Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Persistent

Oldal: 123
Dátum: 2024.02.01. 09:48:38
Köszönöm!

Bár progitervben ott a csillagocska a verem event mellett, mely jelöli, h aktuál hóban nincs kárhozat v.
Ám, ha ez az infó, köszönöm mégegyszer.
Bújtatott kérdés: a giga verem, mint kiváltható verem a kárhozat helyett, emelt verempálca felhasználás mellett, az megszünt?
Nekem januárban már nem kérdezett, 1 pálca és egy sima verem, slussz-passz.
Dátum: 2024.02.01. 09:39:24
Sziasztok,

Jól emlékszem? Úgy van, hogy végzet verme esemény alatt nincs kárhozat verme, ugyi?

Kérdezem, mert progiterv szerint ma végzet verme, azt ott az új kárhozat verme is a hóváltás miatt, így a kérdés lényege, melyik nem helytálló?
A progiterv vagy a kárhozat?

Segítő kommenteknek örülök!
Köstönöm!

Presi
Dátum: 2024.01.28. 15:26:45
Sziasztok,

-kvíz olimpia nem működik, pedig GVT feladatom egyike.
-toplistában névre keresés nem működik.
- a teljes képernyő tetejétől lefelé 5cm körül, egy dupla csík van állandóan, balról - jobbra kb a képernyő feléig, engem igen zavar.
( Nem, nem a monitorom kaksi, csak VUban van, más alkalmazásban nincs. )
- szörnykihívás valahol megragadt úgy 2 nappal ezelőtt....

Illene az update-et befejezni...

Köszönöm!
Dátum: 2024.01.18. 20:01:43
Sziasztok,

csak kérdezem óvatosan, nem lehetséges, hogy ez a kufár miatt van? Ebben az eventben, ha nem egy kufárnál vagytok, sajnos bead elé, célpontnak, ám ilyenkor a LE vesztés nem történik meg.
Csak kérdezem...., mert ugyi, ott az uccsa betű az egy K, mint kufár és nem P, mint portya, így merem azt gondolni, most van az idézett tagnak ideje betolni, valszeg egy beülésből a saját célszámait, 300/400/500 kufár csata.

Ilyenkor egyszerűbb egy másik kufárhoz beülnöd....
Béke!
Dátum: 2024.01.18. 19:59:05
Idézet: Lacesz - 2024.01.14. 00:33:55
Gondoltam már jelzem hogy kibaszott 8 óra pihenés alatt nem tudok felépülni max hp-ra mert ez a patkány erre veri a 2 centis törperombolóját.
V3.
Ha ezek után sem lesz semmi akkor bebizonyosodik a sokadik megállapításom a prémeseknek mindent szabad.

Tegnap, 22:03 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 20:56 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 19:45 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 18:47 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 17:26 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 15:43 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 12:10 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 10:39 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 08:51 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 07:32 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Tegnap, 06:35 tottti69 Debil01 A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Dátum: 2023.08.14. 17:14:21
Hátha olvassa valaki.
Csak nekem esett szét ma kb órával ezelőtt a kvízolimpia adatbázis?

Kérdés, jó válasz, piros szöveggel kijavít, de még csak nem is a kérdéshez tartozott a helyes válasz...
Ez kb 5x egymás után, szal hagytam a francba....
Dátum: 2023.08.07. 05:29:05
Melyik ország gyarmata volt Szenegál?

- Anglia
- valami
- valami
- Franciaország

Szenegál 1758–1779 és 1809-1816 között Nagy-Britannia gyarmata volt. 1883-ban a 4 tengerparti város lakossága francia polgárjogokat szerzett. Szenegált 1904-ben Francia Nyugat-Afrikához csatolták, amelynek igazgatási központja lett.

Ezek ellenére a helyes válasz, Franciaország....
Tegyünk már rendet a fejekben, az az ország, mely polgárjogokat szerez, nem gyarmat, hanem részese az adott országnak!
Dátum: 2023.06.22. 14:06:13
Idézet: Deemer1 - 2023.06.22. 12:42:58
1. Nem indult el a tervezet szerinti miniesemény.
2. Verem végeztével a jutalmak nem kerültek beírásra, lásd Események.


