Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fark

Oldal: 1
Szia,

ismét feltettem a kérdést; a c. helyett címűt írtam, de a keresztnév kiírását elhagytam, egyébként sem szokták használni művészek esetében?!
Holtig tanul az ember.
Megmondanátok hol a hiba?

Kinek a műve az "Impresszió, a felkelő nap" c. festmény?

C. Monet
E. Manet
V. van Gogh
H. Toulouse Lautrec

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.04.06. 21:02:43
Igyexem, de szerencse is kellene hozzá, ami viszont nincs....
Igy továbbra is érvényes:

Partnert keresek az alábbi kuldetéshez:

Zsákmányolj legalább 1500 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz!

V2
A szintem 28- gyémánt horda....
Dátum: 2009.04.05. 15:00:28
Partnert keresek az alábbi kuldetéshez:

Zsákmányolj legalább 1500 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz!


Bocsi...

2. világ
28 a szintem
Köszönöm a magyarázatot! Amivel nem értek egyet:

1. Ha már szerepel a kérdés, akkor miért a "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta?
2. A Lágymányosi híd igenis egy híd (a nevében is benne van) - az, hogy hány éves a kérdés szempontjából teljesen mindegy.
3. Ne haragudj, de ez rémesen hülye indoklás volt a részedről:
"Ez egy vidéki számára, aki még életében nem járt Pesten, tökéletesen érdektelen információ. Engem sem érdekel, hány híd van Győrben.!
Szerinted létezik olyan kérdés, amely minden egyes játékosnak fekszik? Mindenkinek más az érdeklődési köre. Nem azt kérdeztem, hogy Mucsaröcsögén hány híd van, hanem a fővárosban. Ezt azért illik tudni. Tanítják az iskolákban is. Ha meg valaki nem tudja, még mindig ott a google...
Úgy látom elég sokan panaszkodnak, hogy a kérdéseiket elutasítják. Néha találkozom olyan gagyi kérdéssel, hogy kész röhej. Ezek hogyhogy átmennek a rostán? Elolvassa egyáltalán valaki értékelés előtt, vagy csak kattintgatnak össze-vissza? No comment...
A legutóbb feltett kérdésem: Hány híd köti össze Pestet Budával?
A helyes válasznak 8 volt bejelölve.
A kérdés: "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott.
Idézek a budapest.com oldalról:

Budapest hídjai

Budapestet a Duna osztja két részre, területén hét közúti és egy vasúti híd található. Az alábbiakban északról délre haladva mutatjuk be röviden Budapest hídjait.

Kérdem én: mi ezen a rossz kérdés? Attól még, hogy valaki ezt speciel nem tudja, a kérdés még lehet jó...
No comment...
Dátum: 2009.01.13. 21:26:34
Egy kvízkérdéssel kapcsolatos megjegyzésem lenne: a Szent Péter esernyője c. művet Mikszáth Kálmán írta; a kérdés "alkotója" pont őt nem jelölte egyik alternatívaként sem (szerinte Jókai az író). Javaslom a kérdés törlését.
Dátum: 2008.12.10. 17:25:20
Hali
Tudok idomítani,vettem nyakorvet és fogtam be állatot. Hogyan tovább? Sehol nem találom a befogott állatokat,pedig mindent átzongoráztam...
Oldal: 1