Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lelkes999

Oldal: 123456789
Dátum: 2016.09.02. 22:19:53
Nekem elég a szavad Redlips és az is, hogy nem fekszetek le senkinek. A többi már tényleg játék... Amúgy meg az Antikorper tényleg nagyon felszívta magát. A mi fordulónk is nagyon izgalmas, bárki nyerhet. Hat mezőt buktunk 1 százalékon belül. Ilyen eddig csak akkor volt, ha az Az Ász ott volt a négyesben.
Cserkó is újratöltve, ígéret földje ígéretes...
Fellendült a V6 SZB

Ehez gratulálok mindannyiunknak!
Dátum: 2016.09.02. 12:22:25
Félre érted Pál...

Annyit kértem, hogy mindneki győzelemre játszon.

Ha szerinted ez nem gerinces kérés én vállalom, hogy nem vagyok az...
Dátum: 2016.09.02. 06:49:19
Érdekes a sorsolás az biztos...

Talán emlékszel még egy érdekes történetre Redlips...?

A Veteránok csapata volt az élen, Ti voltatok a másodikok . (nekünk érdektelen volt az utolsó forduló) Tudtuk, hogy ha nyerünk az utolsó fordulóban a Veteránok ellen akkor ti lesztek a bajnokok, ha nem vesszük komolyan, akkor bár érdemtelenül de a Veteránok nyernek.
Már akkor is parázs volt a hangulat szövetségeink között, mi mégis győzelemre játszottunk mert így helyes...
Akkor tettél nekem egy ígéretet, hogy hasonló esetben ti is hasonlóan fogtok cselekedni...
A sors megadta, hogy bizonyíthassátok tartjátok az ígéreteteket. Amikor egy játékban előbukkannak az ember erények...
Mindenképp tanulságos lesz ez a hét
Dátum: 2016.08.30. 00:23:02
Ez erős szúrás volt

Én csak annyit kérek a 4 elsőt sorolják össze...

Sajnos most se fog megtörténni, pedig tetszene.
Dátum: 2016.08.28. 18:52:01
Én benyújtanék egy petíciót,hogy hozzák vissza a régi szabályozást. Nekem az a legnagyobb bajom, hogy lehet úgy bajnokságot nyerni, hogy nem találkozik a top 4...
Első kör után legyen kötelező összesorsolni a legjobbakat és egy 10 - 12 helyen álló csapat ne tudjon belekontárkodni a neki amúgy teljesen mind1 küzdelembe. (nem egyszer fordult elő)
Ha valakivel már találkozott a top4 egyike akkor a sorban következő csapat kerül be a négyesbe, akik valószínű max 1 ponttal vannak lemaradva vagyis érdekeltek a csatában.
Dátum: 2016.08.23. 16:59:34
Egy héttel az új szabályozás után írtam a Behonak, amiben kifejtettem kb ugyanazt amit most te.
Nem értem miért nem volt jó az a rendszer ami régen volt. Első kör lutri aztán összesorsoljàk a legjobbakat. Úgy bajnoknak lenni, hogy nem is küzdöttél meg a legjobbakkal vagy azért bukni mert valakik több inaktívval találkoztak nem buli.
Nem izgatta őket a problémám...
Dátum: 2016.08.22. 20:07:03
Ebben az szb hónapban már én is nektek szurkolok

...de csak ebben
Dátum: 2016.08.22. 18:54:27
Jó volt ott lenni, szerettem. Csak aztán túl sokáig "aludtatok". Nem győztem kívárni...
Amúgy még mindíg ott vagyok a főlapotokon. Ez azért nagy dolog. Melengeti nem lévő lelkemet

Nekem már itt VU családom van, mert a mi őrült társaságunk több mint egy csapat. Nem hagynám el őket semmi pénzért.

Most hogy mindenki rájött mi vagyunk a beho szövetsége , megnyerhetünk végre minden szb-t, nem kell eljátszani,hogy verhetőek vagyunk
Dátum: 2016.08.22. 18:18:50
Hiányoztál Pál, komolyan mondom...

Egy bolond százat csinál :

-Don elérte, hogy egy inaktív játékos végigtoljon 5 hét szb -t , minden nap másod magával...

