Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Woron

Oldal: 123
Dátum: 2010.01.22. 17:18:31
Idézet: Butchman - 2010.01.21. 21:39:20
Én abszolút nem vagyok büszke rá, hogy megvertük a V1 egyik legsikeresebb háborús szövetségét "jó" taktikával. Mi volt a taktika? Hát az, hogy kilépkedett, katakombázott az összes szerencsétlen, gyenge játékos a szövetségünkből, aki meg tudott ütni, nyelte a gyógyitalokat, és vette el az ellenfél játéklehetőségét ÉJJEL-NAPPAL. Ez taktika? Lószart. Büszkék lehetünk rá? Nem hinném.

Az én játéklehetőségemet és játékélményemet NEM vettétek el, sőt! Pont emiatt játszom! Persze jobban szeretek győzni mint veszteni, de mindkettő hozzátartozik a játékhoz. Csapatmunka, az események menetközbeni befolyásolása, esetleg pár nagyobb portyafogás, kb ezeket jelenti számomra a háború. Mindezt az új rendszer elvenné. Egymás mellett valahogy elfér a kettő, de ha a régit kiveszik vagy lekorlátozzák, akkor számomra nem sok izgalom marad a játékban. Elfogadom, hogy van aki nem akar időt vagy erőforrást áldozni egy háborúra. Ők viszont fogadják már el, hogy mások meg örömmel megteszik ezt, még akkor is ha nem optimális, nem kiszámolható, és még kockázat is van benne.

Ha hárman leülünk ultizni, meg sem fordul a fejemben, hogy akár pasziánszozhatnánk is...
Dátum: 2010.01.14. 18:19:50
Mennyi a világ 200 leggazdagabb emberének vagyona összesen?
kb. 500 millió dollár
kb. 600 millió dollár
több mint 1 billió dollár
kb. 200 millió dollár

Totál érdektelen statisztikai adat, törölni kéne.
Dátum: 2010.01.11. 18:36:24
Melyik városunkban található minaret?

Egert fogadja el jó válasznak, de Pécset is lehet választani, ahol szintén van minaret!
Legjobb: kalandok+Zarknod, nagyon eltalált mind a kettő!

Legrosszabb: manakonstrukció. Kifutnak az épületek, nagyon lecsökkenti a háborús nyereség/veszteség értékét. Valamint az ezzel rendelkező szövik hatalmas előnybe kerültek és kerülnek azokkal szemben, akiknek még nem elérhető.
Dátum: 2010.01.02. 23:01:29
Milyen szarvasfajta nincs?
dánszarvas
gimszarvas
jávorszarvas
*rémszarvas

Ilyen pocsék helyesírás mellett csak tippelni tudtam a választ...
Dátum: 2010.01.02. 18:48:52
Milyen nemzetiségű Ozzy Osbourne?

Azon túl, hogy speciális témakör, az amerikait fogadja el helyes válasznak, pedig Ozzy angol. A kérdés szövege csak emlékezetből.
Dátum: 2009.12.30. 17:16:40
milyen kérdést tegyél fel a végzeturban kvizkérdésként?

Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.
mi közöd hozzá
nem tehetsz fel kérdést
amelyre senki sem tud válaszolni

Az biztos, hogy nem ilyent
Dátum: 2009.12.28. 22:15:03
A NASA által kifejlesztett inteligens ruhának mi a háztartásba átvit felhasználása.
Bébiőr(gyermek légzés figyelő)
golyóálló mellény
úszóruha
bukósisak

Ez nagyon gáz, helyesírás, speciális téma, a megfogalmazás, a válasz kiemelése...
Dátum: 2009.12.08. 19:22:46
Hol rendezték a 2008-as labdarugó EB-t?
Ausztria
Németország
Franciaország
Németország és Ausztria közösen*

Valójában Ausztria és Svájc volt a két házigazda.
Dátum: 2009.09.22. 20:17:02
Darts táblától milyen messze kell állnia a dobónak a szabáyok szerint?
156
237 cm (négy szabályos angol rekesz hossza)
200
332

Túl egyértelműen van megjelölve a helyes válasz. Plusz helyesírási hiba, speciális érdeklődési terület.
Dátum: 2009.08.18. 20:06:54
Kémgömbnél, ha a célpontnak több relikviája van, akkor azok összefolynak. Megnéztem utána ugyanazt a karaktert simán a toplistában, ott normálisan, egymás alatt listázza a relikviáit.

És az olvasottság ellenőrzése nálam sem működik (Firefox+Windows XP), elég idegesítő.
Oldal: 123