Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mati

Oldal: 12
Dátum: 2009.02.11. 14:11:28
Melyik lóg ki a sorból?

Hillary Clinton
Columbo
Miss Marple
Sherlock Holmes +
a kakukktojás só miatt nem ment át és amikor átírva beküldtem, akkor rosszul ment át
Dátum: 2009.02.11. 14:07:26
Bocsi, segítsetek!
Beírtam egy kérdést, amit visszadobott, hogy nem megengedett szó szerepel benne. Amikor javítottam, kétszer sem ment át, végül hibás válasszal ment el. Így hülyeség, szeretném visszavonni. Lécci segítsetek.
Dátum: 2009.02.11. 14:01:46
Bocsi, segítsetek!
Beírtam egy kérdést, amit visszadobott, hogy nem megengedett szó szerepel benne. Amikor javítottam, kétszer sem ment át, végül hibás válasszal ment el. Így hülyeség, szeretném visszavonni. Lécci segítsetek.
Dátum: 2009.02.01. 21:08:13
Igazad van a kövel kapcsolatban, de azt meg kellett melegíteni, és az bírja a hőt. A tükör meg üvegből lévén, általában nem viseli el, a nagy hőingadozást.
Dátum: 2009.02.01. 20:30:45
Figyu mán! Feltettem egy kérdést:
"Hogyan nem lehet tükörtojást csinálni?
Serpenyőben
Racletten
Tükörre kenve
Mikrohullámú sütőben"

Mire ez jött: "A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!" Na de mér???? tényleg lehet serpenyőben, racletten és mikróban is, de a tükörre kenve az egy baromság. Akkor mér dobták vissza a kérdést?
Dátum: 2009.01.25. 19:28:30
Sziasztok!
Van megint egy kis problémám, mégpdig a számolással.
"A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 135 lélekenergia. +13 TP A szerzett lélekenergiából 11 a helyes válaszért kapott LE." ez hogy 10 %???
Mármint a 135-11=124, annak meg nem a 11 a 10%-a. Vagy nem tudok számolni? LÉCCI SEGÍTSETEK!!!!!
Dátum: 2009.01.11. 21:19:39
Sziasztok! Egy gyöngyszem, sajna nem másoltam ki. A pallosjogot, godolom jogszabálynak tekinti, (hibásan) és egy időponthoz köti a tisztelt kérdésfeltevő. Kérlek töröljétek a kérdést. Köszi
Dátum: 2009.01.10. 11:50:59
Halihó! Megint én, és megint találtam remek kérdéseket:
"Ki vagy mi a HANS?
Egy bajor felnőtt film sztár
Amerikai energetika ipari nagyvállalat
Nyak és vállvédő a formula 1-ben
Sziget mikronéziában"
Talán, ha egy kicsit pontosabban megfogalmazná a kérdésfeltevő, még azt is tudnánk, hogy mire gondol, sajna nem vagyok gondolatolvasó (talán más sem), bár akkor a kérdés sem kéne, csak a választ bepötyögni... És ha a gondolatmenet végére értem, elmondhatom, hogy minek a válasz is, hiszen a megfejtést is látom... Csak a 10%-ot emeljük a vadászatért.

Következő remek kérdés illetve itt a válasz lehetőségek az agymenesztők:
"Mi a "sparhelt"?
mezőgazdasági szerszám
ágynemű
Csendes-óceáni szél
konyhai eszköz"
Édes, Drága tezsvéreim! a méret, az itt nem számít? No és a használat módja és mikéntje sem, mert amivel fűtök is az nem egycélú eszköz, stb... Ha lehet, akkor egy kicsit alaposabban a válasz lehetőséggel. Köszi
Dátum: 2009.01.10. 08:32:09
Sziasztok! Ismét egy "remek" kérdés:
"rómeóés... ...=?

júlia
brigitta
cézár
mária"
Vajh a kérdés feltevője tanult az iskolában írást-olvasást? Javítsátok: nagybetű, szóköz és mondattá formálás. Köszi
Dátum: 2009.01.08. 14:37:51
Sziasztok, megint belebotlottam egy hibás kérdésbe, illetve válaszba. A sebgyógyítással kapcsolatban, annak feladatáról kaptam kérdést. A válaszom helytelen, mivel
"gyorsabban töltődik vissza az állatod ÉP-ja" választ kaptam. Szerintem, és a leírás szerint:
"sebgyógyítás:

