Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2016.02.18. 16:34:14
Kosz! Telon nem lehetett megnezni, gepnel meg csak soka leszek

Kiszamolva a fetis ara 175 kavics. Csak nekem tunik kicsit soknak?
Azok utan, hogy regen, ha lassabban is, de ki lehetett utni. Vagy tevedek?
Dátum: 2016.02.18. 16:28:30
7 kavicsert mi talalhato benne? A tobbi napi 3 oskoves csomagnak a duplaja...
Dátum: 2016.02.18. 15:00:10
Vagy aki esetleg elkezdett újra játszani...
Dátum: 2016.02.18. 14:54:55
Aha! A szesztestver? egyebkent tenyleg tetszik. Kis finomitasra szorul, de jo kis event. Es ja az elso mondatra +1

A trofeas kincsek a legfajobbak mindenkinek nem is a mytokronit meg a koncentratum. Ha csak az elso par ember kap legalabb mas forrasbol lehessen mar hozzajutni vagy megvenni, mert ez igy baromi igazsagtalan.
Dátum: 2016.02.18. 14:42:01
Nem csak a fetis az amit ki lehet szedni a trofeakbol....legalabb lehessen megvenni oskobol vagy valahogy mashogy hozzajutni.

Hop, ugy latom ezt mas is szova tette
De ez egy hatalmas hiany! Az osszes hordatrofeas cucc hasznalhato, jo relikvia.
Dátum: 2016.02.18. 08:12:07
Akkor csak hányni jöttél ide? Szeretem az ilyen embereket. "Hasznosak" a társadalomnak
részemről vége, mert erre a nyálamat is sajnálom.
Dátum: 2016.02.18. 08:03:55
Ha a valóságban is így viselkedsz nem csak itt fognak 0ra verni. Vagy ott már nincs monitor és nincs arc sem? Ismered te egyáltalán ezeket az embereket? Miből gondolod, hogy tisztában vagy bárkinek az életével is?
Dátum: 2016.02.18. 07:46:48
Miért baj az, hogyha valaki komolyan vesz egy hobbit? Azon az elven amit mondtál egy sportolónak elmondhatnád ugyanezt, persze teljesen jogtalanul. Vagy inkább az fáj, hogy nem átlag ember módjára játszik? Fáj, hogy a korlátaidból nem tudsz kilépni és ezért inkább fikázol meg beszólsz másnak? Nyilván senki nem kötelez, hogy játssz úgy és fizess annyit, mint a top. Teljesen egyet értek Xinxel.
Tudod a sportban is a mezőny határozza meg, hogy mennyi energiát kell befektess, itt ugyanígy van. Prioritások vannak mindenkinél. Ha valaki energiát áldozz arra ami neki fontos nem kéne megvetni, mert az élet igazságos és lehet jön valaki aki pillanatok alatt összetöri a pici arcocskád aztán lesz csodálkozás
Dátum: 2016.02.17. 12:01:14
Fel. De a kivancsisag es a gyozni akaras nagyobb:D vegtelen szinjte van vajon? Vagy mi alapjan lesz gyoztes?
Dátum: 2016.02.17. 11:44:44
Tenyleg franko lett! Koszonjuk.

