Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Simon

Dátum: 2009.02.22. 12:59:01
Meg ha igy is van, azert a 0 LE-t is ki kellene irni, hiszen igy nem lehet tudni, hogy valami bibi van, vagy pedig ilyen csunya taktikat csinal a kedves megkinzott elhurcolt paciens, hogy nem termel aznap semmi LE-t.
Dátum: 2009.02.22. 12:39:23
Mortimer, te semmit nem termeltel tegnap, mert en nem kaptam semmi LE-t utanad. Ki sem irta az ajanlasoknal. Valami gond van?
Ez egy erdekes kerdes.

Ban-t bevallalva elismerem, hogy leptem mar be szovetsegi tarsam helyett, amikor nem ert ra es megkert ra. Mindezt haborun kivul tettem, csupan vadaszas szempontjabol. Eddig soha senki nem lepett be az en szamlamra helyettem.

Ugy gondolom, (es elfogadom, hogy itt erosen elterhetnek a nezopontok), hogy amig ez nem rendszeres hanem ideiglenes segito szandeku, addig ez elfogadhato, sot, egy csapatban egymas segitese elvart a tagoktol. A szabalyokat atolvasva ilyesmire nem talaltam kizaro okot, es mint irtam, az en etikettemet nem is bantja.

Sajnos a dolog nem ennyire egyszeru. A portyazas es a haboruzas is a karakterek cselekveskorebe tartozik, es vegulis mondhato az is, hogy mivel a PP-k eroforrasnak tekinethetoek, oket veszni hagyni olyan, mintha CSP-t hagynank veszni hagyni. Tehat OKE-e helyettesitesnel portyazni, haboruzni? Ez a kerdes mar nalam is nagyobb erzelmeket kelt.

Nekem ez ugy adodik ossze, hogy a szervezett es folytatolagos kihasznalasa ennek a lehetosegnek NEM OKE. Zaccmester, a te peldad talan ebbe a kategoriaba tartozik, es sokaknak az etikai mutatoja emiatt emelyeg ennek a temanak hallatan.

Ettol fuggetlenul, ez az en velemenyem. Semmikeppen sem fekete/feher kerdes, hanem van egy szurke ovezet, ahol bizony emberi megitelesek szerepet jatszanak.

Varom a reakciokat.
Pedig nem szabad feladni, Zaccmester. Ha tovabbra is van errol adatod, friss, akkor kell kuldeni a JV-nek. Sajnos nem tokeletes a vilag ( csak a gyemant az! ), neha eroltetni kell egy temat. Ha mar nem aktualis az adat, akkor majd egyszer csak elojon a szituacio.

Az elet minden teren a szarsagba belenyugodni nem szabad.
Vagy a scripteles.

Es igy, konkretumokat idezve, abszolut egyetertek Zaccmesterrel. Az ilyet ki kell szurni. Kuldd el ujra es ujra a JV-nek, amig valaszt nem kapsz. Mi is lattunk mar ilyet tortenni. Nehez barmi bizonyitekot is talalni, mert tenyleg, ha valaki odateszi magat, lehet nagyon kemenyen portyazni. Napi 24 oraban ezt tenni tobb napon keresztul azonban tenyleg a valoszinutlenseg hatarat surolja. Vagy script megy, vagy pedig a jatekosok egymast valtogatva portyaznak tobb karakterrel. Azt nem hiszem, hogy tenylegesen egy szemely iranyitja ezen karaktereket folyamatosan.

Masreszt azt is hozzatennem, hogy meg ha letezik is ilyen karakter/szemely, nem tunik ugy, hogy sikerult a csalasukat elonnye kovacsolni. Bar egy-egy haboruban idegesito lehet, osszessegeben nem ertek el semmi latvanyosat. Vagy rossz a script ( ), vagy pedig tok mindegy... rendes jatekkal tobbet lehet elerni.
Dátum: 2009.02.21. 15:13:30
Az volt. Mintahogy a mocskolodas is, amit Zaccmester "idezett" mastol. Idezte es egyetertett vele. Tehat o is ugyanezt mondta. Nem turom hogy a szovetsegemet es ezaltal engem burkoltan vagy nyiltan gyanusitgasson, alapok nelkul. Ennyi.
Dátum: 2009.02.21. 14:01:27
Zaccmester: Kuss! A tenyek nelkuli pofazasbol eleg. Szerintem torold te is a karaktered. A passzianszban nem lesznek ilyen paranoias almaid.

