Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Szerintem is folosleges ez a csatlosdi...az erveket mar osszefoglaltatok szoval csak csatlakozni tudok. Sajnos most nem tudok elmenni, hogy ennek szemelyesen is hangot adjak tovabb nem kene bolygatni a dogoket

Mas: lesznek uj kodos relikviak?

Az AH reform jo lenne, megoldodna a dukat inflalodas is, persze ezzel paran hirtelen "meggazdagodnanak" de rendbe kene tenni azt is.
Dátum: 2016.05.27. 07:15:30
En 1-2 emberr irtam, nem egy komplett szovit mellesleg volt rola szavazas is. Miutan osszegyujtom a nepet nsgy pofon lett volna otthagyni oket, nem?
Dátum: 2016.05.26. 23:14:54
nehez kimozditani az embereket a komfortbol, eddig csak parat sikerult ugy alakult meg a szovi. Volt akit addig vertem amig atjott es mostmar egy a celunk...de hat a valosagban sem lehet mindenkit arconcsapni(sajnos ) amit nem ertek h vannak szovik ahol 1-2 aktiv tag maradt. Irtam jopar levelet de megsem mozdulnak...pedig a maximalizmuson kivul igazan laza keretek vannak

Mod: egyebkent ezert is lenne jo a hordaszovik eltorlese. Hordatol fuggetlrnul lehessen maszkalni es portyazni...aki 100% fertozott meg kapjon cserebe valamit. De ez valamit javitana szerintem.

Mod2: ja es az aurapajzsok eltorlese..
Dátum: 2016.05.26. 22:38:20
Tehat jatsszak sirasot es amelyik sir meg ures annak kereshetem a gazdajat? ez nekem ilyen erzes...
Dátum: 2016.05.26. 22:08:56
Jobban kéne figyeljek. Mellesleg egy ideje próbálok egybegyűjteni emberkéket kisebb szövikből, jó lenne, ha nem kéne bogarászni a toplistából és végigkattintani...a meggyőzésről nem is beszélve

De igen a portya a másik része(tudom meg lehet nézni a bajnokit, de ott nincs mindenki benn)
Dátum: 2016.05.26. 21:54:18
Nem lehetne bevezetni, hogy aki mondjuk fél éve be sem lépett az eltűnjön a portyaablakból?
Dátum: 2016.05.25. 22:49:08
Ket aprobb javaslat, otlet.

Allat regeneracio szaki: allatszint*reg gyogyulas/ora hogy valami ertelme is legyen.

Masik: katalizator szovi epulet ne csak a kisutest hanem a specvaltast is csokkentse.

Lehet mar volt regebben, de most eszembe jutott
Dátum: 2016.05.25. 22:20:54
En meg azt remelem, hogy a jatekosok meggondoljak magukat es aki torolt is visszaallit. Mindenki egy kulon szinfolt a jatekban, de igy szepen lassan ki fog halni ez a vilag, pedig egy remek jatek(lehetne) a maga idejeben szerintem a legjobb. Szomoru ezt latni hogy hetrol hetre (szamomra jatek beli peldakepek, mert volt akitol sok segitseget kaptam)hagyjak abba. Ennek elebe kene menni, mert igy lassan vege lesz, farmvillezni meg senki nem fog maradni
Dátum: 2016.05.25. 10:32:30
És a "neves" térkapus dögök hanyadik szinttől vannak?
Dátum: 2016.05.25. 09:45:52
Köszi.
Dátum: 2016.05.25. 09:30:56
A felszínünnep eventen mik a jutalmak? Mert wikin nincs fenn.
Dátum: 2016.05.19. 09:24:52
Egyetértek és nem kisebb, hanem ugyanakkora esélyt kellene kapjon, mint a többi. Azért az elég durva lenne, ha csak gradulátummal lehetne szerezni, főleg amilyen mennyiség kelleni fog belőle...
Dátum: 2016.05.18. 22:54:28
Mai besorolandó kérdés:

Kicsoda "A kötözködés és a gyalázkodás nagymestere "? /vu-v6/.

