Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lelkes999

Oldal: 123456789
Dátum: 2017.09.11. 14:17:06
Szerintem ez a legjobb megoldás a kialakult helyzetben...
Dátum: 2017.06.25. 23:58:17
Már eszedbe jutott és nekem is... Sőt már fél éve fel is lett vetve itt

Amúgy meg ne is próbálkozz, te is csak egy báb vagy a 2 másik bajnokunk mellett akiket én irányítok
Dátum: 2017.06.25. 22:40:37
Szia!

Úgy látom megint a tyúkszemetekre léptem...

Bevallom engem is megleptetek, azt hittem egy jó csata lesz, de talán majd legközelebb.

Mindezt inspiráció nélkül, 31 ütésből hoztuk össze...

Nem ellenetek játszottunk, mindhárom szövetséget nagyon megvertük. Most így alakult, de négy taktikusunk egyike mindíg fog tartogatni újabb meglepetéseket, hogy ne unatkozzunk. Ez most én voltam...

További jó játékot!
Dátum: 2017.02.27. 14:51:29
Mivel a vezetőtök küldte, vehetem a szövetségetek hozzáállásának...

Győzzön
Dátum: 2017.02.27. 14:28:25
Nem gondolok, látok...
Akikkel ti voltatok már mindnekit megvertünk, plusz titeket és a Véneket is...

Amit tudok, hogy küldtetek kör emailt mindenkinek , amiben arra biztatjátok a többi szövit, hogy ugorjanak ránk...

Amit még tudok, hogy az utolsó forduló nem volt tiszta.

Minden más csak szó cséplés...

Ezzel zarjuk is le a dolgot és kezdjünk egy szuper hónapot. Egyet ígérhetek egyedül jövünk
Dátum: 2017.02.27. 13:47:10
Szeretnék gratulálni az Ász csapatának a megérdemelt bajnoki címhez v6 -on.

V5 - ön csapatban osztottak érmeket, mi pedig egyéniben indultunk. Sajnos igy nem kaptunk semmit...
Dátum: 2017.02.27. 13:43:22
A szavamat adom, hogy nem szövetkezetünk senkivel. Talán er valamit....

Azt a 18 pontos vereséget szemtől szemben kaptátok....

Ti igen , de ez is megengedett...

A következő hónap igen erdekes lesz , alig várom
Dátum: 2017.02.24. 13:33:50
Öröm a szivemnek amikor ilyen összefogást látok. Ime hát mi magyarok is tudunk összefogni egy nemes ügyért
Az ügy pedig jelen esetben az, hogy a Salto Mortale csapata semmi képp ne legyen bajnok...
Kérek minden jó érzésű V5 szb fant és olyat is aki nem fan de jól esik neki ha más veszít, hogy ne tagadjátok az összefogást. Vannak V5 - ön is jó barátaink, akik elhatárolódnak a mindenki egy ellen játéktól.

Szóval ügyes. Már múlt héten is éreztük az óriási nyomást, de az a hét igazi csemege

Nem panaszkodni jöttem, hanem együtt örülni veletek. Hisz ha ekkora összefogás van ellenünk tán megis fontos nektek egy ici picit ez a v5- ös szb. Ha igy van csodás, mert utolsó kételyem is elszállt, hogy jó helyen vagyunk. Nagyon sokáig itt is maradunk, ha már ennyi energiát öltök abba, hogy élvezzük a játékot
Dátum: 2017.02.21. 14:18:48
Csak azert bókolsz, hogy még egy hétig toljam két világon a stratégiát

Amúgy hozzá kell tennem, hogy új szövetségünk gyorsan bővül. Nem is akárkikkel
Dátum: 2017.02.21. 14:00:14
Ne akarj minden világon bajnok lenni
Dátum: 2017.02.20. 14:27:36
Köszönjük a remek hetet a Whenga a Szellemölők és a Gyémantok hada szövetségeknek.

Hajszálon múlottak a helyezések. Több hasonló taktikus hetet kívánok mindnekinek !
Dátum: 2017.02.14. 15:58:36
Mennyivel jobb megközelítés

Valóban én voltam Ed ( a többi nem) és ha így nézem hízelgő, hogy hagytatok valamit " belőlünk"...

Valóban nagyok és erősek vagytok. Fájdalmunkra túl nagyok is. Itt nem csinálhatjuk meg azt amit V6 - on...
Bár mára harom új karakterrel lettünk többen, szóval bizakodóak vagyunk

A kis viccet ami a karakter lapomon van feledjük ( nem csak értetek jöttünk ) Meg kell jegyeznem, hogy 4 szövetség veszi komolyan az szb-t. Nem kétséges, hogy ti vagytok a legnagyobb skalp...
Viszont nem ellenetek fogunk jatszani, hanem győzelemre ahogy eddig is.