Ez sajnos így van és itt időzzünk el egy kicsit. 13:41kor még sehol semmi a kettőből. Persze, hőségriadó, túlterhelt emberek, megérthető.... lenne.
Igazából apróságok amik arra késztettek, hogy írjak, ilyenek például:
- "2023. június 70-én szombaton rendeztük meg az 58. Beholder Találkozót és a XXIX. Végzetúr találkozót..." ez naponta kiszúrja a szemem, pedig csak egy kis odafigyelés és ellenőrzés szükségeltetne.
- "Délben indult a Végzetúr fantasy játék eseménye, a Végzet Verme..." ezt pár év alatt már megszokhattuk, hogy az eredeti 10h indulás helyett 12h, ez van, utólag kikommunikálva...
- "A mai csatlós viadal eredményei 12:30-tól lesznek elérhetők." - szinte soha nem indul 10h, ahogy a kiírás, volt taglalva, valahol meg is értem, DE!
Viszonylag kevesen vesznek részt benne, így a késésekért már egy "bocs" sem dukál. Még, ha egy teljes napot is csúszott.
Ami végképp beteszi a kaput nálam, az a befejezett múlt, kijelentő módja: "A jutalmak beírásra kerültek. (lásd: Események)" , helyette egy KERÜLNEK szerencsésebb lenne.
Mikor a játékba belépek, kikapcsolni vágynék, nyílván ahhoz az időhöz kötöm némelyest magam, ami a játékosok felé kommunikálva van. Nekem pl most ( délben ) lett volna szükségem a veremnyereményemre, csak kreálttam volna egy újabb harcoló csatlóst, ami egyértelműen költéssel jár. ( új relikviákból 3 fixen... ) Maguk a templom, csatlóskristáklyok sem költés nélküliek, abban a mennyiségben, ami nekem szükségeltetik... Mintha pénzük ellensége lenne a JV...
Persze, jöhetnek a nem kötelező itt játszani mondatok, erre csak azt tudom írni, évi 180-200e huf-ot sem kötelező nekem itt elköltenem,2VILÁGBAN, s VILÁGONKÉNT!
Zárszó:
A JV teljesen tökéletesen tisztában van azzal, mit vállalt, nincs szükség kortes beszédekre. Jómagam szintén a versenypiac, szolgáltató szektorában dolgozom, azzal a különbséggel, hogy nálam egy hiba emberéletekbe kerül.... Mióta a remény városa bekerült, mint új event, azóta tapasztalható a túlzsúfoltság, valahogy a JV is rezisztensebb lett a játékosai felé, lassan már természetesnek kell vegye a játékos, hogy késés kiesés okán egy "bocs" már nem dukál...
Nem volt ez így, mi változott a pár évvel ezelőtti VUhoz képest?
( jah, tudom, mert mertem véleményt formálni, majd mindkét accountomba bekerül némi szivatás, had legyen nehezebb lassan, de bitang erősre fejlődnöm. Nem túl PC megoldás lenne... )
Maradtam tisztelettel:
Presistent - 5V
CrazyMan - 6V
( csak a kétkedők kedvéért, hogy lássák hogy épülnek a bitang kemény karakterek )
Dátum: 2023.04.23. 15:33:40
Idézet: Shadowrun1990 - 2023.04.23. 13:23:08
Érdeklődnék.
Van valahol leírás a csatlós viadalról?
Hogy lehet az, hogy 215 és 200 as csatlósokat csatában legyőz 205 ös és 160 csatlós.
Úgy hogy teljes szintben egyező felszerelése van mindnek?
Ez érdekes.
Idézet: Shadowrun1990 - 2023.04.23. 13:23:08
Érdeklődnék.
Van valahol leírás a csatlós viadalról?
Hogy lehet az, hogy 215 és 200 as csatlósokat csatában legyőz 205 ös és 160 csatlós.
Úgy hogy teljes szintben egyező felszerelése van mindnek?
Ez érdekes.


Szia,

az, hogy szintben egyező, csak egy dolog, bronz, ezüst, arany cuccos, hatalmas különbség. Aztán a végzet fétise színe sem mindegy, nagyon nem.
A remény fétis talán, szörnyidéző fétis aktívban "csak " szörnykihívásra ad pluszt.
Ám itt a csatlósok véletlenül sem érnek véget, ki harcol, hogy harcol, milyen fétis, lehetne ebből egy komplett könyvet írni.
Aztán a rajtuk lévő mitokronitok, főleg vörös és narancs.
És itt ketté válik a harcoló csatlósok sora, van gazdasági csatlósfétis és kimondott harcoló csatlósfétis...
Sokrétű a dolog. Az sem mindegy, mennyi passzív ( nem harcoló ) csatlósod van és azok mekkora szintűek.
Dátum: 2023.04.07. 12:58:01
Idézet: Máté96 - 2023.04.06. 22:40:23
Sziasztok, ezt a jelenséget meg tudja nekem magyarázni valaki? Most már minden második nap kapok egy ilyet

Szia kedves csapattárs ....!

