Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - God1

Oldal: 1
Dátum: 2019.03.05. 10:07:51
Idézet: Dozer - 2019.03.05. 06:58:07
Nos remélem nem vagyok egyedül, de én örülök a 400-as szintkorlátnak s annak a ténynek, hogy a játékvezetőség végre meghozta a döntést, hogy hozzuk össze a mezőnyt 400-on...


Szerintem tényleg nem vagy egyedül, ennek kb még világonként max 1-2 ember örülhet. Mindenki más csak szív vele. Jajdejó lesz pár emberke akit üthetsz és senkinek nem lesz esélye se ellened, mivel a befolyó LE az szintfüggő, igy aki a topon van az szerez legtöbbet így nincs esély rá, hogy utolérjen/megközelítsen. Van kb 50-es a támadási határ, így aki 350-re ért az halál fia. Mennyire is jó ez. Tényleg le a kalappal, beleverték az utolsó szöget is.
Ha annyira támadni akartál ott a szubplazma, ja hogy azt másra is el lehetett szórni és még károkozásra se volt jó.
A többiről még is mit vársz, ha a lényeges verseny ezennel kivégezve.
Dátum: 2013.12.24. 09:53:16
És mit nyertél a 400 pechpontoddal? Kicsesládát?
Dátum: 2013.12.24. 07:51:26
Nekem is az tűnt fel rögtön, felháborító, hogy emiatt mennyivel kevesebb AF pontot kaptál
Dátum: 2013.12.15. 07:33:21
Melyik nem macskafajta?


Leopárd

Farkas*

Oroszlán

Tigris
Dátum: 2010.04.03. 05:25:25
Most vetted észre

info@vegzetur itt tudsz segítséget kérni.
Dátum: 2010.04.01. 00:37:44
A bocit én be is fogtam elkezdtem idomítani kíváncsi vagyok mit tud.
Dátum: 2010.04.01. 00:12:00
Meg, a nyuszik.
Dátum: 2010.04.01. 00:09:40
Remélem nem egész nap lesz így.
Dátum: 2010.03.27. 09:00:26
Kösz, ez vmi új, mert eddig mindig megkaptam.
Dátum: 2010.03.27. 08:29:32
A kínzókamrám kiürült a LEt viszont nem kaptam meg.
Dátum: 2010.03.15. 18:08:33
V4en lélekkufárnál vetem, felszerelést az állatomnak az állatoknál nem jelenik, meg semmi nem tudom feladni rá.
Dátum: 2010.02.09. 17:39:59
Juliska, a gyönyörű fiatal lány kapál a TSZ földjén. Arra megy Jancsi és megszólítja:
- Te Julis, olyan gyönyörű vagy, úgy megfognám azokat a telt kebleidet.
- Mégis mit képzelsz, Jancsi!
- Te Julis, adok 5000 Forintot, ha megfoghatom!
- Hát, ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van.
Jancsi adja a pénzt, megtörténik a dolog.
Jancsi folytatja:
- Olyan kívánatos vagy, megsimogatnám ott a lábad között, adok megint 5000 Forintot!
- Ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van, csak gyere menjünk oda a bokorba.
Jancsi adja a pénzt, megsimogatja, és folytatja tovább:
- Te Julis, mostmár annyira kívánlak, úgyis itt vagyunk a bokorban, adok 30000 Forintot, ha magamévá tehetlek.
- Jól van akkor, ha adod a pénzt.
Megtörténik a dolog. Jancsi megszólal:
- Na jól van, mostmár megyek.
Juliska megigazítja a szoknyáját és folytatja a kapálást.
Nem sokkal később arrajön a TSz-elnök:
- Juliska, láttad erre a Jancsit?
- Igen, láttam.
- Kiküldtem vele a fizetésedet, odaadta?
Dátum: 2010.02.05. 11:59:14
A halász hazatér fatörzsből vájt csónakján a napi halászatból és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlődő országban dolgozik. A piackutató azt kérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról.
- Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember.
- Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág, és ezt mondja:
- Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekről a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél.
Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idő, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló halászflottára.
- És azután? - kérdezi a halász.
- Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebből a porfészekből Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tőzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne.
- Mennyi idő alatt tudnám ezt elérni? - érdeklődik a halász.
- Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató.
- És azután? - folytatja a kérdezősködést a halász.
- Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távoleső faluba költözhetne.
- És azután mi lenne? - kérdezi a halász.
- Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit...
Dátum: 2010.02.04. 18:32:21
Egy férfi és egy nő szerelmeskedik az ágyban, amikor meghallják, hogy megnyikordul a bejárati ajtó.
- Ó, gyorsan tűnj el, ez biztosan a férjem! - suttogja a nő.
A férfi felugrik, felkapja a ruháit és már indulna az ablak felé, amikor megáll és így szól:
- Hé, álljon meg a menet! ÉN vagyok a férjed!


A papot megszólítja az egyik hívő:
- Atyám, Ön szerint helyes dolog más nyomorúságából hasznot húzni?
- Dehogyis fiam.
- Akkor adja vissza azt a húszezer forintot, amit tavaly az esküvőnk előtt adtam Önnek...


Újságírók kérdezik egy kínos ügyről az elnökjelöltet:
- A volt titkárnője azt terjeszti Önről, hogy... hogy is mondjam... szóval, hogy az Ön micsodája nagyon kis méretű. Mi erről a véleménye?
- Semmi, nem kell törődni vele. A volt titkárnőmnek nagy a szája, ennyi az egész.
Dátum: 2010.02.01. 10:33:52
V4-en Te nyerted a csatát. A jutalmad 0 lélekenergia és 1 TP. Az, EH, nem működik!
Dátum: 2010.01.09. 08:32:30
Épületekhez lenne 1 javaslatom, nem olvastam végig mindent, de amit igen abban ilyen nem volt.

Mi lenne, ha az épületeket is úgy lehetne építeni, mint a kutat lenne 1 adót összeg, amivel fel lehet építeni és utána a mindenkinek fel kéne tölteni. Így mindenki annyi épület bonuszt használhatna amennyit beletöltőt, így megoldható lenne, hogy az alacsony karik akik belépnek azok is részesüljenek az adót épületből de akik végig benne vannak azoknak is folyamatosan keljen építeni ne legyenek építő rabszolgák.

Amit pedig a kútból építenek, az épületbe az levonódna a teljes összegből, pl. ha 500e felépiteni az épületet és a kútból bele építenek 250e, akkor csak 250e keljen bele tölteni annak, aki nem építet bele semmit.
Dátum: 2009.07.26. 00:09:44
Mi történik ha a kérdések értékelésénél sokszor találomra kattintgatsz?
Semmi.
Nem vehetsz részt a kvíz olimpián.
Vadászás során nem kapsz 10% LE-át a jó válaszokért.
A program elveszi az értékelés lehetőségét.*

Már nem a játékosok értékelnek, törölni kell.
Dátum: 2009.07.22. 19:39:20
Melyik szóval folytatható a lánc: kagyló, lóbál, bálna ...?
nagyság
naptár
nagyít*
nadrág


Ezt a kérdést törölni kellene.
Dátum: 2009.07.22. 15:23:48
Bolyó méterekben melyik a legbefolyásolóbb erő?
Mégneses erő
Magerő ( Nukleáris kölcsönhatás )
Elektrosztatika
Gravitáció

Hibás kérdés
Oldal: 1