Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.05.17. 16:02:15
Ajánld a játékot barátaidnak egy speciális relikviáért!

Oké, megnéztem, elolvastam, nem érdekel. Viszont a piros figyelmeztető felirat ott maradt. Remélem nem gondolják komolyan, hogy 1 hónapig bámuljam? Valaki vigye innen a francba! Köszönöm.
Dátum: 2010.05.17. 11:39:45
Ha 0-s nem tudod megtámadni, vagyis nem ez okozta. De nem tudom miért nem kaptál...
Dátum: 2010.05.15. 10:48:27
Idézet: LanMaffia - 2010.05.14. 23:13:15
das is Mein Kampf, a háború folytatódik


Heil
Dátum: 2010.05.11. 11:55:28
Idézet: Cyron - 2010.05.11. 11:39:39
Cras, azért az a kezdetleges csatamech utánzat ami az Avatarban volt, már nagyobb mint pár centiméter.


Hát ez mondjuk attól függ, hogy moziban nézed, vagy kisképernyős fekete-fehér Rakéta televízion
Dátum: 2010.05.11. 11:52:46
Na hála a papnak, nekem ez már kicsit megnyugtató, végre nem az IP címet nézitek, hanem a tényleges masszív, folyamatos előnyszerzést
Dátum: 2010.05.11. 10:27:09
Rosszul emlékszel. Mindenki olyan tárgyat kapott amit a csapata (esetedben arany öv), aki elért 10 térképdarabot a játék során, aki nem ért el ennyit az meg nem kap semmit mert lényegében nem csinált semmit (vagyis esetedben jogosan semmi sem jár).

EDIT: én emlékszem rosszul, 6-8-ra még bronz cucc is járt, 9-re ezüst, most szóltak rám.
Dátum: 2010.05.11. 08:18:56
Ha szabad így külsősként belepofázni: a filmet nem ismerem, de az univerzumot és a könyveket igen. Pár meg is van. Van pár igen jól sikerült köztük. Sőt anno megboldogult szerepjátékos multamban is ki lett prószálva. Vulkan battlemach rulez!
Dátum: 2010.05.11. 00:19:19
8-as pontszámra már szűrsz?

EDIT: hülye vagyok, rájöttem, nem az utolsóról beszélsz
Dátum: 2010.05.10. 11:33:23
Egészen pontosan erre gondoltam és nagyon tartok tőle, hogy lenne is mindennek realitása
Néhány gondolat az eddigiekhez:
- Nem vagyok benne biztos, hogy a multizást kéne büntetni. Amíg mindkét karakterrel teljesen normálisan játszik a játékos, addig ebben nem látok játékromboló erőt. Anno ŐV-n, TF-en teljesen normális módon ha olyanom volt 200.000 karaktert indíthattam (ha lett volna ennyi zsetonom )ez nem gond. Igazából miért is lenne?
- A valódi gond ott kezdődik, amit ezeken a játékokon "rabszolgázásnak" hívtak, nevezetesen, amikor a karakterek abnormálissá válnak, a főkarakter rabszolgáivá. Erőforrást termelnek és juttatnak a másik karakternek saját maguk rovására. Ezzel van a baj. Véleményem szerint egyedül ezt kellene tiltani, ezt viszont komolyabban. Mi az ami problémás lehet:
1. Folyamatos LE vesztés. Nyilvánvaló okokból.
2. Drasztikusan kiemelkedő építés (értsd: körbeépítés). Ez problémásabb, v3-on, ilyesmin sok játékos csinálja puszta passzioból is az építkezést, nem multiznak, semmi ilyesmi... Itt egy jól átgondolt háborús reform sokat segítene, emlékezzetek vissza, amikor a szövik életébe beütött az első nagy háborús fellángolások, akkor még ugye arányosan nagy buktákkal, egyből nem volt ez gond, inkább hátrány volt az építő kari a csapatban...
3. Epic. Ez szerintem a szintkorláttal be lett rendszabályozva elég jól.
Az első pont egyetlen gondja: visszaélésre ad alkalmat, ha valaki kicseszésből akar zároltatni egy másik játékost (és ne mondjátok, hogy ilyen nem lesz, épp elég életunt ****fej van, aki töröl(t) magas szintről és már csak csesztetésből játszik). Nos erre kéne megoldás...

