Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pocokom

Oldal: 12
Dátum: 2018.08.15. 10:16:18
Melyik válasz nemzetisége térhet el a többitől?


ágy
csavar
csók
kulcs

Komolyan? A jelenlegi event ontja magából ezeket a remek kérdéseket
Dátum: 2018.02.24. 08:50:46
Annyit jelent hogy nem kapod meg minden vadászatra a +lélekenergiát, csak annyira amennyire helyes válaszod van.
A sajtolás pedig csak olyankor nem működik, mikor nincs elég csp-d az automatikus gyorsításhoz.

A vadász zsákmány 50 csp-t használ. Ha neked 52csp-d van akkor maximum 3 sajtolás futhat le (első gyorsítás nélkül, másik 2 pedig 1+1 csp-ért)
Dátum: 2018.02.22. 20:03:43
Többször írtam emiatt, most leírom ide is.

A csökkenő játékos állomány, és a playerek hatalmas arányú inaktivitása miatt...nem lehetne megreformálni kicsit a portyánál listát?
Aki 2 hete nem lépett be, azt ne dobja már ki a lista. Vagy készítsetek rá valamilyen relikviát.
15 férőhelyből 15 semmit nem termel a kínzó kamrában mert évek óta nem játszik.
Nem lehet nagyon nehéz, hiszen több minden már így is jelölve van portyánál listán (láthatatlanság/már kamrázott)
Egy inaktív jelzőt is beültethetnétek.
Dátum: 2017.07.25. 08:51:58
Köszi a választ
Dátum: 2017.07.25. 06:13:13
nem olvastam még utána, gondoltam egyszerűbb, ha megkérdezem és csak a választ kell elolvasnom, mindenféle körítés nélkül.

A csatlós bajnokin hogyan lehet egy csoportban egy 160 harci erővel rendelkező csatlós, és egy 3600-as? Mi alapján jönnek létre ezek a csoportok?
Dátum: 2017.01.27. 08:04:16
Miért kellene hogy előfeltétel legyen az Aranytallér?
Élő aukción azonnal veheted az Unobtániumot bármiből, senki nem mondja, hogy előtte legyen meg minden szintje. Akkor most miért kellene hogy egy AH-s tárgynak előfeltétele legyen?
Itt pusztán arról van szó, hogy mindenki aki emellett érvel, már megszerezte az Aranytallért, és próbál minél több ellenfelet kigolyózni még mielőtt bekerülne a Gyémánt. Ez egy teljesen független tárgy. Ha annyira erőltetni akarjuk, hogy ez legyen az Aranytallér nagyobb fokozata, akkor lehessen úgy fejleszteni mint más relikviákat...2000-3000 dukátért lehessen updatelni.

Továbbá...

Még csak 1 éve kampányolok érte/miatta: Inspiráció eltörlése vagy kikapcsolhatósága!!Ki szeretném kapcsolni!!! Legyen egy gomb a beállításoknál ahol egyetlen egyszer lehet változtatni. Vagy belépésnél dobjon fel egy kérdést, hogy a Fertőzés mellé, akarok-e még egy átkot a nyakamba venni...Nagyon nem! 1,5 éve kezdtem újra, de még mindig közel 3,5 inspirációm van. NEVETSÉGES!
Dátum: 2016.12.19. 15:02:21
Van értelme napi 3 percnél többet játszanom... Okos gondolat volt hogy folyamatosan bent van.. Így Pók karakterrel is tudom használni a csp-t, anélkül hogy különösebb hátrányom származna belőle...10/10 pont !

A medál adhatna valami apróságot, hogy ne csak dísz legyen...persze semmi ultratáp, csak valami igazán apró dolgot.
Dátum: 2016.12.10. 07:49:49
Végül is, az új játékosokat úgy lehet megfogni, ha nem tudnak 100%ban részt venni mindenben.. minek is az a sikerélmény.
Így is bonyolult szerencsétleneknek, de nem baj...
Dátum: 2016.12.09. 15:30:33
Alacsony szintre a csatlós portya mellé tegyetek már be valami alternatívát... Minden eventen van olyan feladat amit a kisebb szintűek nem tudnak megcsinálni szintkorlát miatt
Dátum: 2016.10.10. 13:51:28
nekem eddig 46 db esett de még van 2-3 szint hátra. Ettől függetlenül a tavaly "jutalmul kapott" 10 darabbal együtt van 56.. ebből csak a következő eventen lesz fétis...
Jelentkezzen akinek 3 event kell egy fétishez..
Most akkor a kellemes környéken kell részegeskedni? AFFENE

