Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eker

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.13. 15:50:33
minden fantasy könyveket kedvelőt megkérnék , hogy lépjen fel az újonnan készült oldalamra:
4elem.honlapepito.hu
és
ha van valaki akit ismersz és szereti az ilyet kérlek szólj neki
köszönöm
Dátum: 2009.09.21. 19:02:01
szöveg ami ez volt:" EZ A KÚT Ö9RÖKRE ÁLLJON MERT ÉN AZT MONDOM LEGYEN EZ AZ ÖRÖK IDŐK DOMBJA" ekkor felriadtam mert valami bizsergés futott végig rajtam... meg kell találnom a kutat !!
10 napi vándorlás és álmatlan éjszakák után végre megtaláltam . Egy kis domb tetején állt és egy kis termékeny föld volt a domb mellett másik oldalon egy kis folyó (vagy patak nem emlékszem mert gátat építettünk és egy tavat hoztunk létre ) . miután elkezdtem építeni rájöttem egyedül nem megy tagok kellenek ám nem lehet végtelen sok ember mert nem fértünk volna el . Első nap megtaláltam Arathont aki épp vadászott,megkérdeztem van -e kedve csatlakozni és és némi gondolkodás után azt mondta hogy igen így már könnyebben ment minden és volt társaságom is de nem voltunk elegen még a kút sem volt kész és nem lehetett tudni mit lehet ezután építeni egész hamar kész lett és könnyebben tudtunk tagokat toborozni mert már nem voltunk olyan gyengék volt védelmünk és nem kellett félnünk az erősebb végzeturaktól
DE HOGY EZEK UTÁN MI TÖRTÉNT AZT ARATHON ÍRJA LE A SZÖVETSÉG TÖRTÉNETÉBEN EZ MÁR AZ Ő DOLGHA
Dátum: 2009.09.21. 18:49:05
hali mindenkinek knáig vagyok az örök idők szövetség alapítója mit a szövetség többi tagja én is elmondom történetem:
akkor születtem mikor az ellenséget legyőztük de még az erősebb lényei éltek.Anyám és apám megpróbált felkészíteni ellenük de nem nagyon sikerült... kb. 10 évesen elragadott egy ichinedar és mivel akkor még túl erős volt ezért nem nagyon tudtam védekezni ekkor tulajdonságösszegem nem haladta meg a 70-et . 13-éves koromig fejlesztettem magam és ekkor végre elérte a 100-at a tulajdonságösszegem .Megszöktem tőle de üldözni kezdett felkaptam egy nagyobb követ és a homlokához vágtam . Belehalt és lélekenergiáját vettem . végre nem éheztem annyira és elkezdhettem lakhelyet keresni( a barlang kicsi volt és ott voltak a kicsinyei is...).Hamar találkoztam egy erősebb végzetúrral aki 18 éves koromig képzett mind a testi harc mind a mágia terén . ekkor egy szerencsétlen dolog történt... kihívott minket egy nálunk sokkal erősebb végzetúr ( nem kell említenem neki 200 nekem 120 körül volt a tulajdonságösszegem) . A csata gyors volt és kegyetlen a mesterem elájult és a másik mégis szúrt még egyet , nem tehettem semmit . egy vortex jelent meg a szemem előtt bőröm bezöldült de nem ölt meg. Hamar talpra álltam és a vortex mögött i pusztítást követtem ekkor minden megváltozott megláttam egy lélekkufárt és fegyverzetet kértem csak egy buzogányom volt és semmi nem védett az ellenfeleimtől . Csak egy kis bőrpajzsra volt pénzem de azt megvettem,legalább valami védett a többiektől. Alig pár perccel később jött is egy másik végzetúr. Olyan erős volt mint én, elkezdtünk harcolni :a pajzsommal védtem egy ütését és aztán bevittem egy találatot a gyomrára összeesett és lélekenergiáját vettem majdnem belőlem lett zsákmány. Egyhangúan teltek napjaim csatáztam vadásztam és vásároltam a lélekkufárnál . Aztán egyik éjjel volt egy látomások arról hogy egy kutat találok mely tele van lélekenergiával csak be kell indítani előtte egy torony volt és volt rajta egy
Dátum: 2009.08.11. 11:27:46
hali én vagyok knáig az örök idők szövetség vezére és minden smarand hordába tartozót várunk aki csapatban szeretne játszani a 3. világon
Dátum: 2009.07.12. 15:03:35
sok embert láttam a kristályhordában de regisztációnál nem lehet kristály hordát választani
Dátum: 2009.02.23. 18:47:57
kösz megtaláltam átkerült az állatom alá
Dátum: 2009.02.23. 18:37:06
sajnos 0%-nál nem jelenik meg!!!!!!!!!!!!

SOS 10-es szintű brutális ork nem akarom elveszteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.02.23. 18:35:54
Dátum: 2009.02.23. 18:23:01
ha egy álatomnak elfogy a morálja (0%) valahogy fel lehet tölteni?

köszönöm ha válaszolsz
Oldal: 1