Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lira94

Oldal: 123
Dátum: 2023.12.19. 11:55:12
Ezt a "többségnek úgy is meg van az őskőtermelő zsák" szlogent nem először olvasom. Ezt milyen adatra van alapozva? Sosem volt alátámasztva. Légből kapott dolgokkal dobálózni a legegyszerűbb.

Mert ugye nagyon szép összeg amit termel a zsák. HA meg van valakinek.

Továbbá árnyalja a képet, hogy a bolygó ura eventen a max elért őskőhöz hányszor kell dekrétumozni (pl stimulátor) és mennyi őskövet kell kiadni pl vadászzsákmányra, 30 kék mytora, 100 őskőköltésre. (1 éves távlatra meg a duplája)
Dátum: 2023.09.21. 17:45:53
Nem írok sokszor, de most a kisebb szintűek szemszögéből:

A sokszor elég relatív. Kinek mi a sok. Meg az is, hogy mennyi fog kelleni összesen ugye. Eddig 36 a legmagasabb szám amit itt olvastam. De tuti lesz még épület, ami a végén kb 50-60 kupon, hogy minden max legyen. Ebből visszajön 13. És kapsz napi jutalomként is, na de mennyit? 5-10 db? A többit meg szedd össze magadnak?
Ja és hogy ez mekkora érvágás azoknak akiknek lenne mire költeni a kupont: event évente lesz amihez ha tényleg 50-60 kupon kell, az bizony rengeteg és iszonyatosan visszafog a relikviák feljavításában.
Kérdés az is mennyi kupon lesz a jutalmaknál és milyen időközönként csepegtetve. Minél később kapod meg, minél később kapod meg a max épület után a bónuszt annál jobban lemaradsz vagy még fétised sem lesz (itt elsősorban a tojásszerzésre gondolok, max épülettel 3x annyit kapsz).
Vagy ez arra megy ki, hogy csak a nagyoknak legyen új fétis? Akinek meg nincs annyi kuponja vagy nem vesz extrába őskőért az meg így járt?



Minieventeken is a 2-3. legjobb dolog a relikviakupon. Ha jól emlékszem eddig csak 1-2 minieventen volt feladat pár napig, hogy használj fel 1 napon 2db-ot és egyet vissza is kapsz rögtön. Napi ajánlat, relikvia, veremkufár ősköves. Kisebb szinten meg szerintem mindenkinek van jobb terve a templomkristályával, hordatrófeájával, minthogy mindet megegye az event. Bár gyanítom a sokaknak még ha mindent be is váltanak, sem lesz annyi, hogy minden épület max legyen. A templomhoz pálcát, erőforrást, időt meg szerezzen mindenki ahogy tud.


Kisebb szinten a fétisek után a kupon a leghasznosabbak (a pálcával egyetemben). Sokféle tápot adnak, rögtön el lehet használni amit szinte mindenki meg is tesz, mert raktárra a minieventen kívűl nem kellett. Cserébe azonnal kapod a permanens buffot pl. kevesebb LE a tulajdonság növelése ami hosszútávon aranyat ér.
Még ha hónapokkal előre is be van ez jelentve, sem lehet sokat elraktázozni, mert olyan sokat nem kap az ember - ha pl nem szedi ki őskőért a veremkufártól és nem minden minieventen csak a kupont szedi ki az ember.

Erre a relikviakupon le lett degradálva sima standard erőforrássá, mint csp,pp italok, platina, aranydukát, stb.
Kérdés: miért nem lehetett ezeket a dolgokat meghagyni építősnek és kellett hozzányúlni a kuponhoz? És nem is kis mennyiség kell hozzá.
Tudom sokan nem fogják átérezni a helyzet mivoltát mivel náluk minden relikvia maxos és ott csücsül a leltárban több 100db. Tőlük kérdem: ugyanígy reagálnál ha kupon helyett pálcát kellene áldozni az épületekért? Még ha harmadannyi pálca is kellene, itt akkorra lázadás törne ki. Mert a pálca mindenkinek szent.

Csak tudnám honnan jött ez az ötlet. Magas szinten tele vannak szemetelve relikviakuponnal, mert a 10+ éves kariknak már rég minden relikvia ki van maxolva. Valaki bedobta ötletnek? Mert ugye neki tök jó, nem számít, csak a helyet foglalta.
De ha már a templomi pálca kerül ki valamilyen csomagból, akkor rögtön forronganak, hogy mit képzel a JV. És lám pár órán belül visszakerül a pálca a befizetéses csomagba.


