Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sztano179

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.16. 17:50:52
Epikus tárgy eladása (10 aranydukát darabjáért a 10. eladottig, utána minden újabb eladottal egyel csökken a díjazás egészen 1 dukát/epikus tárgy értékig)

http://vegzetur.wikidot.com/aukcio
Dátum: 2012.04.16. 16:36:59
Talán majd egyszer leesik nektek is, hogy Mókusvakítás az egész, csak azért görcsölték ki, hogy a tejelő embereket megtartsák "új lehetőségek és kihívások" révén......
Dátum: 2009.12.10. 10:52:49
Csak mert olyanom van, ezért kitáláltam egy majden lehetetlen küldit Véleményeket várok

Sebezz 10 portyában pont annyit, mint az állataid

Ha még fokozni akarnánk és teljesen ellehetetleníteni, akkor 10 egymás utáni portyában
Dátum: 2009.08.31. 16:04:32
MÉGMÉGMÉG ez tök jó am mért nem írsz egy könyvet?
tehetséges vagy!!!
Dátum: 2009.08.31. 15:57:25
Olyan nem lehetne hogy a V4 békés gyors szerver legyen?
Dátum: 2009.08.31. 15:56:48
Olyan nem lehetne hogy a V4 békés gyors szerver legyen?
na ezt benéztem b....meg
ott is van karakterem

itt egy ki bizonyíték vagy mi

nem szeretem ha rámszállnak


Ma, 10:57 Csampi Sztano A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 267 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 02:57 Csampi Sztano A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 599 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 00:10 Csampi Sztano A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 620 lélekenergiát. Csata leírása P
Tegnap, 20:09 Csampi Sztano A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 139 lélekenergiát. Csata leírása P
Tegnap, 16:03 Csampi Sztano A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 183 lélekenergiát. Csata leírása P
Tegnap, 13:01 Csampi Sztano A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 967 lélekenergiát. Csata leírása
A V4.-en mostmár elegem van egy Csampi nevű karakter "rámszállt" és nagyon zavar (akadályoz a fejlődésben) naponta min. 3 szor megtámad és és őrítő összegeket rabol tőlem tudom hogy jobban is vigyázhatnék rá de kérlek tegyetek ellene valamit!

Előre is köszönöm segítségeteket!

ÜDV:V4.-Sztano
Dátum: 2009.07.23. 14:05:16
A legjobb streszzlevezető a FÜGGÉS számomra minden megszűnik körülöttem.
Dátum: 2009.07.16. 18:08:02
Hali én már játszok aki gyémánt jöjjön a Black Diamondba én is ott vagyok mi vagyunk a másodikok[XD LoLmindenkit várunkszeretettel
Dátum: 2009.07.04. 16:57:35
Sziasztok ez az első hozzászólásom.
Lenne egy olyan ötletem hogy indítsuk be egy piacot! Más online játékokban is elég gyakran látok ilyet. Ha lenne egy piac ahol lehet egymás felszerelését is megvenni egy bizonyos korlátozott árig,
több LE-hoz tudna mindenki hozzályutni és akár még tetszene másoknak is akik még nem ismerik
a Végzeturat.
Debreceni vagyok és elég sok olyat hallottam már sajnos, hogy "nem tetszik a végzetúr mert... "
és elég sokszor elhangzott a piac és a nagyon drága lélekkufáros tárgyak is.
Ha lenne egy piac aminek valószínűleg sok mindenki örülne, biztos sok embert vonzana a játék is.
Én ezt ugy képzeltem el hogy meglehessen venni ősköves tárgyakat is de szabni hozzá egy minimum és egy maximum árat is.

A másik dolog bedig az Automatikus törlés amit azért kellene mert nagyon sok 1. szintű játékos van aki regisztrálta magát. És épp itt a baj, hogy csak regisztrálta magát és nem csinál semmit csak áll és már a karakter gazdája nem is néz vissza rá.
Ezért ha egy 1. szintű karakternél, vagy akár nagyobbnál is ha 1 hónapig nem látnak semmi fejlődést és mozgolódást először küldjenek egy figyelmeztető levelet e-mail-ben de, ha nem lessz semmi egy héten belül töröljék azt a karaktert mert "csak gyűjti a port".

Hát körülbelül ennyi lenne a javaslatom ami már régóta fúrja az agyam!

És mindenkinek kellemes és hosszú játékot kívánok!
Dátum: 2009.07.04. 16:45:13
Sziasztok ez az első hozzászólásom.
Lenne egy olyan ötletem hogy indítsuk be egy piacot! Más online játékokban is elég gyakran látok ilyet. Ha lenne egy piac ahol lehet egymás felszerelését is megvenni egy bizonyos korlátozott árig,
több LE-hoz tudna mindenki hozzályutni és akár még tetszene másoknak is akik még nem ismerik
a Végzeturat.
Debreceni vagyok és elég sok olyat hallottam már sajnos, hogy "nem tetszik a végzetúr mert... "
és elég sokszor elhangzott a piac és a nagyon drága lélekkufáros tárgyak is.
Ha lenne egy piac aminek valószínűleg sok mindenki örülne, biztos sok embert vonzana a játék is.
Én ezt ugy képzeltem el hogy meglehessen venni ősköves tárgyakat is de szabni hozzá egy minimum és egy maximum árat is.

A másik dolog bedig az Automatikus törlés amit azért kellene mert nagyon sok 1. szintű játékos van aki regisztrálta magát. És épp itt a baj, hogy csak regisztrálta magát és nem csinál semmit csak áll és már a karakter gazdája nem is néz vissza rá.
Ezért ha egy 1. szintű karakternél, vagy akár nagyobbnál is ha 1 hónapig nem látnak semmi fejlődést és mozgolódást először küldjenek egy figyelmeztető levelet e-mail-ben de, ha nem lessz semmi egy héten belül töröljék azt a karaktert mert "csak gyűjti a port".

Hát körülbelül ennyi lenne a javaslatom ami már régóta fúrja az agyam!

És mindenkinek kellemes és hosszú játékot kívánok!
Oldal: 1