Beadtam hozzátok a Jelentkezésemet és csak remélni tudom hogy felvesztek engemet magatok közé tagnak!

Körülbelül mikorra fogok bekerülni a szövetségetekbe?

Csak kérdezem!

A lélekenergia tároló nevű épülettel és a ti segítségetekkel ami lélekenergiát raktok a tárolóba akár fel is építhetitek teljesen a tárolót hogy minél hamarabb elérjem a teljes jogú tagságot. Kezdő karakter vagyok és sok tanácsra lesz szükségem arról hogy hogyan játsszam jól ezt a játékot . A játék élvezete nálam nagyon is fontos.

Várom a válaszodat!

Írjál majd vissza nekem kérlek téged jó!

További jó játékot kívánok nektek!

Üdvözlettel:

....



Sziasztok!
Mint minden szövetségben, hiányoznak az igazán aktívak, ám nem minden áron!
Ő, aki ezt a levelet megfogalmazta, ha jól számolom, 7x kapott esélyt, lehetőséget a mi igen kicsiny szövinkben... Mindannyiszor ő maga lépett ki vagy törölt.
Türelme nem sok, elképzelése a játékban betölteni kívánt karakterrel kapcsolatban még kevesebb.
Az az igazi mindent AKAROK, de semmit nem teszek érte típus...
Nem áll szándékomban róla rosszat állítani, de kell hozzá erős ( lehetőleg ) horgonyláncnyi idegkötegek.
A Zafír Kölykök szövetség marad az alapító mottójához hű: trollok, kalandorok - kíméljenek....
Üdv
Dátum: 2023.02.16. 20:09:30
Sziasztok,

kérdésem lenne csatlós csataitallal kapcsolatban.
Ha mind a 7 harcolóm elérte a napi csataszámát ( 13 ), akkor hiába is használok el egyet, akkor sem tudok +3 csatlóscsatával, csatlósarénába visszamenni?
Jól értelmezem?
Tehát előbb az italelhasználás és utána a csaták és nem fordítva?

Köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2023.02.14. 17:25:32
Én kérek elnézést, ezt én néztem de nagyon el!!! Elbénáztam! Elnézést kérek az ÜSZ-tól is az indokolatlan 2ik ticketért!

BOCSÁNAT!

Az eljárás ( az én bénázásom leszámítva ) korrekt és pontos!

Köszönöm!
Dátum: 2023.02.14. 17:17:42
Eltünt befizetési csomag után CSAK az őskövek kerültek jóvá írásra a befizetési akció csomag összes további tartalma nem ( +10% relikviából, lefelé kerekítve ).....

Kezdek türelmetlen lenni.... Nem, nem kompenzációról beszélek, a befizetési csomag azon tartalmáról, ami az őskőn kivül is szerves része a befizetésnek.
Dátum: 2023.02.14. 03:36:02
Miklós,
reménykeltő ez a bejegyzésed, meglátjuk beváltja e a hozzá fűzött reményeket.

Amire nem térünk/tértél ki az a szövetségi fókuszátor, ha vasárnap hajnali a visszaállítási pont, akkor ma új hét kezdődik, ám szövetségi fókuszátor még mindig nem építhető új, maradt a régi.
Ez nekem és társaimnak 2 dolog miatt fontos:
-utolsó vérig héten ÉLETENERGIA FÓKUSZÁTOR van a kevésbé erős szövetségi társaim számára, hogy a HPjük rendesen boost alatt legyen.
-ugyanez a fókuszátor szükségeltetik a szövetségi küldetés azon feladatához, mely záróakkordként - nyírjatok ki 3 epikust - szerepel; valamint az építs 10 szintet tetszőleges épület című szövetségi küldetés. Csupán e kettő szövetségi küldetés lehetetlenül el amiatt, hogy nem tudjuk milyen nap is van ma.

Áldásos volna, ha nem a "megszokott" kommentelők írnak, megnézni azt a karaktert, aki kommentel, mert bár kicsi a szintem, ám beletartozom a szerver 5% legkeményebb játékosa közé, ám egy 340es szintű epikus lény kivégzése, ami pl 210es karakterszintnél sima liba kell legyen, az 93as szinten fókuszátor nélkül nehézkes.

Hogy még tisztábban leírjam: aki "bajnokis" karaktert épít, az 1 cselekményből maximalizálva, 2-3-4 hasznot kell tudjon felmutatni, ami itt egy utolsó vérig győzelem, szövetségi küldetés befejezés, ami több száz ezer LE ( ingyen ), ami pár tulajdonságpontra pont elég....

