Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Destroyer96

Dátum: 2009.06.19. 13:50:20
Ma, megnéztem a vadászatom eredményeit, de ahogy beléptem a menüpontba, beragadt a számláló 4:21-nél. Nem ment tovább, de aztán újra visszaléptem, és kiderült, hogy végülis megy tovább, csak nem jelzi ki. A gépem már korábban is szarakodott, de hátha ez is szerverhiba. Melyik valószínűbb?
Dátum: 2009.06.19. 13:43:05
De már van.
Dátum: 2009.06.19. 13:37:27
Már többször láttam ebben a topicban, hogy jópár száz kérdésre "Törölni!" választ adtatok. Pedig néha úgy érzem, hogy én vagyok az a balek, aki csak rossz kérdéseket ír (de azért van 1-2 jó kérdésem is), mégsincs egy "Azonnal törölni!" értékelésű sem. KÖSZÖNÖM!
Gondolom nem kell rá válaszolnom, hogy honnan tudná, már ha ismerné az oldalt...
Dátum: 2009.06.19. 10:06:31
Az "Egyéb ( Lehetőleg írd meg a fórumban, hogy pontosan hogyan akadtál a játékra.)" lehetőséget választottam. Nos, engem senki nem ajánlott, MSN-en egy haverom kiirta személyes üziének a játék weboldalát egy másik haverja számára, én meg csak utánanéztem, és viszonylag jó játéknak tünt... Nos, így kerültem ide.
Megvehet-e egy 30-as szintű smaragd hordájú karakter egy ősvillám varázslatot, úgy, hogy még nem fejlesztett a kereskedelem szakértelmén?

Igen, mert az ősvillám 30-asnál alacsonyabb szintű varázslat
Igen, mert a smaragd hordájú végzeturak/végzetúrnők 1 szintel hamarabb vehetnek varázslatot
Nem, mert csak a kereskedelem szakértelemmel lehet magasabb szintű varázslatokat és tárgyakat venni
Nem, mert csak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Miért???

Craslorg, CaveMaN ti voltatok??????????
Dátum: 2009.06.13. 10:54:21
Ott van az állat mellett, hogy Nevet adok neki gomb. Kattints rá!
Dátum: 2009.06.13. 10:53:15
Az állatok oldalon ott van, közvetlenül az állat alatt, hogy ---Válassz felszerelést!---, és akkor, ha vásároltál már állattárgyat, csak nyomd le az OK-ot! Figyelmeztetlek, nem pontosan fogalmaztam!
Dátum: 2009.06.13. 10:12:51
Lehet láthatatlanul is bújkálni a katakombákban?
Dátum: 2009.06.13. 09:06:46
http://vegzetur.wikidot.com/kincs:

Gyógyító | gyűrű | ... stb.

Dehiszen a Gógyító az egy nyaklánc.
Dátum: 2009.06.13. 09:01:16
Biztos. De azért kösz!
Dátum: 2009.06.12. 10:12:13
Van két új épület.

Kristályszív és Mesteri építészet.

A Kristályszívet nem csak a Kristály Horda használhatja?

A Mesteri építészetnek annyi a hatalma, hogy lerombolja a 20-as szintű védőfalakat és gyakorlótereket. Aztán gondolom az egész kezdődhet előlről, mindössze 5 szintel megtolva.

Lassan ráébredtek, hol követtétek el a hibát, ami miatt már képtelenek vagytok a gyakorlóteret és a védőfalat tovább építeni. Építészeti tudásotok azóta rengeteget fejlődött - ha most építenétek ezeket újra, teljesen másképp csinálnátok! A mesteri építészet kifejlesztésével a gyakorlóteretek és védőfalatok lerombolódik, de ezután 25-ös lesz a maximális lehetséges szintjük.
Előfeltétel: Védőfal 20, Gyakorlótér 20


Van ennek értelme?
Dátum: 2009.06.12. 10:00:37
5-ös sajt szint: Kisajtoltál a lényből 461 lélekenergiát.
17-es sajt szint: Kisajtoltál a lényből 488 lélekenergiát.



Meg tudja ezt nekem valaki magyarázni?
Dátum: 2009.06.07. 11:45:35
Több kérdésem is lenne. Próbálom röviden összefoglalni őket.

Na most, vannak olyan epikus relikviák, amik egy-egy szakértelmet is növelnek. De ha az illetőnek nincs még meg az adott szakértelme, vajon akkor is növeli azt?

