Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Atack

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.13. 12:42:33
Volna egy javaslatom,de ez nem igazán fejlesztés,inkább csak változtatás.Nem lehetne megcsinálni azt,hogy a tulajdonságoknál legyen egy mínusz gomb is?Így a játékos nemcsak növelhetné,hanem csökkenthetné is a tulajdonságok értékét,és amit elvett az egyiktől,azzal növelhetné a másikat.
A VÉGZETUR ÉS A WARCHRAFT A KÉT JÁTÉK AMIN JÁTSZOK
Csak azért írok,mert szeretnék "gratulálni".Olvastam ezzel az egész témával kapcsolatban másnak adott válaszokat is,és a sajátjaimat is.Mindegyikben megindokolják,hogy miért lett egy-egy kérdés visszadobva,miért nem jó.Ez mind szép és jó,csak az a bibi az egészben,hogy ami az egyik játékosnál hiba,azt a másiknál elfogadják.Nem tudom milyen szabályok alapján ellenőrzik a kérdéseket és válaszokat,de ha azok helyesírása és tartalma alapján kellene tippelnem,azt gondolnám semmilyen szabály alapján.Ki milyen jó helyesírásból,aszerint értékel.Egyszerűen felháborító,hogy olyan kifogásokat hoznak fel,hogy: rossz helyesírás,ez a kérdés már szerepelt,stb.Ezzel nem volna baj ha tényleg mindet ami rossz,visszadobnák,de nem.A múltkori kérdésemet visszadobták először a helyesírás miatt,utána megmagyarázták,hogy ez már szerepel.Hát éppen e sorok írása előtt találkoztam egy vadászaton belül két ugyanolyan kérdéssel,mindegyik azt kérdezte,hogy mit jelent a "carpe diem".Utána két olyan kérdés jött,hogy milyen isten volt Rá,csak az egyiknél Amon-rá-t írtak.Azon kívül rengeteg,de rengeteg helyesírási,vagy elgépelési hibával találkoztam,amelyek sokkal rosszabbak voltak akár az enyémnél,de valószínűleg sok más játékosénál is,és valahogy mégis elfogadták őket.Hát kérdem én,nincs valami szabályzat vagy mi,ami alapján el lehet dönteni,hogy tényleg jó-e a kérdés/válasz,és nem az egyén tudásán múlik minden?Komolyan,az embernek elmegy a kedve az egésztől amikor olyan alapvető helyesírási hibákat elfogadnak egyesektől,amit egy általános iskolás is tud.Hát kb. ennyi.És bocs ha sokat írtam,de marhára mérges,ugyanakkor csalódott vagyok az előbb leírtak miatt.
Dátum: 2009.01.02. 15:38:44
mikor lessz a 3 madik világ hány orakkor?
Dátum: 2008.12.18. 10:05:14
mikor lessz vége a háborúnak
Oldal: 1