Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2010.06.26. 23:45:51
Igen, a megszerzés pillanatában aktív küldetés teljesített lesz, de a tekercs nem tűnik el, ott lesz a relikviáid között, jelezve ezzel hogy egyszer már használtad. Karakterenként csak egyszer használható.

mod: Dáh... Megint megelőztek
Dátum: 2010.06.26. 22:26:45
Szerintem elég. Bár amióta vesztett csatáért is kap az állat TP-t sokkal nehezebb megcsinálni. Az a legbiztosabb, ha megbeszéled valakivel hogy segítsen (tehát szól ha alacsony ÉP-n van az állata).
Dátum: 2010.06.26. 08:41:19
És ez még nem is lenne annyira zavaró, ha a találati esélyben nem lenne legalább ugyanekkora változó...
Dátum: 2010.06.24. 17:00:57
Keress a toplistán olyan embereket akiknek nagyon kicsi a tulajdonságösszegük, és sok a vesztettjük, őket jóeséllyel sokan támadják, és kevés az ÉP-jük.
Dátum: 2010.06.24. 01:38:35
Neked a forint aprópénz, de nincs bankszámlád? Na mind1. Bankszámlát csinálni még mindíg könnyebb mint megvárni hogy mikor lehet már külföldről is SMS-t küldeni...
Dátum: 2010.06.23. 18:50:15
Szia!
Dátum: 2010.06.22. 23:57:32
Igazából egy kémgömbnyi információ elegendő ahhoz, hogy megtudd az illető mikor kerül 15% fölé. Viszont védekezni is könnyű ellene.
-Vagy (mint ahogy már egyel fölöttem leírták) elköltöd a LE-t 15% alatt.
-Vagy gyógyitallal kiugrasz 15% alól, és gyorsan ütöd az epiket, de akár térkapu vagy kaland is megfelel.
-Vagy még mindíg ott van az egészséget adó cuccokból ki-be öltözés, azzal ugyanúgy ki lehet jönni 15% alól, utána leüttetés...

Csak azzal tud számolni hogy a természetes ÉP regeneddel mikor jössz fel 15% alól, azzal nem, hogy te mikor nyomsz gyógyitalt például.
Dátum: 2010.06.22. 21:22:42
A V4 háromszoros sebességgel zajlik, és ez kihat a háborúk időtartamára is.
Dátum: 2010.06.22. 20:03:06
Hehe...

http://www.youtube.com/watch?v=1Cm1r3d2Qw4&feature=related
Dátum: 2010.06.22. 14:37:22
Semmi értelme nincs a választásnak, lényegében 1 járható út létezik. De ez talán nem az én hibám...
Dátum: 2010.06.22. 14:32:00
Fertőzés téma, megint... Amikor először hallottam hogy van ez a fertőzés azt gondoltam, hogy majd magas szinten ez visz színt a játékba, pl fertőzöttek és fertőtlenek hordától függetlenül is tudják támadni egymást (szóval gyakorlatilag mindenki kap egy "másodlagos hordát", esetleg különböző képességekkel, és vannak a trükközők, akik 100 és 0 között tartják a fertőzésüket, kimaradva ezzel az egész hercehurcából.)

Mint később kiderült, Miklós csak egy lehetséges útra gondolt, ez pedig a leküzdés, számára teljesen meglepő volt, hogy bárki is a fertőzést választotta (ez kicsit.... khm. Naív volt. ). De ha már volt olyan elvetemült aki ezt választotta, hát rakott be nekik is valamit.

Na most, mit is tud a két oldal? Steril oldalon ott van ugye a nyers táp, amit szakértelmeket kényelmi szempontból maxolt emberek érdekeire hivatkozva sikerült igazán imba szintre emelni. Nem lehet máshogy mondani, nyers táp. Meg még valami LE bónusz is van fertőzöttekkel szemben portyára.

A másik oldalon, támadhatod a saját hordádat is, ez mondjuk inkább móka számba megy, bár van akinek kimondottan hasznos. Meg van egy relikvia, ami ha beaktiválódik már régen rossz.

