Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Destroyer96

Dátum: 2009.02.26. 14:01:29
Melyik vár található az 500 FT-os hátulján?
Ónod vára
Sárospataki vár
Egri vár
Füzet vára

Na és mi a helyzet az új 500 FT-ossal. Azon nem ez van. De mégcsak nem is egy vár van rajta. Asszem a parlament. Akinek mondjuk csak új 500-asa van, és nem emlékszik a régi hátuljára, az hogy tudjon helyesen válaszolni erre a kérdésre?
Dátum: 2009.02.23. 14:49:04
Beléptem a V1-es karimba, de már a V2-es karimba nem tudtam, mert eltűnt a bejelentkező sáv. ???
Dátum: 2009.02.23. 14:34:30
Hogy hívják Garfield barátnőjét?
Marci(vagy mit tom én)
John
Helen
Mirci

Na most ha én nem nézem ezt a hülye rajzfilmet, és még csak nem is olvasom az ilyen képregényeket, akkor NEKEM MÉGIS HONNAN KÉNE EZT TUDNOM?
Nekem van egy káoszkígyóm, és egy tigroszlánom. Próbáltam mindkettőt harcolni hívni, de a 2 együtt sehogyan sem sikerült...

Másnak igen. Hogy lehet ez???????
Kb. a 4. szint közepe fele már 4-es szintű volt a csapdakészítésem is, és az idomításom is, és kb. 50 vadászatból sem sikerült még egy állatot sem elfognom. Azonban rögtön, ahogyan az 5. szintre sikerült lépnem, rögtön elfogtam egy gorath lárvát. Ezek alapján mégis hogy van az, hogy már 4. szinten lehet egy saját állatom?!

Na de ez már egy kicsikét még vicces is, hisz köztudott, hogy a gorath lárva az 5. szinten jelenik meg először.
Dátum: 2009.02.22. 16:23:06
Hogy hívják Király Viktor IKERtestvérét?
- Király Viktória
- Király Linda
- Király Benjamin
- Király Dávid

A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
A kérdés ill. a válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Na most őszintén, hol van ebben helyesírási hiba?
Ha csak nem az, hogy az IKER szót így írtam. Dehiszen csak kiemeltem, hogy ne tévesszétek össze a Király Lindával.

Na de akkor mondjuk mi a helyzet ezzel:

Melyik szakértelemtől függ, hogy hány befogott állatod lehet összesen?
- vezetőrkészség
- meggyőzőkészség
- csapdakészítés
- idomítás

Ez persze "Jó kérdés" értékelést kapott. Én is csak utólag jöttem rá, hogy a vezetőkészséget rosszul írtam. Most akkor aki a kérdést értékelte, az vagy nem vette észre a hibát, vagy nem tudom...

Nem mintha én jelenteném be a hibámat, de ez alapján miféle helyesírási hiba van az elsőben?
Egyszer eltűnt a Kvíz menüpontból egy "Jó kérdés"-nek értékelt kérdésem. Ez megnövelte a rossz kérdések számát, és csökkentette a jó kérdések számát. Valaki szórakozik??????????
Dátum: 2009.01.19. 18:14:29
SZENTEM K JÓ LESZ.