- Pihenő szövetségek hadrendbe állnak, ha a Hullák a közelben tanyáznak

- Csendes emberek ordítanak, szótlanokból árad a mondandó

- Unalmas fórum életre kel

- Csapatok csatlakoznak a nagy játékhoz

- Más világokon unatkozók irigykedve pillanatnak a V6- ra

Ki hát a leghatalmasabb. A fő "gonosz"...

Én csak taktikát tudok írni, hol jót hol rosszat. A saját csapatomat tudom irányítani...

Don befolyással van a V6 egy nagyobb részére. A nyomába sem vagytok
Dátum: 2016.08.22. 16:04:18
Egyet kell értenem Pállal. Kifejezetten jót tesz a v6 szb - nek ez a kis " perpatvar "...

Persze pár hozzászólást kicsit túlzónak tartok hisz mi megalakulásunk óta a dobogón vagyunk minden hónapban. Azt hiszem ez egyedülálló és lehetünk rá büszkék...

S ha már arcműveszet... úgy vélem Azazel kicsit túl értékeli ezt a győzelmet

Pont ezért fogadok 1000 őskőbe veled Pál, hogy a következő alkalommal mikor összekerülünk veszíteni fogtok, mellé a szavamat, hogy nem szövetkezünk senkivek....

Úgy mondanám emelem a tétel.. Mit szólsz ?
Dátum: 2016.08.22. 12:47:47
Valóban ez az első győzelmetek ellenünk amihez mégegyszer gratulálok

Viszont, hogy nehogy azt higyjétek hirtelen átmentem (ál)szerénybe ... azért remélem tudjátok, hogy nem lesz ez ilyen egyszerű legközelebb ha csak ti és mi leszünk
Dátum: 2016.08.22. 12:10:16
Gratulálok a Próbacseresznye csapatának az összesített első helyhez. Nagyon jól küzdöttetek
Úgy gondolom az Ász és a HRC is a legjobbkor nullázott le minket, taktikailag tökéletesen, így le kell nyelnünk a békát ezen a héten mi végeztünk az utolsó helyen...
Dátum: 2016.08.19. 14:38:43
Támogatom. Jókat nevetnénk
Dátum: 2016.08.19. 14:27:35
Nem olyan agyatlan mint gondolod,de ez most nem fontos...

Ez esetben megkövetlek és várom a korrekt választ az érintettől...
Dátum: 2016.08.19. 14:20:07
Azzazel!

Nagyon tetszik a hozzáállásod(otok) !!!

Arra az időszakra emlékeztet amikor még vállvetve harcoltunk...

Az is szép időszak volt

Sok sikert Nektek!

Megyek !

Gondolom nekem válaszoltál, bar nem tőled kérdeztem...

Szó sem volt róla, hogy a szövetségem abbahagyja az szb -t. Arról volt szó, hogy én hagyom abba...
Ha érdekel elmondom, hogy annyi privát üzenetet kaptam ( tőletek is ) , amiben próbáltak meggyőzni, hogy ne hagyjam abba , hogy végül hagytam magam meggyőzni. ( Persze nagyon jól esett)

Remélem mindneki más értette a kérdésemet. A barbarabee sorai mögött az rejlik, hogy arra játszotok minden áron mi legyünk az utolsók vagy sem ? Szimpla kérdés, nem neked...
Dátum: 2016.08.19. 13:30:19
Sziasztok !

Nem kívánok beleszólni a csevegésbe csak olvasgattam és megütötte a szemem valami...

Jól olvastam, hogy azt fejtetted ki, hogy csak azért veszitek komolyan ezt a fordulót, hogy mi bukjunk a másik két élén lévővel szemben ? (vagy csak rosszul értelmeztem soraidat)
Dátum: 2016.08.03. 09:57:33
Mindkettő alapításához közöm van. Nem tudtam, hogy a V6-os cserkész klub lett...
Dátum: 2016.07.19. 12:57:21
Kedves játszótársak!

Elköszönni jöttem...

Régóta érlelődik bennem a dolog, de most tellt be a pohár. Mégsem szeretnék haraggal távozni, de a véleményem leírom.

Jelzem vélemény és csakis az enyém.

Remélem Baraty nem ró meg érte, ha bemásolom a levelezésünket. Nem azért mert rá akarom kenni a történteket, de így érthetőbb lesz döntésem :

"
ma, 11:12Lelkes999 (110356)

Sziasztok!

Akkor jól tudom, hogy ez az szb hét nem számított ? vagy ?

