Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blozbang

Dátum: 2009.03.18. 16:40:29
Nem én írtam a kérdést, de győri lévén én is úgy tudom, hogy Győr a folyók városa (a Duna, a Rába és Rábca folyók keresztezik a várost), míg Tatát illeti a vizek városa elnevezés.
Én meghagynám jónak.

Ui: Kérlek, legközelebb 1 hsz.-ba írj több kérdést, ne fordítva! Köszi!

Edit: a wiki oldalak legtöbbjét lelkes amatőrök töltik fel információval. Munkájuk dicséretes, de ne essetek abba a hibába, hogy a tévedhetetlennek hiszitek!
Részt vettél már kvíz olimpián? Feltételezem, igen.
Nos a gondolatmenetedet követve:
Mindenki lusta dög és ne kvízeljen, hisz minden kérdés, amire a válasz megtalálható a guglin, jó. Különben is, van rá 5 perce, keresse meg.
Aki meg véletlenül az eszét használva, saját kútfőből válaszolna meg egy kérdést, az tehet egy szívességet, menjen inkább a rejtvényfejtés.de.eu oldalra (remélem, nincs ilyen )
Hát, kívánom neked, hogy legközelebb CSAK ilyen jellegű kérdésekkel találkozz! Aztán kérlek oszd majd meg velünk, hogy a kérdésenkénti 18 másodperc mire is volt elegendő!
Dátum: 2009.03.18. 15:32:49
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért jön elő minden oldalon többször is a hol van Drakin, hordaparancsnok, sárkány ill. a fertőzés téma?
Dátum: 2009.03.18. 11:31:30
Idézet: Draglov - 2009.03.18. 11:26:44
A csatában összesen 309 sebzést okoztál, és 1057 sebzést kaptál.
A gyógyulás mértéke a sebgyógyítás szakértelmedtől és az egészség tulajdonságodtól függ.

Nem gyogyitottam magamon semmit. Ugyan a gyogyitasom 0-as, de az egeszsegem nem az. Miert nem gyogyitottam?


0*x=0
Jujujj! Elhiszem, hogy számodra nehézkes a kvízkérdések elfogadtatása. Háromszor kellett átolvasnom, amit írtál, hogy egyszer megértsem! És a helyesírást még nem is említettem
Nos, vegyük át szépen, csak sorban:
- Mit lehetne tenni ez ellen? : Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz ->Kvíz 3
- Igen, a Magus világa speciális. Be is írtam a fent említett topikba, amivel találkoztam.
- "a kérdések alapján azt kell mondjam enyém se speciális" : igen, mások is tesznek fel hülye kérdést, nem is szeretjük őket! De csak rajta, állj be Te is közéjük!
- legyen látható az értékelő: na, akkor lennének csak anyázások
- Mi a fene az a trivi?
- Nálam a játék így kezdődik: "A Végzetúr egy ingyenes játék. Nem kell hozzá semmit letölteni..."

Ezek alapján ne haragudj, de a felháborodásodat abszolút mértékben jogtalannak tartom.
Dátum: 2009.03.17. 15:24:56
Felcsillant a szemem, feléledt bennem a remény!Talán nem hiába írogatunk ide. 30 kérdésből csak kettőt kifogásolok:
A M.A.G.U.S. világában ki a "Vaskezű" ?
Alex con Arvioni
Kashuka
Airun El Marem
Alyr Arkhon

OK, Magusoztam a koleszban, olvastam 1-2 regényt, de ez azért spec.

Eragonnak melyik volt a szülőfaluja az alábbiak közül?
Daret
Carvahall
Gil'ed
Nädindel

Hurrá! Túlléptünk azon, hogy mely (híres) magyar személy hol született, jöhetnek végre a könyv- filmszereplők!
Dátum: 2009.03.17. 08:43:40
Edit: hsz törlése.
Ok: lásd felettem.
Dátum: 2009.03.17. 08:38:11
Márpedig ez az értékelés jogos.
Ha beírod a megfelelő topikba "Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" , meg is tudod, hogy miért.
Dátum: 2009.03.16. 19:20:40
OFF:
Sok boldogságot!

On:
Süsüt imádtam anno. De így huszonx év távlatából bizony meg nem mondanám, hogy miért száműzték szegénykét.
Dátum: 2009.03.16. 17:38:20
Nem a teljes szintlépést számolja a gép,, ha 1 Tp-al az állatka szintlépése előtt vetted fel a küldit, már az is beleszámít.
Nem lehet, hogy elnézted? Vagy esetleg betámadtak, míg a küldetés menüben olvasgattál? Nyertél, szintet lépett az állatod, és csak utána vetted fel a küldit?
Dátum: 2009.03.16. 16:57:40
A mai adag, már kiértékelt kérdések:
Melyik állat készít vakondtúrásokat?
gepárd
giliszta
Vakond
sas

NC

Két szomszéd lakik egymás mellett. Mindent látnak, csak egymást nem láthatják. Ha a tükörbe pillantasz, kitalálod.
Tükörképem.
Árnyékom!
Én vagyok!
Szem.

A kérdés nélküli kvízkérdés gyönyörű példája!

Ha, holnapután szerda van, akkor milyen nap volt tegnapelőtt?
Vasárnap
Péntek
Szombat
Hétfő

Vessző a ha mögött, a hét napjait kisbetűvel.