Miert erzek nemi ironiat?
Dátum: 2016.02.16. 08:16:51
Annyira nem ertem ezt. Vegre van valami uj amit fel kell fedezni es izgalmas, erre itt megy a fosas, hogy jaj mi lesz. Hat most az egyszer nem lesz milimeterre kicentizve a dolog. Legalabb lesz ertelme gondolkodni es versenyezni. Egyebkent nem tunt fel hogy nem is nagyon valaszolnak?
Dátum: 2016.02.15. 07:54:03
Remeljuk a napot irtad el nem az evet
inkább egy jó kis házipálesz következő talin elment a levél ÜSz-re. Direkt úgy címezte, hogy Kedves Baratty! Remélem hozzád kerül az ügy persze semmi személyeskedés, de ha nem ő olvassa el akkor el van kaszálva már alapvetően...
Ebben, igazad van, DE! Amiket át lehet váltani azt te farmolgatod ki a játékban, pl esszencia és azt most ne keverjük ide, hogy lehet ősköért is szerezni, mert alapesetben ingyen megszerezhető. Ezt viszont JUTALOMKÉNT kapod, nem farmolod, ez a tárgy egy igazi ritkaság(maga a pálca). Az, hogy a közönséges cuccokat 4/1 arányban be lehet váltani az egy segítség és valamennyire kompenzálja a randomot. Itt nincs random, ezt megkapod és nem használod. Valójában az 1/1 arány lenne a fair(szerintem...)mivel árban ugyanott vannak, de ez már tényleg utópia. A 4/1 igazságtalan lenne a beszerezhetőségét és az árát illetően, ezért írtam valahol a középutat, azaz 2/1. Szerintem ebben nincs ördög, nincs kiskapu, egyszerűen bennmarad a tárgy, nem kell kitörölni így használhatja továbbra az is, aki eddig használta, viszont akinek hasznavehetetlen mégis fel tudja használni és nem érzi azt, hogy lehúzták(mivel legutóbb speciel a befizetés mellé kaptad ajándékba...és igen senki nem örül olyan ajándéknak ami hasznavehetetlen ). Így érvényesül a híres jóllakós mondás...
Igen 2/1n azt figyelembe veve, hogy miert kapod. Es ha figyelmesen elolvasod az irtam, hogy oda-vissza lehessen. Igy mindenki megelegedne, lehetne rajta mondjuk idokorlat, a valtasok kozott.
Nem haragszom, uriember vagyok (altalaban)

Igen Alendaar ugyanazt osszefoglalta. Nem az a lenyeg h van, hanem hogy miert kaptuk. En legeljebb 2/1be valtanam es lehessen oda-vissza valtani. Ezzel a felgyulemles megallitva, valamint megis "fizetni" kell valamit.
Megis kinek hasznos? Ha jol saccolom nagyon max 3-4 dekretumot elhasznalsz ha nagyob muszaj, amit szinten lehet LEbol. A sajat penztarcajanak senki nem ellensege, ugyhohy kotve hiszem hogy a templomra barki annyi kavicsot koltene...
Masreszt nem egy asztralis kincsrol van szo amibol napi x potyog, hanem olyan JUTALMAKROL, amit pl azert kaptal mert az adott idoben megvetted a legnagyobb osko csomagot, de ez csak egy pelda. Tehat kapok jutalomkent egy olyan dolgot aki a jatekosok 95%anak(es ebben biztos vagyok) loszart sem er. Ez a problema.

Valojaban az alapkoncepciojat nem ertem, mert ezzel Miklosek kolts tobb oskovet elve nem ervenyesul, ergo sajat maguk alatt vagjak a fat(lehet ez kicsit tulzas, de meg nem ert le a koffein ), valamint ott vannak a dekretum olcsobbito cuccok...azzal boven meg lehet csinalni olcson a templomot ES meg mindig ott a LE....

Csak hogy atlasd szerintem nagyon fel van ertekelve ez az item ahhoz kepest hogy valojaban mennyit er. Es az hogy gyulik mar alacsony szinten is azt mutataja meg hogy nem sok letjogosultsaga van, ami nem problema, csak akkor ne jutalomkent legyen. A jutalomnak altalaban orulni szoktak es egy felhasznalhato dolog szokott lenni, nem egy utolso kacat
Valaki akinek van joga nem akar nyitni egy szavazast az osi templompalca hasznalhatatlansagarol? Mar tobbszor es tobb helyen is szo volt rola, de lassan megint eltelt egy honap. Tudom programozasi kapacitas uj event stb, de megis meddig tartana ezt megcsinalni? 20p??
Dátum: 2016.02.08. 12:02:11
Remélem nem aznap derül ki, hogy éppen akció van
Dátum: 2016.02.06. 09:17:23
Hol találkozhatsz Sárkánnyal?

Otthon, ha nős vagy.
Vadászat közben.
Legenda oldal megfelelő "lapján"
Munkahelyeden, ha a Főnököd a szebbik nem képviselője.

Na ki mire voksolna....?