Aki kicsit is ert a jatekhoz es utanaszamol, pontosan tudja hogy mi lehetseges, mi nem. Aki meg nem ert hozza, az tegye meg azt a szivesseget, hogy legalabb nem dobalozik felelotlen kijelentesekkel.
Dátum: 2009.02.21. 02:49:15
Szomoru, de gondolom azert panaszkodott, mert 31. szinten mar mindent kifejlesztett, tovabba o is, valamint a szovetsege is elerte a jatek eddigi lehetosegeinek hatarat.

A csalozasrol meg csak annyit tudok mondani, hogy meg jobb is hogy torolte magat. Ha ennyire begyoposodott gondolkozasu, hogy nala csak csalassal lehet jobbnak lenni, akkor ne is jatszon. Nem fog hianyozni az ilyen negativ es primitiv hozzaallas.
Dátum: 2009.02.21. 01:17:44
Igen, ez azert olyan modosito dolog, hogy mindenkeppen lathatonak kelljen hogy legyen. Kemgombozni nem lehet annyiszor, mint ahanyszor portyazik az ember, foleg ugy, hogy egy orat kell varni.

Segitokez latszik, lathatatlansag latszik, allat latszik, felszereles latszik... egy ilyen modosito dolognak is latszania kell. Szerintem.
Dátum: 2009.02.21. 00:27:18
Igen, a leirasban az van... Arieltol varok valaszt, hogy tamadott-e, aztan irok a JV-nek.
Dátum: 2009.02.21. 00:20:08
Akkor itt valami bibi van... O biztosan nem tamadott, erre azert emlekeznek.
Dátum: 2009.02.21. 00:13:59
Mar nem volt a listamban, nem is emlekszem, hogy o tamadott volna. Lehet en tamadtam valamikor reggel... Ezek szerint ugy is mukodik, ha az embert betamadjak?
Dátum: 2009.02.21. 00:09:02
Akkor mondja el valaki, hogy hogyan is mukodik ez a kinzokamra? Engem is meghurcolt Ariel. Eszre se vettem, amig ejfel elott par perccel mit sem tudva lecsaptam, es ezt latom:

Kiszabadultál ellenfeled kínzókamrájából!

Sehol nem latok kiirast arrol, hogy egyaltalan odakerultem!
Dátum: 2009.02.20. 20:04:42
150K-t 30. szinten nem szed ossze senki, hacsak nem tobbnapi CSP-t/PP-t elhasznalnank es/vagy kuldeteseznek. Tehat, egyedi esetkent elofordulhat, de nap mint nap nem fog snki sem 150K-t atlagolni. Meg 45. szinten sem. 60. szinten mar talan.
Dátum: 2009.02.20. 19:20:29
Dátum: 2009.02.20. 19:14:41
Rosszul nezed a dolgot.

Hunyaszkodj meg, legyel szorgalmas es ugyes alattvalo, es legyel buszke, hogy sokan teged hasznalnak ki. Akar toplistaba is ki lehetne irni, hogy kik a legjobb szolgak. Szerintem abszolut nemes cel.

Dátum: 2009.02.20. 18:22:21
Nem ertem a panaszokat. Mindenki egyetertett azzal, hogy elfogyott a LE a portyakbol, es csak vadaszatbol jott LE (szinte). Most van valami, ami felpezsditi a portyakat, raadasul ugy, hogy a vesztesnek SEMMI direkt hatranya nem szarmazik belole.

Tessek belehuzni az epitesbe panaszkodas helyett. Ha csak 10-en vagytok, szamoljatok fel a szovetseget egy nagyobba vagy vonjatok ossze egy masik hasonlo cipoben jaro szovetseggel. Ha meg megsem olyan fontos, hogy szovetsegetek tudja hasznalni a lehetosegeket, akkor pedig megsem kellene panaszkodni.

Nagymama kisboltja panaszkodhat, hogy a TESCO-nak jobban megy, de ebbol csak egy dolog marad meg: az ertelmetlen panaszkodas.
Dátum: 2009.02.20. 14:44:27
TGY-nel is altalaban 4 es 5 ora kozotti idot igenyel.
Dátum: 2009.02.19. 15:12:44
Ertelek, hozzaszolasodnak ezt a reszet nem kommentaltam mivel egyetertek. A teljesseg kedveert: egyetertek az elemzesed azon reszevel, mely a magas szintu allatok aranytalan hatasarol szol mas kepessegek/tulajdonsagokhoz kepest.

En mondanivalodnak azt a reszet probaltam kommentalni, mely a karakterek kozotti kulonbsegekrol szolt.
Dátum: 2009.02.19. 12:48:15
Koszonjuk!