Csupán ezért rugózom a fókuszátor kérdésen. Illetve hogy milyen nap is van, illetve, hogy holnap éjfélig le kell adni az utolsó vérig bajnoki nevezéseket, de még mindig nem tudjuk, milyen nap is van a szerveren.

Tudom, nem egyszerű a dolgotok, tudom, tesztek, dolgoztok rajta, amit leírtam azért tettem, hogy átérezhető legyen egy kis szintű, ám annál erősebb karakter élete, gondolkodása és az, hogy egyetlen dologhoz mi minden kötődik játékos életében a szerveren.

Szép napot!

Üdv: Presi

u.i.: sajnos a csatlósaimra pakolt mytok és csatlóskristályok is eltűntek.... ill vissza álltak a kraftolás előtti időszakra.
Dátum: 2023.02.13. 22:06:34
Nem gondolom azt, hogy sokat szoktam rugózni azon, ami bibis, ám most valami furcsa kettősség van a dolgokban:
SZB kör nem zárult le, de új hét van, fókuszátort nem tudsz építeni, ám az utolsó vérig bajnoki forduló már ki van írva ( 02.16án ), mindemellett a VIP tagságról is lepörgött 2 nap. Ez utóbbi fizetős, 6kő/1hét, azaz ennek értéke, cca 2 kő ment a levesbe.
Most akkor olyan visszaállítási pont van, hogy mellette párhuzamos síkon azért az Idő is múlik???
Szorgalmas a JV csak ez így alaptalanul átgondolatlan és hirtelen volt, némi kommunikációs zavar mellett tett 2 külön dolgot két felelős ember...
Tartott volna inkább 1nappal tovább, de alaposabban...
Jelenleg szinte újra kell mind karakterekre 1től 400+ szintig konfigurálni a kieső, ám egyben el is múló időt, ahogy ez szövetségenként is igaz.
Komplex a feladat, van mivel foglalkozni...
Némileg a kompenzáció is indokolatlanul aránytalan, bár a működés a tökéletes működés tükrében ez sokadrangú.
Valamelyest személyes az indítatásom, mert a vasárnapi befizetési akcióban elköltött valós forintjaim ellenértéke MIND eltünt, őskő hozzá a csomag és relikből a 10%, írtam ÜSZre, de türelmetlen vagyok pénz kérdésben, hogy majd holnap vmikor 11 körül kapjak valamiféle választ!
Mára off.
Üdv mindenkinek!

Presistent
Dátum: 2023.02.13. 21:48:28
Szövetségi "vezetőként":

kicsiny szövink lélekkútja túlcsordult, belőle a kiépítés nem volt lehetséges, manakonstrit használni nem lehett, nálunk az építés nagyrésze e kettőből áll, mivel nagymesteri III után már jócskán nincs sem tégla, sem építési energia....

Presistent 5V - Zafír Kölykök
Dátum: 2023.02.13. 20:26:09
Bakker, vasárnap vettem költésiben csomagot, paypal, minden ELTŰNT!!! ŐSkő, bónusz, minden!

Na ez most odavert!!!
Dátum: 2023.02.13. 20:22:42
-szörnykihívás bibis ( nincs kivégzés )
-fókuszátort nem lehet építeni, de az uccsa vérig már kiírva
-bukott bajnoki tokenek
-0 LE hűségbónusz
- VT/GVT ha lejárt idő, nem lehetett átvenni
- cselekvés nélkül ment el a VIP tagságból 2 nap, figyelmeztetés már éles.
-aukciók ( aukciós ház )
-csatlós csaták
-kihívások
-Lady Arviel

...hirtelen....
Dátum: 2023.02.13. 20:15:16
Bele sem merek gondolni, ha ne adj ez idő alatt valakinek lejárt a VT és nem tudte átvenni, akinek ugyanez igaz GVT-re, az ma/holnap tökön böki magát....
Dátum: 2023.02.13. 19:58:24
Fókuszátort nem lehet építeni, új hét van.

Hűségbónusz - 0 LE ( aki veremből jön több 10M Le után? ) , ez így erős, szörnykihívásnál hibát ír ki és írjak ÜSZ.

12 db bajnoki token is felejtős.

Olvastam Miklós írását, értem a külső okokat, így legyünk egymáshoz türelemmel és megértéssel, ahogy észre veszem, a közös/kölcsönös megoldás még messze van a végétől.

Maradok türelemmel, pacsi: Presi ( 6V CrazyMan )
Oldal: 123