(k)Rém - Hullaszag R.t
Ariel - Azúr Légió
Scorpion- Atom Hatalom
Valerio Angeli - Lordok Háza



Mód: Ez mi legyen? Híres emberek általában?
Dátum: 2016.05.18. 21:17:59
Ez a fejlesztés teljesen kikasztrálja azt a maradék fikarcnyi pvp-t is
Dátum: 2016.05.18. 18:16:05
Jo otlet alapvetoen. Ket negativumot azert megfogalmaznek. Megegy dolog amit kattintgatni kell, ahelyett hogy a fobb dolgokra lenne fokuszalva.
Masik, aki mar most tapos csatlosokkal az meg taposabb lesz es ez mar tenyleg hajaz a csatlosok ura nevvaltoztatasra

Mod: "A celom az, hogy jo legyek...."
Dátum: 2016.05.18. 10:06:17
Dél?

Még nem voltam BU-n. Mióta feléledtem ez az első
Dátum: 2016.05.18. 09:13:43
Igen.
Dátum: 2016.05.17. 20:36:01
Egyszer már volt egy javaslatom most leiírom megint, kicsit összeszedettebben megpróbálva.

Ha felér valaki a max szintre jöjjön be egy új stat(fantázianév, tökmind1 micsoda). Ez a stat portya győzelem/vereség arányán módosul, kb 2, 2,5vereség/1 győzelem lenne az arány, hogy mégiscsak legyen valami haladás és motivációja a játékos mezőnynek. A max szinten lévő EH és vadászat, sajtolás, térkapu "jövedelmet" szorozná egy arány számmal. Negatívba nem mehet a stat a 0=100%ja az alap szintnek. Valamint ez a stat adná meg azt a range-t is, hogy ki kit üthet.

Így kirajzolódik a karakterfejlesztés sikere, megmaradnak az erőviszonyok, megmarad a max szint. Aki eddig jól fejlesztett van motivációja tovább fejleszteni, mert így több bevételhez juthat, viszont ha nagyon elhúz ezzel a stattal akkor nem fog elérni senkit. Aki meg nem akarja, hogy üssék az nem portyázik. ÉS ITT MEGJEGYEZNÉM, hogy CSAK A VALÓDI portyáért járna a stat. Ergó, ha valaki fel is ér a max szintre és rommáverik mára kezdésnél, lenne lehetősége felzárkózni úgy, hogy csak SzB-zik és vadászik. Szerintem ezzel a rendszerrel jól be lehetne lőni a dolgokat, mind a felzárkóztatást és azt is el lehetne kerülni, hogy felérek a szintre és folyamatosan ripityára vernek. Új taktikázásokra adna lehetőséget, megérné kockáztatni, mert a LE-n kívül nő a szorzószámom is a bejövetelre. Ergó, ha kockáztatok és nyerek akkor több LE-hez jutok és tudok fejlődni. Így megmaradhatna a konstans szint mégis lenne haladás és egy korlát, hogy bárki ne ütögethessen bárkit.

Az arány azért lenne 2, 2,5vereség/1 győzelem, mert nyilván akkor is járna a statmódosulás, ha megtámadnak és vesztek vagy győzök. Ezzel megoldódna a LE-n való csücsülgetés is, mert a másiknak érdeke laposra verni a pofámat és amellett, hogy idővel több LE-hez fog jutni mint én az éléskamrámat is kifosztja amit bespejzoltam.

Ez egy 1.0ás verzió lenne, de a fő irányvonalakat leírtam. Én ebben látok fantáziát, hogy a lehető legkevesebb kiskapu és érdek sérüljön, viszont így össze tömörödne a mezőny és aki ügyes az hamar előrébb léphet.

Mód: Járhatna az SzB-ért is, de töredéke, hogy ne lehessen NPC-n fejlődni annyit, viszont ezt kiküszöbölné a holt tereket is, mert a klónokat csak le tudja győzni mindenki.
Dátum: 2016.05.14. 21:40:30
Nekem nem lesz meg. 6 kaland hianyzik. Tobb mint 6 napi eroforrast eltotlam, tartalekokat is. Statisztikailag meg kene lennie tartalek nelkul is, de meg azzal sem....
Dátum: 2016.05.14. 17:53:05
Tobb mint 6 napi eroforras belement es nem 0 kalanddal kezdtem neki, ennek ellenere megsem lesz meg. Azt meg elfogadom hogy van amit alacsony szinten nem tudok megcsinalni, ez 7bol 1 feladat mindig, de hogy ekkora SZIVAS legyen megint a szutykos random miatt az mar felhaborito....