Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Trevid

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.10. 14:50:33
szint X 100 LE sztem elég jo:)azzal minimum csatába menni.....pl 20. szinten 2ezer LE-vel......Nálam általában 20Ezer LE van, és igy portyázgatok. ha jo napom van, akkor napi 30ezer minimum.(26.os szintü vagyok)
Nemrég kezdtem el portyázgatni, de 5 szint alatt összekapartam 270ezer LE-t.....450 feletti tulösszeg, 100ezer épités....kreaff 40, szivosság 30....+ a többi jo dolog:)szal ha valaki portyázni akar, akkor szánja rá a LE-t....igy lecsökkenthetjük a TP tömöket....+ érdekesebb lenne a játék.....De az inaktiv karikkal is kéne alkotni:D
Onnan indult ki a beszélgetés:)
Ez az X ideje nem lépett be, és annak kijelzése jo dolog, de szivatás lenne....mindenki az 5percen belülit támadná, és a 2 orán belülit(belépési idö)....Ha napokban mérnénk csak, akkor is a legfrissebbekre menne mindenki:)
V4-es virtuális katakomba viszont hasznos lehet mindenki számára:)
V2ön játszok....a Térképre is jelentkeztek talán ezren.....Még talán ezer, aki nemtudott nevezni, mert vagy késön léptek be, vagy nem volt LE-jük. szal a 10-enakárhány ezerböl játszanak ugy 2ezren.....ennek a nagyrésze már 50. szint felett van.
Valahogy az inaktivakat kikéne jelezni....például:(aki 2 hete inaktiv, és nem katakombában van, az 1 virtuális katakombába kerül)
Meglehet oldani....vannak küldetések, amihez jol jönnek ha vannak inaktivak....de ne szurjunk ki a magasabb szintüekkel sem, ahol 100bol 2 inaktiv.Minden szinten ugyanolyan nehéz legyen a dolog....sztem kevesen vannak, akik 25. szinten már döntetlenezhetnek....én odáig elvittem a küldiket.....Csak annyit szeretnék, h a portyalistát oldjuk meg valahogy.........Konkrét véleményem a következö:
Inaktiv karakterek---->katakomba
Tp tömök ellen---->bizonyos kidolgozott LE-vel mehet mindenki csak portyázni.Több javaslat is érdekelne még:)
Dátum: 2010.05.10. 14:08:57
TP tömőkkel még nem találkoztam, de van ebben valami, h a TP-ket ne tömjék belénk. Nem feltétlenül kell ez a kapcsoló, annyi az egész, hogyha 500 alatti LE-vel támadsz, akkor 0 tp-t adsz a másiknak....igy ha valaki tömni akar, rájön, h nem éri meg neki az LE-veszteség.
Sokan sztem azért rotják igy az arányukat(szövetségen kivüliek) hogy ne támadják őket bizonyos szint után, mert azthiszik, hogy inaktiv.
Jó védelem, de idöpazarlás.Nem tudom mi az élvezhető benne, h leveretik magukat, és semmi nem történik, csak azt jelzik a játékosoknak h mennyire "lámák".
Ha leakarják veretni magukat, akkor hozzanak LE-t is....ennyi erövel a portyázás is akkor lehet lehetséges, ha minimum 500LE van nálad....
mint a 15%ÉP alatt nem portyázhatsz
Itt meg 500 LE alatt nem portyázhatsz.Igy is vehetnénk akár.Sztem a lényeg, h tudjuk élvezni a játékot. Sok dolgot tettek a "tervezők", de még van mit modositani. Vadászat, szakértelmek ezek mind jók:)
De a portyalista az eléggé ergya alacsony szinten:SVan akinek igy jo, van akinek nem....közös utat kéne megtalálni:)
Dátum: 2010.05.05. 10:47:31
Elgondolkodtató dolgok.....De mégis jelezni kéne a dolgokat....ki lehet választani, h rubin, gyémánt, zafir, smaragd-ot lehet támadni.....tehetnének be még 2 pipálós dolgot, 2 héten belül belépett, meg: háborúban levö szövetség tagjai.....tehát h akikkel háborúzol, azoknak 1 külön pont:)de az inaktiv karakterekhez, ezt a v4 szerü virtuális katakombát ajánlanám:)
Felesleges nézni azt, h betámadunk 1 karaktert, pl 1 ilyen küldivel: 1500-at rabolj....nem tudunk mit tenni, ha a szintünkön van 2 v 3 aktiv karakter.....a többi inaktiv...igy felesleges tp....akkor ennyi erövel felhuzom a + tp-s szakértelmet, és 1 portya alatt beszerzek 100 tp-t 20. szinten....felesleges tp.meg sok karakterekkel kiszurás.....egy egyszerü toplistában, ahonnan kivannak téve az inaktiv karakterek, a multizást is könnyebben kiszürné bárki....a lényeg, h vmit tenni kkell, mert már kezd unalmas igy lenni a játék:Sén is itt vagyok 26-os szinten, döntetlent csinálom már....de mégse veszem hasznát, mert alig találok olyan karaktert, ami aktiv...sztem ez a virtuális katakomba lehetne a megoldás...ezzel nem törlünk, a rendszernek is jobb, meg nekünk is:)Meg kell találni valamelyik megoldást:)Igazatok van, h magasabb szinten egyre több az aktiv, és nehezebb nektek....így kell lennie kissebb szinten is:)
Dátum: 2010.05.04. 13:04:26
Igen egy virtuális katakomba is lehetne akár....1 hét után akár beteszi 1 virtuális katába, és akkor már nem zavarna senkit:)
Dátum: 2010.05.04. 13:03:05
Hát remélem:D