Összefoglalva, ha ezen nem lesz változtatva, tényleg 50-60 kupon kell az eventhez (és minél gyorsabban, ki tudja mennyit hagyhasz ki a fétisért), 5-10-15 ingyen kupon lesz a napi jutalmaknál, akkor ez a kisebb szintűek arcon köpése.

Én várnék egy választ, hogy a JV átcseréli-e a kupont más erőforrásra vagy megnyugtat, hogy jön 50-60db a napi belépőjutalomból.
Dátum: 2023.09.21. 12:22:33
Kérdezném a JV-t, hogy lett eldöntve, hogy relikviakupon kell az épületek maxolásához és hogy lett belőve a mennyisége?
Dátum: 2023.09.17. 21:21:42
Óriási főnixtojás 34óra - sárkánykoponya
Dátum: 2023.09.11. 13:50:50
Szerintem gyorsítót majd a prémium jutalom ad majd olyan napokon amikor nincs ingyenes tervrajz/tojás/kupon. De megvárom az illetékesek válaszát.
Dátum: 2023.09.11. 13:39:34
Ez a hűségembléma hogy működik? Mihez kell pontosan? Csak a 2. jutalomhoz?
Ha jól értem minden nap a belépéskor megkapod az 1. jutalmat, a 2. jutalomhoz kell TP + embléma.
Kivéve ha tervrajz, tojás vagy kupon, mert akkor alapból elég a tp.

Nem tudom hány épület lesz és ehhez mennyi ingyenes tervrajzot lehet kapni a 2. dobozból, de akkor nem 100 db cuccot kapsz a prémium sorból, mert lehet mondjuk a fele ingyenes (tervrajz, tojás, kupon), a maradék 50-ből meg jön hűségszilánk, csp/pp italok?

Mindenki ugyanazon tárgyakat kapja minden nap? A piramis feladatai, ideje mindenkinek ugyanaz?
Mennyi napot lehet max kihagyni az eventből, hogy megszerezd a kulcsot? (a remény városánál ha 2-3 napot kihagysz, extra tp nélkül ugye nincs fétis)

Mi van ha valaki a 100. napon veszi meg az emlémát? Megkapja az összes jutalmat a 2. dobozból utólagos vagy rögtön az event elején kell megvenni, mert menet közben már bukod a jutalmakat ha aznap nem veszed fel (vagy ráfizetsz utólagosan még egyszer, hogy az elmúlt jutalmakat felvehesd? ami gondolom a 100. napon már egy jó nagy összeg)
Dátum: 2023.06.01. 12:26:01
A kutatásnál most jutottam el a labirintusos részre, amiben törölve lesz az aktuális kárhozat verme.

Direkt várok az új veremig, nehogy az legyen, hogy a hónap utolsó napjain kelljen végig rohanni a labirintuson, mert ez is a hónap végén resetel.
Erre ma nem lehet elkezdeni a labirintust, mert jött a végzet verme és nem engedi így, hogy nincs sima verem. Ez mi?
Dátum: 2022.12.11. 22:57:49
Igen, ha segítséget kérsz és vereség a vége, azt is beleszámolja a napi 3 kérésbe. (A segítségkéréskor vonja le és nem a csatánál.)
A héten 2x fordult velem elő, hogy egy nagyszintű építőkarit fogtam ki.


Idézet: Ancsaszo - 2022.12.10. 20:58:35
Sziasztok!
Egyik másik felszerelésről el tűntek az elemek.
Másnál is előfordul?


Annyit tudok lvl30 alatti vérteknél, pajzsoknál alapból nincs elem hozzáadva.
Dátum: 2022.08.09. 13:50:20
Kicsit nevetséges már ez a napi ingyen forgatás a szerencsekeréken.
A statisztikám szerint az ingyenes forgatásokból több, mint a fele nem nyert semmit. Ma is egy újabb 4/4 semmi.
Ekkora nagy bónusz egy kis nyeremény, mint pl 1 vadászat ital vagy valami hasonló?

Nyugodtan ki lehetne szedni...
Dátum: 2022.07.11. 13:15:28
Sziasztok, rálestem az új eventre. Ha jól értem, akkor ez is olyan lesz, mint a kutatás, tehát nem időhöz kötött és minden karakter 1x viheti végig?