Ui : Most hogy kicsit újra kiborult a bili, szerintem Baratyék is bele fognak menni, hogy változtassanak a rendszeren...
Dátum: 2017.02.14. 10:03:56
Azt hiszem itt az ideje ,hogy "bemutatkozzam", mert ezek szerint nem ismersz...

A szövetséget amiben csücsülsz ( Jóleső Hullaszag ) harmadmagammal alapítottam. Közel két évig vezetttem. Az alap törvényeit én találtam ki egytől egyig. Az egész fő lapot én írtam amin azóta csak annyi változás van, hogy a karakterem neve lekerült róla. Logotokat magam választottam, még a főlap stílusa sem változott.A nagy hadjáratot,ami 200 győzelemmel zárult ugyancsak én vezettem...

Pár tagotokat mai napig tisztelek, sőt levelezni is szoktunk.

Talán igy már többet látsz az 1. szintű karakter mögött..

Ui : A V6 -os Hullaszag R.T - t jelenleg is én vezetem, minden taktikát én írok, csapatunk 1 év alatt a 3. legnagyobb szövetség lett V6 -on , sosem szorultunk le a dobogóról az szb - ben , a legösszetartóbb társaság a miénk...
Dátum: 2017.02.13. 22:03:03
Örömmel látunk körünkben

Sajnálnám ha V6 on nem lennétek aktívak. Túl jó ellenfelek vagytok...
Dátum: 2017.02.13. 20:24:52
Most, hogy ismét kiderült szükség van a változtatásra, újfent írok Baratynak...

Köszönjük mindnekinek aki így vagy úgy segített újra feltárni a problémát

Ui : ne kelljen v1 - re is ellátogatnunk
Dátum: 2017.02.13. 19:18:17
Tökéletes...
Dátum: 2017.02.13. 18:13:10
Mi imádunk de elfogadjuk aki nem...
Lépjünk is tovább...

Spel ötlete szerintem frankó. Már amikor kiírta is tetszett, csak akkor ért véget a lobbim Baraty-val az szb vel kapcsolatosan és nem volt kedvem ujra kezdeni.

Amúgy meg kell jegyeznem, hogy segítőkész volt...
Az alap felvetésünk, hogy minimum 5 fős szövetség, mindneki aktív és nevezéses rendszer.
Azért nem ment bele mert szerinte sok szövetséget ezzel kizárnánk. Ugyanis sok a kis szövetség. Felajánlott bizonyos alternatívákat amik viszont nem javítottak volna a dolgon, vagy nagyon kis mértékben. Ezzel így véget is ért a történet...

Viszont mivel szeretünk játszani, nekem megérne pár sort ez az ötlet is...
Dátum: 2017.02.13. 16:55:10
Szép írás. Pont olyan amivel tökéletesen egyet is lehetne érteni, ha az egész tőlünk indult volna...

Megvertük az aktuális bajnokot. Láttál beirást ? Majd a kettővel ezelőttit... Ugyancsak csend. Most kapott a Jóleső is egy hatalmas zakót.. és elkezdődött a rinyálas a fórumon...

Tehát szép amit írsz, csak nem tőlünk indult a sztori

Ui : Tetszene egy "nevek nélküli" szb - s rendszer !!!
Dátum: 2017.02.13. 14:26:03
Ebben nem értünk egyet. Sok ember pont ugyan olyan eselyel indul szb - ben , mint kevés. Viszont 5-6 körre jobb ha sokan vagytok. ( ezt kb. 500 kör szb tapasztalata alapján írom)

A troll szövetség ez esetben az amikor valaki vagy valakik nem a győzelemre jatszanak, hanem arra, hogy ne te nyerjél. Lásd : Bregan v6...

V6 on barkit kihivok a mi 10 fős szövetségünk ellen. Lehetnek hárman vagy négyen, nem számít. Ugyan annyi esélyük van mint nekünk abban az esetben ha győzelemre játszanak.

A gond mindig ott kezdődik amikor valakik arra játszanak, hogy ne te nyerjél. Ezert is lobbiztam a 3 fős szövetségek ellen többször...
Dátum: 2017.02.13. 11:55:52
Ez volt a legjobb hozzászólas

Van aki a társaságért van itt, van aki bajnokikat szeret nyerni, van aki szb-t stb. Miért lenne egyik kevesebb mint a másik ?

Mortállal is egyet értek, bar nem tudom ki lehetett a fertőző
A játék lassan unalomba fullad. V6 - on van egy szinte verhetetlen karakterem. Nem sok kihívás van a játékban...
Egy öskőmentes szb az igen. Ott van még kis kihívás. ( jelzem jobb lenne ha rendbe tennék)
Az szb- n kívül még a társaság amiert van értelme vu -zni. Szerencsére az nálunk szuper jó
Oldal: 123456789