Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

Dátum: 2009.06.08. 13:58:02
Hát azért a "régi" csapattal is jót nyumtunk a VM-el, jólett volna egy visszavágó amin mi Szivatjuk meg őket, de nem így alakult

Az Ösvénnyel nem háborúztam, nem is sajnálom hogy kimaradt az "életemből", asszem nem lett volna kellemes élmény, főleg nekem...
Dátum: 2009.06.08. 13:52:25
Tudom, csak régen ebből is volt vita:)

Melyik az a szemtelen szövetség aki hadat üzent? Szellemként kisérteni fogunk a palotájukban, és leszívjuk az összes ép-jüket, csp-jüket, pp-jüket
Dátum: 2009.06.08. 12:36:15
Grat a Downak...
Konki az egyik hsz-edben irtad hogy Gau annyival lezárhatta volna hogy bocsi, a következő háborúban majd elintézünk titeket...nos én annyit írtam hogy remélem nemsokára rátok tudunk összpontosítani, és elverünk titeket, aztán abból is mekkora balhé lett...de mindegy, ahogy látom szerencsére ez a vita már lezáródott.

Nagy grat a csapatnak a Lélekőrökkel szemben, nem semmi

Módosítok, ha másnak nem lenne érthető:) : Szép volt fiúk, és a Lélekőröknek is grat!
Dátum: 2009.06.04. 18:17:06
.
Dátum: 2009.06.04. 16:32:03
Pontosan, teljesen egyetértek ezzel...
Dátum: 2009.06.04. 16:31:18
A pókermilliomosoknak ez már nem nagy összeg amivel elindulnak, és nem valószínű hogy az első asztaloknál kiesnek, azért pókermilliomosok mert letettek már valamit ezzel kapcsolatban az asztalra... A profik általában mindig +-ban jönnek ki az összes versenyen amin elindulnak, márcsak azért is mert "sztárok", és azért is kapnak gázsit ha szerepelnek (ha jól tudom...persze ez nem mindenkire igaz, csak a legnagyobbakra, és persze ott is vannak kivétele..)
Dátum: 2009.06.03. 21:05:41
Idézet: Trimble2 - 2009.06.03. 20:58:18
A póker addig volt kb. érdekes amíg csajos kártyával játszottuk ... "Újabb" világméretű hülyeség amivel az időt meg a pénzt lehet elherdálni, ahelyett hogy az ember magával foglalkozna. Tudom tök férfias átcigizni, átrövidezni az estét és kimenni az utcára a zsetonoskofferral hogy lássák te komolyan gondolod a pókerezést...

Írtátok, hogy valakik ebből élnek. Igen, sokkal többen meg beleroppannak és szenvedélybeteggé vállnak. De ezt nem mondják be a "sporthírekben".


Bocsi hogy mindenre válaszolok, de érdekel ez a téma...az még egészséges ha valaki "nem sajnál" 1-2 ezer forintot az ilyen "szerencsejátékokra", legyen akár gép, póker vagy akármi...tudja hogy az a pénz elmehet, megtud lenni nélküle..az már csak külön öröm ha nyersz. Aki ebbe beleroppan, az szerintem már egy erősen lecsúszott ember aki nem igazán van képben...szerintem.
Dátum: 2009.06.03. 21:01:41
v2, 21:01, amikor egy karakterlapra akartam kattintani.
Dátum: 2009.06.03. 20:33:58
Hát azért ez erős túlzás, nem egy, nem kettő dollármilliomos van aki a pókerből gazdagodott meg...persze szerencse is, meg jó kapcsolatok kellenek hogy nagy összdíjazású versenyeken elindulhass, de onnantól már rajtad múlik...csak pár nagy név, akik egyáltalán nem programozók, mégis megélnek belőle: Alex Kamberis,Justin Bonomo,lLuke Schwartz,Thomas Boekhoff, és még sokan mások... Nem akarok itt okoskodni, inkább jöjjön az újabb Freeroll:D
Dátum: 2009.06.03. 20:17:30
Öreg papa felhívja a rádiót, amiben egy játék megy. Üdvözli a rádiós.
- Jónapot! Ha a 3 kérdésemből 1 kérdésemre helyesen válaszol, megnyerheti a fődíjat!
-Jójó, jöjjön az első.
-Első kérdés: Mi az? 2 kereke van és lábbal hajtják?
- hát a bicikli!
- Jójó de mi konkrétan a Montenbike-ra gondoltunk...
-2. kérdés: Mi az? 4 kereke van és benzinnel hajtják?
- hát az autó!
- Jójó de mi konkrétan az Audira gondoltunk!..Jöjjön az utolsó kérdés, még mindig nyerhet!
- 3. kérdés: Mi az? 2 szárnya van és kerozinnal hajtják?
- Hát a RepÜLŐ!!
-Jójó, de mi konkrétan a Concord-ra gondoltunk...sajnos most nem nyert...
a Papa elszontyolodva megszólal...-Uram, én is kérdezhetek valamit? Hát, Persze, mondja...
- Ki az? miniszoknyája van és kint áll a sarkon... Hát kéremszépen ez a prostituált!
-Jójó de én konkrétan az ANYÁDRA gondoltam!


Idézet: Xelos117 - 2009.06.03. 20:04:43
na akkor lásuk te mit tutsz
[quo

Nem tutsz, az a discoba megy...helyesen, tudsz. :DBocsi, de ez annyira szúrta a szemem...
Dátum: 2009.06.03. 19:06:59
Hát igen az is nagy szívás, de íhy hogy pont küldim van, és 60as sajtolásom van, szóval 5-6K-tól estem el átlagosan.
Dátum: 2009.06.03. 19:05:49
Morri, 103as szerencsém van Amúgy módosítottam, lehet hogy az volt a baj hogy bevolt kapcsolva egy állatra a csapdakészítés...
Dátum: 2009.06.03. 19:00:37
Tárgytalan...hülye vagyok, ha bevan állítva a csapdakészítés, más milyet nem tudok elejteni...de ettől függetlenül másmikor is bevolt állítva, és akkor a kijelölt dög jött rendesen...mindegy, kikapcsoltam, meglátjuk mi lesz.
Dátum: 2009.06.03. 18:15:45
Gus Hansen nyílt lapokkal című könyvét mindenkinek ajánlom...

Apropó: Mikor lesz a következő végzetúr freeroll?
Dátum: 2009.06.03. 17:10:57
Ez se ütött valami nagyot...
Dátum: 2009.06.03. 14:55:09
Ők egy pár, nem?
Dátum: 2009.06.02. 17:12:28
Nem az órás gyógyitás miatt licitáltam rá, mert semmi értelme nincs, sokkal inkább a 3 véd\tám\erő miatt, csak mint érdekesség kérdeztem:)
Mikós Online van, hátha elejt 1-2 mondatot hogy mi várható...
Dátum: 2009.06.02. 16:18:38
Szárnyas Nyaklánc


Szint: 40
Erő: +3
Támadás: +3
Védekezés: +3
A harcolni kijelölt állat óránként 1 ÉP-t regenerál---> Hogyha 3 állatom harcol, akkor mind a 3 regenerál órénként 1 ép-t?