Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cosmo

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.01.09. 23:46:43
Hányas szinttől kűzghetsz a Fertőzés ellen?
19. szint
5. szint
16. szint
Nincs ilkyen nevű fejlesztés

Az ezt megelőző kérdés ugyanez volt,pont nélkül és helyesírási hiba nélkül...hogy van ez?
Lehetne ezt a rosszat törölni?
Dátum: 2009.01.08. 08:53:33
Hány éle van egy kockának?

A kérdező szerint 24.

Lehet hogy én voltam régen iskolában,de szerintem meg csak 12.Biztos ami biztos alapon utána rákerestem a Google-ban és láss csodát...ott is 12 a válasz

Kérem törölni.
Köszi cirip
Idézet: Cosmo - 2009.01.05. 23:43:04
Köszönöm a gyors válaszotokat.

Akkor pontosítok a szöv.társam 13-as szintű, én 14-es szintű, és aki letámad minket, az is 14-es szintű.Nem sokkal magasabb a tulajdonságösszege mint az enyém,kerek 20 ponttal.

A frissítésen túl voltam már,amikor megtámadott,úgyhogy biztos nem néztem el semmit.

Nincs senkinek ötlete erre?
Mert írtam Miklósnak ahogy tanácsoltátok de sajnos még nem jött válasz.
Ma is megcsinálta velünk.
Köszönöm a gyors válaszotokat.

Akkor pontosítok a szöv.társam 13-as szintű, én 14-es szintű, és aki letámad minket, az is 14-es szintű.Nem sokkal magasabb a tulajdonságösszege mint az enyém,kerek 20 ponttal.

A frissítésen túl voltam már,amikor megtámadott,úgyhogy biztos nem néztem el semmit.
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene, mert itt nem igazán tiszta nekünk a szabályzat:

szóval ha hadban állunk valakivel /jelen esetben hardfrog ellen(v1)/, azt tudom, hogy többször megtámadhat egy órán belül.(2x ha jól emlékszem).

De az egyik figura többször is megtámadott miket a szövetségből,úgy hogy 15% alatt voltunk.
Az a felirat, hogy: "Életpontod alacsony, nem támadhatsz, és nem támadhatnak!" ez dísznek van háború közben, vagy esetleg valahogy mahinál az illető?Mert ez írtó dühítő, hogy még akkor is ájultra ver, ha már nem támadhatnak.
Előre is köszönöm a kimerítő választ, mert elég nagyra van az emberke magától 71/74-es állásnál.
Dátum: 2009.01.01. 20:30:08
Végzetúr fan-klub az iwiw-en megtalálható
Dátum: 2008.12.30. 18:30:19
Ki NEM játszott vámpírt szerepe szerint a Brad Pitt főszereplésével készült, Interjú a vámpírral című filmben?
Kirsten Dunst
Tom Cruise
Christian Slater
Antonio Banderas

Hát mire rájöttem hogy mit akar kérdezni
A Világ1-en mint az IQ Betyárok tagjaként és a Világ2-n Győzedelmes Végzetúrként mi/én is csatlakozok a három napos békéhez.

Békés Karácsonyt mindenkinek.
Dátum: 2008.12.22. 23:44:09
Idézet: Dell - 2008.12.21. 14:50:26
Komolyan a 10 éves fiamnak ezt a kettőt tudnia kellene?Mert a világ 2-ben ő játszik.


Hm, és tesz fel kvízkérdéseket is? Gyorsan zavard ki focizni. Sál, sapka!


Igen tesz fel kérdéseket, mint pl:
Mióta gondol a mamára József Attila a vers szerint?

egy hónapja
egy hete
két hónapja
egy napja
vagy:
Milyen kapcsolatban áll Luke Skywalker és Leia hercegnő?

férj-feleség
testvérek
az egyik a sötét a másik a jó oldalon áll
semmilyen kapcsolatban nem állnak

Nem mondom a helyesírásban segítettem neki mert nem angolul tanul hanem németül, de ezeket ő küldte be. Ja és örült hogy elfogadták.
Dátum: 2008.12.22. 23:24:10
Hol Található a Dungeon?
Stadionok
Erzsébetkirályné u. 37
népliget
Erzsébet körút 37

Hehe ez nem reklám?
Dátum: 2008.12.21. 14:38:41
Melyik az a fizikai topológia ezek közül, amelyben a központhoz kapcsolódik minden hoszt?
sín
gyűrű
vegyes
csillag

A Mester és Margaritában mi a Mester eredeti neve?
Mester
nem derül ki
Matyuska
Mihail
Komolyan a 10 éves fiamnak ezt a kettőt tudnia kellene?Mert a világ 2-ben ő játszik.

Az alábbiak közül három sör eredendően zöld színű cimkével a klasszikus. Melyik nem az?
Amstel
Borsodi
Dreher
Heineken
Ez is alkoholos kérdés, holott én feltettem egy olyat, hogy a Jägermeister likőr mennyi gyógynövényt tartalmaz.Arra rossz értékelést kaptam mert speciális kérdés.