Ha egy hídon hárman mennek és egy gyík leesik hány marad?
5-en
egyen se
hárman
ketten

A kérdés feltevője komp akart lenni...

Mivel foglalkozik a grafológus?
antik gramofonokkal
egyikkel sem
gravírozással
kézírással

Kár, hogy az egyikkel sem helyett nem tudott kitalálni valami értelmeset.
Dátum: 2009.03.16. 12:29:20
Az eddigi építésed 80%-át "viszed magaddal", azaz annyival kevesebbet kell töltened az új kútba.
Idézet: Papó - 2009.03.15. 21:08:24
Az alábbi kvíz kérdést rossz, hibás értékelést kapott: - Kik vannak többen? A, a muzulmánok B, a hiduk C, a keresztények D, a nem vallásosak. A helyes válasz a keresztények lettek volna. Azzal lett elutasítva, hogy a kérdés nem értelmezhető. Vajon miért? Nem volt elég világos néhány embernek hogy a létszámukról kérdeztem? Mellesleg a kérdést egy internetes oldalról írtam ki, ahol ez a kérdés kvíz kérdésként szerepel.

Nem helyesírással dobták vissza? (Hinduk)
Nem kiabáltam csak kiemeltem a kérdésedben szereplő szócskát:
Melyik név NEM magyar?

A hiba lehet, hogy valóban bennem van. De amikor ilyen kérdésekkel találkozom, akkor úgy érzem, hogy a kérdés feltevője ugyan nem tud kitalálni semmi értelmeset (bocs!), de a LE feléről sem szívesen mondana le, ezért bedob valami ilyesmit, hátha átmegy alapon...

Edit: a módosításod után: igen, sajnos sok "megfelelő" kérdés kiesik a 25% limit miatt, míg a milyen színű Spongyabob cipője jellegűek élnek és virulnak.
Milyen póknak?
Mert a többivel ellentétben /8/ a kaszáspóknak csak 2.
Azért hibás, mert:
1; NEM kellene kiabálni!
2; NEM kellene hülyének nézni a tisztelt válaszadókat!
Dátum: 2009.03.15. 20:18:18
Ez a kérdés még kiértékelés alatt van, kérem javítani (sajnos hirtelen felindulásból jó kérdésre nyomtam)
Hol található a Niagara-vízesés?
Usa
Japán
Kanada
4. lehetőség, amire nem emlékszem...

A helyes válaszként USA volt megjelölve, holott Kanada is helyes:
A Niagara-vízesés (angolul: Niagara Falls) egy hatalmas vízesésegyüttes a Niagara folyón. Kanada és az Amerikai Egyesült Államok nemzetközi határán fekszik elválasztva Ontario tartományt és New York államot. /http://www.bolygonk.hu/niagara-vizeses_62_1.aspx/
Dátum: 2009.03.15. 18:03:04
Miért kapsz szerencsét?
mókusbőrért
szövetségi építésért
állattartásért
dohányzásért

NC. Sokkal értelmesebb formában is találkoztam vele. Törlés.

Mikor volt a Hirosima elleni atomtámadás?
1945. augusztus 5.
1945. augusztus 6.
1945. augusztus 11.
1945. augusztus 7.

Kicsit nagyobb szórást adhatna a kérdés feltevője!

MI AZ OROSZ KRÉMTORTA EGYIK ALAPANYAGA?
CEMENT
KŐPOR
VANILIÁS CUKOR
MÉSZ

Törlést javasolok. Remélem, nem cukrásznak készül az illető...

Mi a címe Lola első nagylemezének?
Élj a mának!
Hallja meg a világ!
Titokban álmodoztunk
Álomtánc *

Ki az a Lola?

Milyen időközönként sajtolhatsz lélekenergiát?
2 óránként
4 óránként
bármikor
1 óránként *

Alapesetben igen. De mi van, ha rááldozok 1 őskövet/csp-ot, vagy esetleg tolok egy kicsit a kronokompenzáción?

Hol született Ronaldinho?
Nincs ilyen nevű ember!
Nem tudom
Porto Alegre, Brazília
Budapest,Magyarország

Törlés. Ugye, nem kell indokolnom?

Melyik szám osztható 9-cel az alábbiak közül?
263
799
567
805

Mindegyik!
Dátum: 2009.03.15. 10:12:59
Milyen autót gyártanak Magyarországon?
Suzuki *
Audi
Opel
Skoda

Nos:
Suzuki - Esztergom, gyártás, összeszerelés
Audi - Győr, motorgyártás, TT és A3 típusok készreszerelése
Opel - Szentgotthárd - korábban csak festőüzem volt, ám bővítették gyártó- és szerelőüzemmé
Skoda gyárról nincs magyar vonatkozású infóm.
A kérdés feltevője vagy kifelejtette a nem szócskát (mit nem gyártanak Mo.-on), vagy 3 jó választ adott meg. A kérdést kéretik korrigálni/törölni.

Melyik nem illik az alábbiak közé?
Brothers in Arms
World of Warcraft *
Call of Duty 2
Medal of Honor

kakukktojás.
Dátum: 2009.03.15. 08:52:46
Mi a SZÉN vegyjele !?
C
H
R
O

Kisbetűvel is megértjük, köszi! És mi az a szóköz, felkiáltójel,kérdőjel kombó?

Mi a Oxigén vegyjele?
N
O
G
X

4 kérdésből ezt a kettőt kaptam. Ugyanaz az ember lehet?