesíteni? Segítenétek ebben? Mert néhány feladatot teljesítettem, de az eredménye nem jelenik meg. A választ előre is köszönöm.
Dátum: 2023.05.06. 10:31:07
Szia, igen, pontosan ez a helyzet - köszönöm szépen!
Dátum: 2023.05.05. 18:11:46
A választ nagyon szépen köszönöm.
Tehát akkor még várnom kell, mert a zabáló állatom allatt ez van feltüntetve: "Asztrális utazást csak inaktív csatlós tehet, tehát legalább 2 csatlósra van szükséged!" Ez meg a zabálás miatt (amit képtelen vagyok megszüntetni) valószínűleg aktívnak számít. Kell még szereznem fétist a másik állat evolúciójához...
Dátum: 2023.05.05. 13:15:48
Sziasztok!
Komolyan mondom restellem, de megannyi keresés után sem lettem okosabb és nem találtam egyértelmű választ kérdéseimre. Lesztek szívesek segíteni?
Megvan az első csatlósom, azt sem tudom hány napja és nem tudom csatába vinni, mert mást sem csinál, csak zabál. Állandóan ez a felirat szerepel nála: "Ez a csatlós zabál". Tudok vele valamit tenni, hogy hagyja abba a zabálást, vagy ki kell várni, amíg tele lesz a bendője?
Másik dolog vele kapcsolatban, hogy a csata címszó alatt ez szerepel: "Nem jelöltél még ki csatlóst harcolni!". Nos én kijelölném, csak nem látom hogyan. Ez is összefügg azzal, hogy csak zabál?
Előre is köszönöm kedvességeteket - a segítséget.
Oldal: 1