Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Clark

Oldal: 12
Dátum: 2008.11.10. 18:18:49
Hydro: ha már itt is összefutunk, konkretizáltam a kérdést
Dátum: 2008.11.10. 18:18:07
hát igen, elég nagy szívás a küldizgetés, ha nem kapod meg a "jó válasz" értékelést valamilyen oknál fogva... a kérdésemre a választ egyből dobja a google, az első link, talán túl speciális volt...
a maradék két küldi: Drakin (7. vagy 8. szint?), meg a portyázásból 5 TP (3. szinten igen nehéz, de még 4-en is az lesz...) úgyhogy most pihengetés van, meg minusz sok száz LE... tényleg azt szeretnétek, h ez legyen a köv kérdés: "mennyi 1+1?" mert arra talán mindenki tud válaszolni...
(jah a kérdés az volt, h ki Hamilton jelenlegi barátnője? a google elsőre dobja ha ezt beírod... mindegy)
Dátum: 2008.11.10. 17:49:44
csak kifejtettem, h milyen jó ez a kvízrendszer, biztosan én írtam szar kérdést, most ezért szívok, csak kár, h a kvíz elbírálása egyedi, ami nekem jó, azt más lehúzza, és az én játékom akad meg miatta. csak egy panasz volt, semmi extra! majd megoldom, ez van, gondolom mindenkinek ugyanígy működik.
Dátum: 2008.11.10. 17:36:33
panaszok+kvíz --> kvíz topic... vagy tévedek?
Dátum: 2008.11.10. 17:17:46
gondolom, ha valaki kinyomta a mentort, akkor ugrott a szerezhető LE?
Dátum: 2008.11.10. 17:15:51
az a jó, h világ 2-ben alacsony szinten feltett kérdésre megkaptam a rossz válasz értékelést (nem igazán tudom, h miért volt hibás/rossz, de nem is érdekel már), azaz buktam az adott kérdésért járó LE-t, buktam a küldetésért járó LE-t, most újra válaszolnom kell 100 kérdésre, h megint próbálkozhassak egyáltalán, h megint rossz értékelést kaphassak. küldetésekben megakadtam (drakin van, meg 5 TP, amiket 3. szinten igen nehéz ugye). úgyhogy tök jó most...
Dátum: 2008.10.16. 00:08:15
hát, szerettem volna azonnal fegyót venni, ahogy fellépek a szintre... már -30%-kal támadtam, h lemenjek támadhatatlan szint alá hp-ban, kb 5-6ÉP sebződés kellett volna, csak épp közben elköszöntem msn..., mire visszamentem kikaptam 2 azaz KETTŐ ép-vel --> -489 LE... most megint menekülés % alatt vagyok, és gyűjtögetek...
Dátum: 2008.10.15. 23:39:38
Komolyan mondom, a játék legeslegnagyobb kib......sa a szintlépéskori maxra gyógyulás... Ott a temérdek olyan karakter, aki vezeti a listát a saját szintjén, és nézi, h éppen ki lép szintet, h azt gyorsan agyonverhessék, hiszen tuti barom az illető, és szeretne végre normális fegyvert venni, és ezért némi kis LE-t takarít meg a szintje vége felé. Örülök neki, h ez egy követendő, és persze nagyon hatásos taktika, csak hát éppen a szint első 2 karakterétől 10 percen belül vicces kicsit... más kérdés, h az egyik hoppon maradt...
Dátum: 2008.09.27. 22:17:28
szerintem már több mint két napja nem lépett be, de akkor még várunk egy picit, köszönöm.
Dátum: 2008.09.27. 22:03:23
Nem tudom feltette e már valaki ezt a kérdést, és azt sem, hogy ez másnak problémát okoz e. Sajnos egy új szövetséget alakítottam, és sikeresen csatlakozott is már egy tag. A probléma a következő lenne: ketten vagyunk jelenleg, az ugye 4 szavazat, és 3 kell bármihez. Mivel a másik tag a jelentkezése/belépése óta nem jelent meg újra, sajnos az új jelentkezők (szerencsére vannak bőven) várakozásra kényszerülnek, mivel nincs meg a megfelelő számú szavazat. Természetesen egyszerű megoldás lenne, ha én lépnék ki, és új szövetséget alapítanánk az újakkal, csak éppen (ha nem is túl sokat) de valamennyit már beleépítettem a kútba. A kérdés, h van e erre olyan megoldás, ami révén nem veszteném el az építésemet. Idegesítő probléma! Köszönöm előre is a válaszokat! Üdv!
Oldal: 12