Lehet rosszul olvastam a sorokat. Fontos lenne, mert ha mégis számított nem írok taktikát erre a hétre... (valószínűleg soha tobbet)

Válaszotokat előre is köszönöm !

ui : Kérdésemet arra alapozom, hogy a ranglistán szerepelnek e hét pontjai...

ma, 11:35Baraty

Hali!

Csak tervben volt, hogy nem fog számítani, de számított végül, igazából egyik sem igazságos teljesen, és talán az a legtisztább ha békén hagyjuk, és arra koncentrálok, hogyha legközelebb ilyen lesz, akkor újra lehessen számítani az aktuális állást gond nélkül. (ez a rendszer a mostani hétre még valszeg nem lesz kész 100%-ban)

Remélhetőleg 13-kor fog indulni az új kör.

Baraty

"


Sajnos jelenleg nekem ez most sok volt. Nem ez, hanem úgy összesen.
Megértem nehéz a programozás, megértem, hogy javítani szándékoznak rajta, de ez most nagyon szarul jött le...

Kérdezhetitek, hogy miért veszem olyan komolyan az szb csatákat főleg az Ász ellenit ?

Mert végre valami ami kihívás. Amit élvezek. Ami nem csak rólam szól, hanem a csapatunkról. Arról, hogy mi mindent megteszünk egymásért, a győzelemért (ami bár jelképes mégis a mi kis kincsünk)

Amióta a szövetségüönk létrejött mindíg dobogón voltunk. Kétszer nyertünmk is. Nem rossz teljesítmény egy újonc csapattol...

Tudjátok mi nem csak játszótársak vagyunk, hanem segítünk egymásnak. Van, hogy a magánéletben is, vagy csak meglepjük a másikat egy ajándék csomaggal, őskővel. Napi kapcsolatban vagyok a szövetség felével és tudom a legszebb és legszörnyűbb dolgokat is életük történéseiből.
Különbözőek vagyunk, de összetartunk. Kedvelem őket, a csapattársaimat...

Miattuk nem törlök, csakis miattuk...

Viszont az Szb -től búcsúzom. Korai nyugdijazásomat krérem. Ezeddig minden szb kört én csináltam a Hullaszag Rt-ben. Büszke vagyok rá, hogy társaim a legelvetemültebb ötleteimben is támogattak. Volt, hogy nem ütöttek napokig, vagy egyszerre több százat...
Nem egy karakter fejlesztő stratégia, mégis vállalták. Köszönöm nekik!

Ha bárki elvállalja helyettem a stratéga szerepet, tovább megyünk, ha nem kiszállunk a csatából...

El kell mondanom, hogy ezen a szerveren jelenkeg az Ász a legjobb SZB csapat. Remélem találnak méltó ellenfelet ezután is !

További jó játékot mindenkinek!

Leonárd
Dátum: 2016.07.18. 11:05:51
Mint mindig én arra reagáltam ami rám vonatkozott...

Meglepodnék, ha komolyan azt gondolnád, hogy nem tudom pontosan mikor és hogyan frissül az szb...

A vezetőség válaszából következtettem arra,hogy ha a "hosszú kör" valóban él akkor annak az eredményét kéne látnunk...

Amúgy nem a mi ütéseink miatt változott a tábla. Token miatt ütöttünk ötöt, meg is kaptuk...

Valószínű 8 ponttal vezetnétek ha a vak szerencse ( szó szerint) nem nekünk kedvez. ( gondolom ezt is tudod)

Persze ha nem jön semmi közbe 4 ponttal vezettetek volna...
(tegnap már csak kettővel) és lett volna egy jó kis csata végre...

Nem így lett, s persze nem véletlenül írtam ki, hogy ezek szerint nektek rendben van a 6 pont és ez így korrekt- e...

Örülök, hogy vezetőtök is reagált de annak jobban, hogy te megirtad, hogy nem. Köszönöm ( Ígérem ilyen hibánal magam is a hiba ellen fogok fellépni és nem azok ellen akik jelentik akkor sem ha nekem a hiba kedvezne )
Dátum: 2016.07.16. 23:49:13
Örülök, hogy megosztottátok a véleményeteket amiben kifejtitek, hogy teljesen rendben van a 6 pontos vezetésetek...
Én ezt elfogadom és egyben szövetségetek véleményeként fogom bevésni az emlékezetembe...
További sok sikert!
Oldal: 123456789