Tivornya mit iszunk?
Dátum: 2016.10.08. 19:31:09
Köszi a semmit.. az event vége előtt 4 nappal hiába javítgatjátok az inspirációtól szenvedők bajait...
Egyrészt akinek volt, már eltolta az italait hogy legyen esélye befejezni az eventet..
Másrészt már a toplista 300. helyére sem érhetnék oda annyian befejezték 2-3 nap alatt.. Esélytelen volt hogy Hordatrófeát szerezzünk a fétisért..
Ez a 2. ilyen esemény amin részt veszek, és jelenleg 51 Hordatrófeám van...A végső jutalmat is felszorozhatnátok az inspirációval.. legalább a horda trófeákat.. nevetséges hogy majd csak a következő eseményen lehet esélyem megszerezni...( 1,5 év egy fétisre)
Dátum: 2016.09.26. 22:39:39
Tárold el a vadászat italát stb stb... Hallottam itt sokfélét, de 1300 csp-vel is csak a 11. szinten vagyok, úgy hogy soha nem kaptam ki...

MIKLÓS OLVASS FÓRUMOT!!!! LE AZ INSPIRÁCIÓVAL!
Dátum: 2016.09.26. 09:08:08
Az egy napos event egy nagyon csodálatos dolog.. Sajnos ez csak a "régi" karakterekre vonatkozik.

Tartalékokkal együtt 1300 csp-vel kezdtem el az eventet és a 11. szintre jutottam fel. Akinek nincs inspirációja, az ennyi csp-vel 2x megcsinálja az eventet. Nevetséges hogy még évekig labdába sem rúghatok a régi karakterek ellen, mert egy olyan bónusznak nevezett átok van a nyakamon mint az inspiráció.

Soha az életben nem leszek toplistás hiába bővítették azt ki...


KÉRÜNK EGY GOMBOT, AMIVEL VÉGLEGESEN KIKAPCSOLHATÓ AZ INSPIRÁCIÓ!!!!!
Dátum: 2016.09.22. 01:56:11
Az eventtel kapcsolatban már felhozták az inspirációt....
Tegyük már végre kikapcsolhatóvá !!!

Legyen egy gomb a beállításoknál, amit az inspirációval rendelkezők tudnának kikapcsolni.
A gomb egyszerhasználatos lenne, utána ne lehessen visszakapcsolni.

Elegem van hogy semmilyen toplistába nem szerepelhetek az inspiráció miatt! Nem kértem hogy legyen mégis kaptam... Az ősköveket osszátok így nem ezt a morálromboló vackot....

Talán 5 év múlva már csak 1.2 lesz... Röhej hogy több mint egy év kellett ahhoz hogy 4, 48-ról 3,71-re csökkenjen...


Kapcsoljátok ki!!!!!!
Dátum: 2016.09.08. 14:52:59
Még a szintet sem értem el, hogy használni tudjam, de már most kiábrándító az egész. Ha tényleg az lett volna a cél hogy szórakoztassa az embereket, akkor mindenféle megközelítésből őskőmentesre kellett volna csinálni, persze mindezt anélkül, hogy bármilyen tápot is jelentene a karakterek számára. Egy plusz statisztika amiben lehet versenyezni még belefért volna.

Az eddigi fizető tábor megfogyatkozott hogy egy újabb bevételi forrást kellett kreálni? Ez másra nem jó, csak mégjobban kinyitni az ollót... Nem sokan látják olyan jól mint Azazel és ez sajnálatos.
Dátum: 2016.07.01. 12:44:29
Magas szinten lehet csak karcolgat, de kisebb szinteken ez okozhat gondot
Dátum: 2016.07.01. 07:40:47
Igen, mert rájöttem hogy az egyértelmű válaszok, amiket adtál nagyon nem segítenek.
Főleg hogy a szintemhez képest erős vagyok...De megvan a 400 győzelem így innentől már nem para
Dátum: 2016.06.30. 09:51:22
Lesz valami változás még az eventben?
Dátum: 2016.06.29. 07:45:06
Fizetés nap utánra essen ha lehet.. ne pont előtte legyen vége az akciónak
Oldal: 12