Scriptek: a scripteknél az is gond, hogy mi hozza őket létre? Igazából össze kéne szedni, milyen scriptek futnak a játékban és ha az adott script kényelmi hatású, akkor tessék hivatalosan megvalósítani. Öltözködős script is addig volt nagyjából, amíg nem jött rá hivatalos verzio. A kvízkérdések elkerülésére is illene berakni valami lehetőséget, sokan utálják az egész kvízes baromságot. Endyr ötlete tetszik másik topicból: szint*x számú helyes kvízválasz feltétel teljesülése esetén vehess kemény LGy-ért egy relicet, ami automatikusan helyesen felel helyetted. (Őskő költség is mehet rá keményen). Ez még a scriptnél is erősebb, de tenni is kell érte, nem keveset. Plusz mindenkinek elérhető.
A scriptek másik fajtája ami agresszív előnytermelés csupán (portya script, leveretést vagy epicet automatizáló) ezeket meg figyelni és kőkeményen büntetni! A portya scriptnél a végleges zárolás a minimum, epic vagy leverető script is megérne vagy egy jó hónapot nálam...

És ami a legfontosabb: szigorú következetességgel eljárni! Érthetően, logikusan dönteni a korábbi precedensek kapcsán!

Hirtelen ennyi Ja és további kivétel ne történjen! Vagyis ha egyszer le van fektetve egy szabály, akkor a jóindulatú megszegést is büntessék, ne módosítsák az egészet.
Dátum: 2010.05.09. 22:28:06
Menj a francba... félrészegen néztem meg... majdnem bepisiltem helyben
Idézet: Ricskosz - 2010.05.09. 16:25:37
sziasztok! én most vagyok egy szövetségben! azt szeretném kérdezni, hogy létrehozhatok-e legálisan úgy egy prém nélküli karaktert ugyanazon a világon, a másikkal nem akarok játszani, pusztán fórumozni a régi szövimmel! ez megengedett-e?


Hát elméletileg nem megengedett. Gyakorlatilag nézve:
- Ha nem ugyanazt támadja a két kari
- Nincsenek egy szöviben
- Semmilyen módon nem segítik egymást
Akkor szinte tuti hogy nem leszel zárolva miattuk.
De egy csendes javaslat: adott szövi tagjaival skypeon egy közös fórum mondjuk?
Abszolút mértékben egyetértek, szükséges és jó lenne.

Megjegyzés: ha valakinek, crasnek ettől nem kell tartania azt hiszem. Ő csak mindig, mindennel ellenkezik, szövetségben is. Poénkodás. nyugizz Doktor, szúúúúúszááááááá
Dátum: 2010.05.09. 12:00:05
10.000 alá esik a LE-d, akkor megjelenik egy gomb karilapon fenn, hogy kilépsz a kombából.
Dátum: 2010.05.09. 11:36:18
Dr+am. Eseteleg az is lehet gáz, hogy a nálad lévő gyógyital nem elég magas alapszintű. Pl én 69-es szinten már nem mehetek zöld manaitallal, azt nem fogadja el. Csak a goblin lötyit. Pontosan nem emlékszem, de max negyevakárhány szinttel lehet kisebb a lötyi szintje a tiédnél asszem.
Dátum: 2010.05.09. 11:33:33
Csak munkanapon van elbírálás, általában egy nap alatt. Vagyis val'szeg hétfő.
Illetve nem kvízadminként bár, de nekem megüti a fülem a mondatszerkezet is:
"Melyik regény nem játszódott egy lakatlan szigeten ?"
helyett:
"Melyik regény nem egy lakatlan szigeten játszódott?"
formában talán valamivel magyarabb hangzása lenne
Dátum: 2010.05.09. 08:44:04
Magyarázatot vársz? Tőlem??? Szerinted mikor mi közöm volt az optimalizációhoz? V1-en azért lett 100-as mert megtetszett a kalandozás, így ennek az eseménynek az ürügyén kitoltam. V3-on meg jól néz ki egy hobbiból hegyet mászó csontváz

Vicceket félretéve: a szakértelem nem drágítja a többit, különösebben nem folyik értük a könnyem, hogy fel lettek húzva
Dátum: 2010.05.09. 08:36:37
Nem fikáz, Darah, nem fikáz, én is 100-as mászással rohangálok, v3-on mondjuk csak 80-al, de ott csak 43-as szinten
Dátum: 2010.05.08. 19:37:13
Fene tudja, nekem mondjuk földrajz lenne