Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mikihetty

Oldal: 1
Dátum: 2010.08.10. 12:49:33
a frissen indult 4-es világ mégsem lesz 3*-os sebességű és nem 50-es szinten kezdünk 10 milla LE-vel ?:
Dátum: 2009.06.09. 17:41:07
hát mivel már nagyon sokan szóltak hozzá sok ujat nem tudok mondani csak egy kis személyes vélemény!
én gyakorlatilag 4 éve foglalkozom mélyebben informatikaával: web6programozás6oprendszerek6adatbázisok stb...
a linux-nak van teljes beépitett irodai csomagja, aki tudja használni megütötte a főnyereményt!
nekem nem megy!
nos win alá is van teljesen ingyenes jogtiszta magyar fejlesztésű szoftvercsomag amit szintén nehezebb használni mint az ms office ezáltal többet is lehet kihozni belőle!
linux alatt a játkok 70%-a megy általában az én játékaim 50%-a
mivel ps1-ps2-xbox360-játékokkal amulátorral játszok erre van linux alatt a win emulátor win alatt a linux emulátor, vagy virtuális gépne linux!
persze win alatt kihasználom quad procim meg a 4GRam-om, amire linux alatt nincs szükség de külső vinyóval sok usb eszközzel a linux szenvedős mountolgatni meg ilyenek!
emellett aki a flash-t használ annak szintén jobb a win bár linux alatt is megvannak a felesztőezközök!
az hogy awin drága és a progik win-re drágák?????
nos minden ingyen van!!
ahogy alinux nyilt forráskódú ugy rendes magára valamit adó programtervezők és szoftverfejlesztők minden progora gyártottak egy nyilt forráskódú változatot max 2 program vált ki egyet!
ezek általában jobban is kimélik még win alatt is a gépet!
aki pedig a megszokott progikat akarja hazsnálni ne mondja nekem senki hogy vesz egy adobe flash cs4-et 400k-ért inkább letölti feltöri és kész!
neveket nem mondok de 90%-ban szerintem ez van!
én a jáva hive vagyok inkább mint a flash-é de bizonyitásképp másoknak egy délután bármikor le lehet szedni az adobe cs4 master collection-t ami összesen 850k üzletben!
a legjobb programozok irtak win legalizáló szoftvert: senki nem mondja meg hogy tört win-e vagy sem!
az informatikusok egyr többen vannak igy előbb utóbb lesz nyilt forráskódú win is csak más néven de full ugyanaz!
remélem segithettem!
még egy dolgo linuxról:
nem érdekli a vas:
a win feldob egy hibát rákattintasz és leáll vagy kilép!
a linux feldob egy hibát rákattintasz regisztrálja hogy jelezte és hogy észlelte igy addig fut amig le nem állitod közben elszállhat a procid kifüstölhet az iród vagy az alaplapod is!!
inkább kékhalál mint teljesen uj gép!!
gates-ről annyit hogy zseni nem szeretem mert olyan amilyen de zseni ezt el kell fogadni!
valamiből kihozta azt ami most van: lopott csalt hazudott de most ő van a csúcson tehát zseni és ezt tisztelem benne mégha emberileg nem tartom semmire is!
Dátum: 2009.04.15. 15:51:42
üdv a kérdésem az lenne hogy az energiakristályosítónak hanyas szintűnek kell lenni hogy valóban lehessen lélekenergiából őskövet gyártani??
és azt hogyan lehet??
üdv mindenkinek nekem annyi bajom lenne hogy már rengetgszer visszadobták a kérdéseim olyan indokkal hogy helyesirási hiba, erre minden nap 6-8 olyan kérdésre válaszolok ami sokszor értelmezhetetlen mert ilyeneket tartalmaz: "mik vot a...";"hány évs a...";"mei le kel a...";"kirta a...";
nagyon sok olyan kérdés van ami valaminek a helyesirására utal én is megkérdeztem hogyan irják helyesen: kossuth nevét erre azonnal törölni értékelést kaptam!

itt is olvastam hogy nem csak nekem vannak problémáim sőt valaki irta hogy ""kommunizmus" az elbirálás terén!
szerintem meg ugy buna ahogy van!
elvették az értékelési jogom mert 1 nap 16 kérdésre nyomtam az azonnal törölni-t de nem lehetett olvasni a kérdést mert hiányos volt!
teljesen rosszul voltak feltéve matematikai és informatikai kérdések azokat eélfogadják és nem törlik de én petőfi nevét kisbetűvel irtam és visszadobták hogy helyesirási hiba!
egyébként mindent kisbetűvel irok mert othhon olyan programot használok hogy minden tulajdonnevet és mondatvége jel utáni kifejezést nagybetűvel kezd!
nemhiszem hogy mindenkinek van türelme hogy minden alkalommal plussz billentyűket nyomjon meg hogy nagy betűt irjon!
szerintem ennyi!
ha bekerülnek a lehet legseljetebb kérdések akkor mi alapján dobják vissza a kérdéseim ,pedig utánanézek hogy miket teszek fel, amikro tehetem próbálom az alapműveltségi óriáslexikonomból kiszedni a dolgokat!
Oldal: 1