Sebesült állataidat elláthatod, sebeiket meggyógyíhatod. Minél magasabb a szakértelmed, annál többet gyógyítasz rajta egyszerre. Ez azért is fontos szakértelem, mert állataid ÉP-je magától nem nő vissza, csak így tudod növelni." LEGYETEK OLY FAIR-EK LENNI? JAVÍTSÁTOK EZT A KÉRDÉST, ILLETVE A VÁLASZT A HELYESRE JELÖLJÉTEK. Köszi
Dátum: 2008.12.31. 20:12:20
"Hány hejes válasz után tehetsz fel te is kérdést?

10
Soha!
100
Nincs megszabva!"
Javítsátok a helyesírási hibát, lécci.
Dátum: 2008.12.26. 18:31:48
Van egy olyan kérdés, hogy ki a Wikipedia alapítója. Nem tudom szó szerint idézni a lehetőségeket, de azt tudom, hogy 3 ember és egy társaság van, és a személyek közül kettő is az alapítók között van.
Dátum: 2008.12.17. 22:43:03
Sziasztok, Találkoztam megint egy javítani való kérdéssel.
"Arany János egyik legismertebb balladájában kit nevez "rókalelkű"-nek?
egy testvért
egy lelkiismeretlen uzsorást
egy minden hájjal megkent kereskedőt
egy hitszegő királyt"
Javítsátok a BALLADA szót, mert a Toldira mindent lehet mondani, de azt nem, hogy ballada.
Dátum: 2008.12.16. 23:46:32
Sziasztok! Megint találtam egy remekbe szabott kérdést:

"melyik a legnehezebb állat?
elefánt
varacskos disznó
tapir
zsiráf"

És akkor tessen mondani a nagybötűt mér találták ki, táncsak nem mondatkezdésre? Osztán még arra is kíváncsi lennék, hogy a bálnákat, ez az okos kérdésfeltevő, hová sorolja? Mert mint ÁLLAT, azt mondják, az a legnagyobb. Egy nagy kezdőbetűvel, és egy SZÁRAZFÖLDI szónak az állat elé illesztésével javítsátok lécci a kérdést :-)) .
Dátum: 2008.12.14. 12:13:27
Sziasztok!! megint találkoztam egy "remek" kérdéssel, Úgy mint:
"ps2 játékot hányszorosan kell írni és milyen fajban??

2x,kép fáj
6x, mp3
Nem lehet ki írni
3x, audió".
Tegyétek rendbe légyszíves, vagy töröljétek, mert így értelmezhetetlen.
Dátum: 2008.12.05. 10:08:39
Sziasztok! Megint találtam egy hibát :-( Azt kérdezi: Mikor alakult ki a Spanyol alkotmányos demokrácia? A válasz 76, de ez hibás!!! A demokrácia csak 1978-ban jött létre. javítsátok lécci....
Dátum: 2008.12.02. 18:00:29
Sziasztok! Kaptam egy rmek értékelendő kérdést, miszerint KI A CIB BANK REKLÁM ARCA? lényeg a Kati nevet bejelöltem (ez a szinésznő neve, aki a "doki" mellett dolgozik), mire megkaptam, hogy Emese. Kéremszépen itt keverve vannak a dolgok, mármint a CIB és a BUDAPEST bankok. Kérlek nézzetek utána, mert ez hibás.
Dátum: 2008.11.26. 07:01:03
Sziasztok! Van egy kis problémám. Ez a kérdés helytelen, magyartalan. Legyetek szíves javítani.
Hány Tp kell megszerezned ahoz ,hogy 11 szitű legyél?

1310
200
100
1912
Köszönöm: Mati
Dátum: 2008.11.23. 21:28:07
Sziasztok! Én is megkaptam a "Jó a játék..." kérdést és minősítettem is, de egy kicsit félreértettem, mert nem a kérdésfeltevő véleményét válaszoltam rá :-(. Nem lehetne egy kicsit megszűrni a kérdezőket ill a kérdéseket, mert ez szerintem nem megfelelő. Honnan tudjam én, hogy mit gondol az az akárki aki ilyen baromságot kérdez?
Oldal: 12