Na most a hülye is látja, hogy a két oldal nincs egyensúlyban. Be is került egy pár relikvia, ami könnyíti a másik oldalra történő átállást. Akinek nem tetszik a fertőzött oldal, az átállhat, most már relatíve gyorsan. Magasabb szinten többet lehet csökkenteni szintlépéskor, stb.

Most itt felvetették, hogy ilyen relikviákkal lehessen már megszerezni a kigyógyult bónuszokat. Mint írták nem tápot kértek, hanem egy lehetőséget, hogy ne vesszenek el a süllyesztőben. Igen, olyan lehetőséget, ami nem ütközik a napi rutinotokkal. Őskő, LGY, ezeket amúgy is folyamatosan szerzitek, nem lenne túl nagy erőfeszítés egy fertőzést leküzdött karakter bónuszait birtokolni, ráadásul úgy, hogy közben a fertőzés minden előnyét élvezitek tovább.
Ott van a fertőtlenítő gömb, vagy mifene, az miért nem lenne jó? Még hamarabb meglenne a bónuszotok minthogy összeszedjétek a relikviákat...
Ráadásul azokkal mi lenne, akik már átálltak 100% fertőről, ők így jártak?

Én azt mondom, hogy a 100% fertőzés a játék Hard fokozatban, és csak bizonyos körülmények között életképes, de ott eléggé. Akinek nem tetszik, az gyógyuljon ki.

Edit: Itt írják, hogy az elején nem lehetett tudni hogy mit kap aki leküzdi, meg mit kap aki nem. Gyerekek, az már több mint egy éve volt! Hol van az a jó játékosokra jellemző alkalmazkodás amit itt annyira szoktak emlegetni? Aki bő 1 év alatt képtelen alkalmazkodni és csak sír hogy neki nem jó, hát azzal nem lehet mit csinálni...
Dátum: 2010.06.22. 12:34:12
Hát, besorolod a kérdést, és vársz... Ha jó kategóriába soroltad akkor elszámolják neked, ezt jelzi is a karakterlapodon (kvíz besorolás). Ha összegyűlik 250, akkor kapsz egy kvízmedált. Max 8 darabot szerezhetsz így. Ennyi
Dátum: 2010.06.21. 18:09:15
Próbáld úgy hogy kilépsz mindenhonnan, és utána belépsz oda ahol még nem kaptad meg. Nekem működött.
Dátum: 2010.06.20. 23:47:44
Nálam betölti, nem tudom mi lehet a probléma
Dátum: 2010.06.20. 23:09:35
Mit takar az hogy nem tudsz belépni? Rossz jelszót ír ki, vagy nem tölti be az oldalt? Vagy kiír valami egyáltalán?
Dátum: 2010.06.17. 23:32:11
Én nemre szavaztam, megint játékidőkitolás/macera lenne. Ja meg őskőbe kerül ha optimalizálni akarsz (ld. granulátum cucc).
Dátum: 2010.06.15. 16:45:50
Példálózni lehet nyugodtan, de onnantól kezdve hogy a tárgy leírásában egyértelműen benne van hogy hogyan működik, a reklamációd nem jogos. Life goes on...
Dátum: 2010.06.14. 23:03:26
Meg egyébként sem
Dátum: 2010.06.14. 16:46:10
Én meg remélem hogy nem Nem kell mégegy bérlet a szerverre, épp elég az ami van...
Dátum: 2010.06.14. 15:47:40
Most vettem meg a Preventorixpikuszt, annyira örülök neki Gondoltam nem veszem meg amíg nincs rá szükség, de volt... Van egy hülye ki pöcs akit ha megtámadok, (függetlenül attól hogy vittem-e tőle vagy sem. és általában nem szoktam) képes akár egy hónapig is napi 2* betámadni, most meg a 2 támadása között 1 óra telt el... Na jólvan mondom, most elég. Klassz az új tárgy, köszönjük