Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2010.10.28. 21:37:37
Ezt majd magyarázd el nyelvtan érettségin a vizsgabiztosnak... Már ha eljutsz addig... Én ilyen helyesírással ált. iskola 4. osztályból sem engedtelek volna tovább. De komolyan.
Dátum: 2010.10.28. 18:37:53
Idézet: Kurusaki Ichigo - 2010.10.28. 18:27:19
Mod:helyes írás


Wáááh.... Modold erősebben, ez még mindíg fáj
Dátum: 2010.10.28. 09:38:08
Melyik csík?
Ha a zöldre (morál) gondolsz, akkor igen, az fixen 5%-al nő ha adsz neki egy tárgyat. De ez egyszeri hatás.
Dátum: 2010.10.27. 14:43:49
Hát bizony Ha komoly lenne, akkor esetleg ő maga rakná ki. És a karakterlapján sem látom a linket...
Ez így megdobja majd a kódok árát, attól függően, hogy mennyire erős az a 2 lap amire be lehet váltani... Némiképp talán ellensúlyozza majd ezt az a tény, hogy most csak 2 relikvia kerül be, így még ha mindkettőt "kötelező" is lesz megvenni, akkor sem lesz túl drága. De akárhogy is lesz, adok neki 2-3 hónapot, és megint 1000 Ft körül lehet majd szerezni kódot (kivéve, ha tényleg valami szuperimba lapot osztanak érte...). Én inkább az egyedi szörnyekre lennék kíváncsi, régebben már bennem is felmerült egy hasonló ötlet, aukciós tételként/event jutalomként, stb. Konkrétan az érdekelne, hogy azon kívül, hogy egyedi képük van (tehát olyan ami eddig még nem volt a játékban. ez gondolom alap, ha már egyedi ) mit tudnak még? Az alapszintjük a karakter szintjén van, vagy kicsit felette? Max szakértelempontok? Fejlődési sebesség? Egyéb extra? Valamit csak kell tudnia De ha egyszerűen valami szupergizda képe van nekem az is jó
Dátum: 2010.10.26. 20:24:37
Balszerencse... Az óriási szörnyek találati esélye kb 3%, de ez időnként eltérhet... Majd máskor több jön
Mondjuk hogy ennek így mi értelme van azt nem látom... Akkor nem lenne egyszerűbb a kód mellé/helyett berakni nekik egy kártyát? Vagy így valósul meg a tökéletes árukapcsolás, miszerint nekem muszáj lesz VU játékosként HKK-t vennem ha relikviát akarok? Mondjuk ennek a súlyossága függ attól is, hogy mit tudnak majd az új relikviák, pl múltkor a karemiumcsapdát sikerült még időben bojkottálni, ha egy ilyen keliberű tárgy most bekerül, akkor tényleg kötelező lesz majd kódot szerezni hozzá, mindenesetre amíg nincs hivatalos közlemény ezen kár pánikolni, én bízok Miklósék józan ítélőképességében
Idézet: hellblade - 2010.10.25. 12:26:45
2000 forintos darabáron tudsz kódot venni.

Vagy vársz 1-2 hónapot, és a HKKsok 800 Ft/darab áron dobják utánad minden sarkon Múltkor is ez volt
Dátum: 2010.10.18. 17:10:14
Igen, a tárgyak megmaradnak amíg el nem adod őket
Dátum: 2010.10.17. 16:24:56
Értem én hogy miről beszélsz, de most őszintén, nem mindegy hogy 2*40 IQ-t kapsz vagy 1*80at?
Dátum: 2010.10.13. 21:10:51
Mit kéne rajta kompenzálni? Mivel a végén normál vadászatként számolják el az elköltött CSP-t, a TP meg a drakónok után jár rögtön, logikus hogy egy VFes feleannyit kap.
Dátum: 2010.10.13. 18:50:37
Szia,
Drakint a 8. szint legendájában találod (ott rá kell kattintani a nevére miután felvetted a küldetést), ugyanígy működik a hordaparancsnok, csak az 11. szinten van, az orákulum pedig a 14.-en Küldetésekről info itt:
http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek
Dátum: 2010.10.13. 18:25:25
Idézet: Miklós - 2010.10.13. 15:24:35

A karemium csapdát nem vesszük figyelembe.


Na de miért nem, hogyha egyszer minden más relikviát (fejlődés aranyöv / tudás könyve) meg igen? Nekem például nagyon nem mindegy, hogy 1 hónapnyi CSPre most nem érvényesül a relikviám hatása.
Ez így kb az egyetlen relikvia ami kimarad.
Dátum: 2010.10.13. 14:59:33
Miklós, egy kérdés:
A Karemiumcsapdát is beleveszi az algoritmus?
Dátum: 2010.10.13. 14:55:34
Jó kérdés. A LE költősnél, a jelenlegi feltételek mellett annak van egy kis előnye, aki HT mellett vadászik, mert azon kívül mindent elszámol a végén, amikor az elköltött CSPket váltja LE-re, tehát a HT +10%a megmarad előnynek a drakónölőshöz képest.

A drakónölős verziónál egyértelműen ott van az állatok fejlődése (akár napi +25 csata), a drakónok adnak némi LE-t is, ami nagyobb leölt mennyiségnél akár számottevő is lehet, a CSP-k azon a szinten lesznek elszámolva ahol a végén vagy, szóval ez is jelent némi pluszt, ezenkívül a nagy leölt mennyiség miatt jobban esnek a cuccok, a végén a kiégettet a leölt mennyiség után számolja tudtommal, ja, és aki ezt az utat választotta annak 1 hónapig nem kellett a kvízzel szenvednie

Szerintem kb így áll a dolog, ez alapján szerintem az ölős jobban megéri, de lehet hogy kihagytam valamit.
Dátum: 2010.10.13. 13:49:14
Egy hónapnyi LE-t csak IQra IGEEEN
Dátum: 2010.10.12. 21:26:55
Ugye jól tudom, hogy holnapután 10 órakor van vége az eventnek?
Dátum: 2010.10.04. 19:54:11
Amúgy Prismával vitatkozni teljesen felesleges, eddig ugyanis soha, egyetlen témában sem tért el a legelején kikiáltott véleményétől, az észérvek hidegen hagyják, és csak azt (és úgy) értelmezi ami/ahogy az neki kedvező, előszeretettel siklik el mondatok felett, legvégső esetben hülyének tetteti(?) magát. De komolyan, hagyjátok, úgysem lehet meggyőzni...
Dátum: 2010.10.04. 15:59:48
Kapjon mindenki egy féléves szkarabeuszt és rendben vagyunk
Dátum: 2010.10.01. 16:52:22
De attól hogy a gyengébb játékos kap egy kis bónuszt, még nem lesz erősebb annál aki alapból jól játszott... Ráadásul szintben le is marad hozzá képest, már amennyiben kihasználja a szóban forgó lehetőséget (láthatatlan vadászat).
Értem én, hogy a gyengébb játékos a te értelmezésedben "jutalmat" kap a gyenge játékért, de igazából ezzel a jutalommal együtt sem lesz erősebb annál aki alapból erős volt, karakterfejlődési szempontból nem éri meg lebutítani a karaktert arra a bizonyos 80%ra. Csupán kapnak egy esélyt, hogy visszahozzák a karakterüket (és itt tenném hozzá hogy ehhez a láthatatlan vadászat sok esetben kevés, hacsak nem akar valaki 2 évig úgy vadászni).