Az ilyen tárgyak közé tartoznak: Smaragd Kufár (kereskedelem), Transzcendális Gyűrű (transzcendális projekció), detektorgyűrű (szubtéri érzékelés), Facsaró (lélekenergia sajtolás), A Megnyugvás lánca (meggyőzőkészség)... stb.

Továbbá van két TÉRKAPUS gyűrű, ami szintén szakértelmeket növelnek: északi gyűrű (spektrális manipuláció), felhőgyűrű (elementáris fúzió).

Aztán, minden epikus relikviának van egy alapszintje. Pl: tökéletes gyűrű (30)... stb. Ez az alapszint valóban számít? Mármint, az ilyen relikviákra csak licitálni lehet. Hogy akkor most nem enged a gép licitálni rá, ha még nem elég magas a szintem?

Várjunk csak, ezzel kapcsolatban eszembe jutott még egy kérdés. Az aukciós házból is csak akkor hozhatok el tárgyakat, ha min. 30-as szintű vagyok? Mivel ugye ott is a legalacsonyabb szintű tárgy 30-as szintű.

Értem, sajnos.
Idomított állatod, Chowder hűséges kutyája, egy 2. szintű bányászvorthag is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy tűzgolyó varázslatot. (-90 VP). 85 sebzést okoztál.
A smaragdsörényű pegazus int, mire egy gyilkos spórák sújt le rád. 28 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -6 Támadás, -6 Védekezés, -6 Erő. Az állatod 1 életpontot sebződött.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a mithril hosszúkarddal gyorsan alulról támadsz. Talált, 30 sebzést okoztál. Chowder hűséges kutyája is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

A smaragdsörényű pegazus egy gyors támadást indít a lábával a lábad felé. 74 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Az állatod 1 életpontot sebződött.

Oldalt szökkenve, a mithril hosszúkarddal A smaragdsörényű pegazus feje irányába ütsz. A smaragdsörényű pegazus 29 pontnyit sérült. Chowder hűséges kutyája az oldaladon harcol. 2 sebzés!

Egy gyors csel után A smaragdsörényű pegazus a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a mithril hosszúkarddal. Talált, 30 sebzést okoztál. Chowder hűséges kutyája acsarogva támad. 2 sebzést okozott.

A smaragdsörényű pegazus lesújt rád a lábával. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
A smaragdsörényű pegazus a lábával a felsőtestedet célozza! Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csatában összesen 178 sebzést okoztál, és 102 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 16 TP!
Az ellenfelednél kincset találtál: taumaturgikus lánc!

Na végre! De akkor hogyhogy a V1-en amikor ugyanezt a lényt győztem le, nem találtam kincset?
Dátum: 2009.06.06. 11:16:38
Tudtátok, hogy Az élet köve valójában a Kristály Horda szimbóluma? Elég vicces véletlen.

http://vegzetur.wikidot.com/aukciostargyak
Nem kell sokáig keresgélned, megpillantasz egy lényt, ami egy óriási ifjú morf. Fegyvert rántasz, ám a lény nem próbál menekülni vagy védekezni. Ekkor pillantod meg mellette kicsinyét. (...)

Egy ifjú morfnak máris kicsinye született. Hihi, elég vicces.
Dátum: 2009.06.04. 15:43:50
Már több ilyen hozzászólásban olvastam, hogyha például egy magasabb szintű tárgyról tesznek fel kérdést, az mindig rossz kérdés lesz, csak mert 1. szintű játékos nem tudhatja. Csak ilyenkor azt nem értem, hogy minek van ott az a k**va végzetúr wiki, amikor erre nem gondolnak az értékelők. Már nekem is volt egy ilyen kérdésem, na de végre egy olyan kérdés, amit valaki olyan ember értékelt, akinek van fogalma arról, mi a végzetúr wiki szerepe.

Hányas szintű fegyver a Visciratha?

A válaszok nem lényegesek, egyébként nem kell megijedni a kérdéstől, természetesn a helyes válasz az, hogy a "Az nem is fegyver, az egy pajzs".
Dátum: 2009.06.03. 13:49:10
Mi Garfield kedvenc kajája[a lazannya a jó]?

Lasagne(lazannya)*
kutya
nagymama
pulyka mell

Na de minek kell azt odaírni?