Melyik labdarúgó csapat tagja a ghana-i származású Sulley Muntari?
FC Zenit St. Petersburg
FC Steaua Bucurest
FC Shakhtar Donetsk
FC Internazionale Milano

Ez is speckó kérdés mert még a nevét sem hallottam.
És még egy volt egy kérdés amiben válaszlehetőségként IBL miklós volt a lehetséges válasz.Könyörgök ha valaki feltesz egy kérdést és nem biztos valamiben ott az internet segítségként ha nincs otthon lexikonja:Ybl Miklós.

Ha addig nem reklamálok, akkor Békés boldog karácsonyt kívánok minden játékosnak!
Dátum: 2008.12.18. 10:25:49
Hány radián egyenlő 360 fokkal?

Gyök 2
6
2Pí

No comment.Törölni.Köszi.
Dátum: 2008.12.17. 09:31:56
Melyik az a szakértelem, amelyikkel megnövelhetjük egy másik szakértelem értékét időlegesen?
kivégzés
edzés
tudatturbó
szívósság

A válasz a tudatturbó volt, amit szerintem 10-es szintűként nem igazán tudhatom.Ráadásul nagyon sok olyan kérdéssel találkoztam már, amit alacsonybb szintű játékos nem tudhat, mert csak magasabb szintnél találkozik az adott dologgal.Ez szerintem nem fair.
Dátum: 2008.12.14. 20:27:48
Kvízolimpiai kérdés:
Mi a WYSIWYG?
Tudom, amit tudok.
Azt hallod, amit kell.
Minél előbb.
Azt kapod, amit látsz. Mi van?
A helyesírási hibákat már fel sem veszem egyik kérdésnél sem, de azért durva volt az egyik kérdésnél az anyja szó helyett annya volt írva.
Dátum: 2008.12.12. 09:25:21
Melyik nem egy Guild Wars játék alcíme?
Nightfall
Factions
Wrath of the Lich King
Eye of the North

Ezt véletlenül nem egy adott réteg tudja? Nem hiszem hogy az otthon ülő háziasszonyok például tudják. Köztük én sem.
Értékelés persze itt sem volt.
Dátum: 2008.12.11. 16:07:51
Az alábbi művek közül, melyik nem H. G. Wells alkotása?
A láthatatlan ember -Gárdonyi Géza
A Világok harca -H.G.Wells
Dr. Moreau szigete -H.G.Wells
A város és a csillagok -Arthur C. Clarke.

Rányomtam a -A láthatatlan emberre, gondolván szép magyar mű biztos ez a helyes válasz.
Erre mit kaptam? Rossz válasz, a helyes:A város és a csillagok.
Értékelés persze nem volt.
Elhiszem hogy akik a kvízkérdéseket leellenőrzik azok is elfáradnak, de azért ez nem lexikális tudás,hogy egy magyar művet ne ismerjenek fel.
Dehát már egy topic betelt a sok kifogással.
Azoknak, akik kiértékelték csak gratulálni tudok.
Dátum: 2008.12.10. 00:11:54
Idézet: Roseprincess - 2008.12.09. 16:51:00
Akkor a hét vezér, ahogy annó meg kellett őket tanulni:
Álmos, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba és Töhötöm

Hmmm, szerintem Álmossal jön ki a 7.


Lányok! Én is úgy tanultam,hogy Álmos. A tanárom elfogadta az Árpád választ is, lévén a fia volt.
De ennél a kérdésnél nem is ő volt a kakukktojás, hanem Kund, aki igazából Kond lenne.
Dátum: 2008.12.09. 21:43:41
A Jägermeister kérdésemre ezt kaptam:
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ez volt a kérdés: Hányféle gyógynövényből készül a Jägermeister likőr?

A google segít, ha baj van. A játékosok 90%-a biztos használja a kvízkérdéseknél...legalábbis az aki nyerni szeretne pár plusz pontot.Éjjel írtam a kérdést és még 24 óra sem telt el, de már rossz értékelést kapott.
Nem tudom miért lenne lexikális tudás.
A válasz egyébként 56 lett volna.
6 kérdésből ez az 1 volt eddig rossz, pedig a többit is lehetett volna lexikálisnak mondani.
Ha nagyon kukacoskodnék akkor a focis meg HKK-s meg "mittudomén" milyen kártyajátéknál miért nincs kint az értékelés?
Dátum: 2008.12.07. 23:58:28
Kijött kétszer -nem egymás után, mert egy kérdés közé esett-, hogy mi a Need for speed sorozat legújabb része.
Mindkétszer beírtam a helyes választ, hogy Undercover, erre a másodiknál kiírta:
Helytelen válasz..a helyes válasz:Undercover.

Na?
Oldal: 12345678910