Jár a piros pont az 1. feladatért. Kis aranyos fejtörő
Kérdéseim ehhez a feladathoz:
- A szövegdoboz vízszintes, függőleges irányból is olvasható?
- Értelmes szöveg van a kék kereten kívűl is?
- Értelmes szó, mondat a megfejtés?
- Ha nem értelmes a megfejtés, akkor pontosan azt kell beírni a megfejtéshez vagy minden betűt csak egyszer, de sorrendben? Az oldalon betűket ír, de a kék keretet megnézve látszik, hogy egy karakter többször is előjön.
- Kijelzi a helyes betűket tippelés után, ha sikerült eltalálni? Vagy semmi nem jelzi ha helyes a tipp?
- Kijelzi a helyes betűket megfejtés után? (Pl 1. betű helyes, a többi utána rossz)
Dátum: 2022.07.01. 16:22:26
Köszi a válaszokat a kutatás fétise lesz az.
A remény fétise emlékeim szerint tavaly ősszel jött ki, de ezt már valaki frissítette a wikin (a kutatós viszont hiányzott).
Dátum: 2022.07.01. 14:46:15
Sziasztok, a ranglistát böngészve láttam, hogy pár karakternek 22 csatlósa van.
Én a wikin 21 fétist olvastam. Mi a 22. fétis és hogy lehet beszerezni?
(csak kíváncsiságból, még bőven nem tartok ott)
Dátum: 2022.05.25. 20:17:43
A wiki megy újra
Dátum: 2022.05.11. 09:23:44
Sisakszilánk gyűjtés AF képességet ki kell fejleszteni 10 pontért.
Ekkor a napi feladatokért 1, 2, 4, 6, 8 szilánkot kapsz (összesen 21).

85-ös szinttől 20 AF pontért van a Sisakmester képesség. Ez meg emelni a napi 4. és 5. feladat szilánkjait.
Ekkor 1, 2, 4, 8, 16 szilánkot kapsz. Összesen 31. Ha csak napi max 3 feladatot csinálsz meg, akkor nem tapasztalsz változást, csak 4. feladattól.
Dátum: 2022.05.10. 08:49:31
Csak merje mondani valaki, hogy ez a játék nem tartogat meglepetéseket
(most tekintsünk el nagyvonalúan attól, hogy a meglepi pozitív vagy sem)
Dátum: 2022.05.10. 08:21:57
Este elszállt a szerver.
Gondolom még vannak emberek, akiknél ezáltal kimaradt "pár" dolog a saját napi elintézendő feladataik közül, főleg mivel jelenleg 2 event is fut.
Szuper!

Ha jól emlékszem a segítségnyújtás is éjfélkor áll vissza?
Dátum: 2022.04.06. 14:18:58
60 ha jól emlékszem
Dátum: 2022.04.03. 21:23:03
Csak kíváncsiságból mik a jutalmak 40 felett? (A sima és a pénzes)
Dátum: 2022.04.01. 18:31:01
Idézet: Miklós - 2022.04.01. 12:43:03
mostanra már mindenkinek van pl. őskőtermő zsákja


Nahát!
Az enyémet nem találom, beírnád a karimnak? Köszi
Dátum: 2022.03.16. 12:54:12
Hát kinek hogy - nekem pl. pechpontra nincs őskövem, szóval ez a feladat bukta és mivel ősköves feladat mindig 900. Nagyon nem lesz ez így jó. Egy ingyenes landragór event után a remény városa hatalmas csalódás.

Miklós kommentje szerint 42900 a max pont feladatokból. 40000 kell a fétishez.
Még pár ilyen feladat és nem is lesz meg.

Ugye előző eventen is voltak problémák - ha jól emlékszem volt a szövi bajnokságos feladat ami hétfőre esett, platinavásárlás amikor már maxon vagy, 5x ősköves kufárajánlat megvétele a veremben a hónap végén, stb.

Nem is azon múlik, hogy 1-2 nap nem lépek be vagy 1-2 napon elfelejtek feladatokat csinálni.
Ha nem vagy felkészülve a feladatokra vagy peched van, nem lesz fétised.

Elveszett kincsből meg ugye az ember csak 1 darabot szerezhet, ha nem fizet. Gondolom alternatív droppként nem került be, hogy lehessen még pontot szerezni.
Oldal: 123