Mert eléggé gáz igy:S haverjaim volt szövijében is volt pár karakter, akik beléptek....2008 november körül....azota inaktivak is....nem hasznáják....haverjaim törölték a karijukat, de a többi aki belépett a szövibe, az csak ott "porosodik" értelme igy nincs sok:)Sok portya küldi van...h raboljanak töled, te rabolj vkitöl, stb....ezeket is nehezitik az inaktivak.....föleg h soknak nincs is szövetsége....igy max a nyert/veszitettböl lehet kitalálni a dolgokat, vagy h van-e állata....de soxor ez is átbaszás.....van olyan karakter, h nyert 58at, 1300at veszitett, és aktiv...igy megvédi magát a többiektöl...ez igaz....de talán 1%-a csinál ilyet.....kezdenek pokok lenni a karakterek, és sztem ök is megkövetelik, h legyenek csak aktivak a karakterek:)ennyi erövel mehetnek akár az inaktivak a kristály hordába is, és 1 robot vezérelheti öket, hacsak nem a játékfejlesztök játszanak velük:) érdemes ezen elgondolkodniuk, h szeretnének-e normális játékosokat, vagy mindenki multizzon 2 külön hordás karakterrel, és egymástól rabolgassanak....ha csak aktiv játékosok vannak, akkor jobb lenne a játék:)vagy a portyához tennének egy olyat, mint ami a szövetségeknél van h mikor lépett be:5 percen belül, 2 orán belül, 2 napon belül, 5 napon belül, több mint 1 hete....ezt is lehetne jelezni...akár egy szinnel, mint a szöviben:zöld,kék,sárga,szürke piros....alá jelmagyarázat stb....a v2 sztem eléggé pokos szerver....érdemes átnézni, vele együtt az összeset:)
Remélem elérem a célomat, h a fejlesztők meghallgatnak, és hogy minél többen gondolják ezeket:)
Dátum: 2010.05.04. 12:45:54
Helo!!!!Nekem a játékkal csak annyi panaszom lenne,hogy takaritanotok kéne:)Az inaktiv karaktereket törölni kéne, mert sok olyan karakter,és szövetség van, ami inaktiv, igy elönyhöz juthat bárki....lényegében ha 1 inaktiv szövetséget támadsz 99%-ban nyersz....valamilyen szinten ez is sérti a többi szövetséget, mert ha nincs a te szinteden inaktiv szövetség, akkor ripakodik mindenki, h mikor lesz....portyáknál is sokkal élvezhetöbb lenne a játék, ha nem kéne 10 percig keresgélnem egy aktív karaktert, akivel talán leülhetnék akár döntetlenezni is.Mindegyik világon ez megy, és sok felesleges pp-t pazarlunk el az inaktiv karakterekre, föleg ha nem tudjuk kikövetkeztetni, h tényleg az-e....Én csak annyit kérnék a rendszer kezelőitől, h a több mint 1-2 honapja inaktiv karaktereknek küldjenek egy e-mailt, hogyha 1 héten belül nem lépnek be, akkor karakterük törlésre kerül....van aki pihenteti a karakterjét egy katakombában akár, van aki már nem foglalkozik vele. például a V2-ön elviekben játszanak 18-20 ezren talán....ha kiszürnénk az inaktív karaktereket, a játék is élvezhetőbb lenne, és a rendszer se lenne annyira megterhelve szerintem:) Mindkét végnek jó!!!Nektek is, nekünk is:)ha már kitudjátok a multit szűrni, akkor ezt is kitudjátok:)
Köszönöm előre is....remélem mindenki nevében tudtam szólni!!!!!
Dátum: 2010.05.04. 12:39:00
Helo!!!!Nekem a játékkal csak annyi panaszom lenne,hogy takaritanotok kéne:)Az inaktiv karaktereket törölni kéne, mert sok olyan karakter,és szövetség van, ami inaktiv, igy elönyhöz juthat bárki....lényegében ha 1 inaktiv szövetséget támadsz 99%-ban nyersz....valamilyen szinten ez is sérti a többi szövetséget, mert ha nincs a te szinteden inaktiv szövetség, akkor ripakodik mindenki, h mikor lesz....portyáknál is sokkal élvezhetöbb lenne a játék, ha nem kéne 10 percig keresgélnem egy aktív karaktert, akivel talán leülhetnék akár döntetlenezni is.Mindegyik világon ez megy, és sok felesleges pp-t pazarlunk el az inaktiv karakterekre, föleg ha nem tudjuk kikövetkeztetni, h tényleg az-e....Én csak annyit kérnék a rendszer kezelőitől, h a több mint 1-2 honapja inaktiv karaktereknek küldjenek egy e-mailt, hogyha 1 héten belül nem lépnek be, akkor karakterük törlésre kerül....van aki pihenteti a karakterjét egy katakombában akár, van aki már nem foglalkozik vele. például a V2-ön elviekben játszanak 18-20 ezren talán....ha kiszürnénk az inaktív karaktereket, a játék is élvezhetőbb lenne, és a rendszer se lenne annyira megterhelve szerintem:) Mindkét végnek jó!!!Nektek is, nekünk is:)ha már kitudjátok a multit szűrni, akkor ezt is kitudjátok:)
Köszönöm előre is....remélem mindenki nevében tudtam szólni!!!!!
Dátum: 2010.02.13. 11:31:47
Sziasztok...Nekem az a kérdésem lenne felétek, h láttam néhány kis szintű karaktert, irtozatosan nagy tilajdonságösszeggel, és kiváncsi lennék, h hogyan lehetséges ugyanezt megvalositani, mert az ajánlásaimbol maximum 100 Le-t kapok 1 napra.
Köszi elöre is
Oldal: 1