Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pug Crydeéből

Oldal: 1234
Miklós, ez lehetne minden világon így..Aztán akkor nem az a 3-4 lebeszélt szövetségnek lenne esélye nyerni V1en sem...
Dátum: 2017.05.08. 22:36:36
Kire gondolsz?
Dátum: 2017.05.08. 21:10:42
Hú, de nagy nyugalom van ezen a fórumon mostanbában..Sehol sincs sértődött szövetség? Vagy a régi nagy szövik elbuktak, és szépen csendben a feledés homályába merülnek?
Dátum: 2017.03.30. 21:19:43
Egy kérdés vetődött fel bennem a csatlós viadal miatt, ha meglesz a 6 játékos 3-3 darab érme, akkor, ugye, ők felmennek, de onnan, elvileg, amíg nem érkezik megfelelő számú új ellenfél, akkor minden kiírásban megkapják az új érmeket. Magyarul, elég először az első 6 feljutóba lenni, hisz utána, már akár régi cuccokkal is garantált a 6. hely és a vele járó érem, majd újra feljutás és ez így megy végtelen végig..
A másik, ha már bajnokság, akkor lehetne körmérkőzéses keret, nem pedig ilyen kuparendszer, elég demotíváló, amikor az előző kör második helyezettként megkapom a bajnokot az első fordulóban...Közben meg olyan nyer érmet, akit 4-0ra verek csatlósügyileg..Esetleg ezen gondolkozzatok el...
Dátum: 2017.02.21. 20:35:14
Köszi:)
Dátum: 2017.02.21. 20:32:47
Szövetségünk szolgálatában meghalni lehet. De elfáradni soha!
Dátum: 2017.02.15. 19:50:28
Közben megvan, Az uralkodó Pálcája, élő aukciós tárgy..Hát, akkor erről egy darabig lemondok..
Dátum: 2017.02.15. 19:44:50
Lehet, hogy kicsit lámának tűnő kérdésem lesz, de nézzétek el nekem, még mindig sok szempontból newbie vagyok. Hogy lehet elérni, hogy nekem is 5 harcoló állatkám legyen? Mert kimaxoltam a hordázást, de így is csak 4et enged a rendszer...Előre is köszi..
Dátum: 2017.02.14. 22:58:34
Nagyjából összegezve, azt szeretnénk elérni, hogy akinek szerepel a betű a nicknevében, az ne üthessen az SZB keretein belül...Nem tudom, ezt téged például mennyiben érintene:)
Dátum: 2017.02.14. 09:44:51
Kis türelmet kérünk, el kell szórni a Hullákat az útból...
Dátum: 2017.02.14. 08:44:15
Fordítva lenne reális, 20 kőért 40 maszk...
Dátum: 2017.02.13. 21:52:39
Sőt, most látom, hogy udvari piktorunk is keres aktmodellt, Diána, a harcos Istennő kompozíciójához, minimum középfokú jártasság az íj használatában előírás..
Dátum: 2017.02.13. 21:46:51
Cirkuszi csoportunk jelenleg is keres lelkes állatszelídítőt(az előzőt lenyelte az oroszlán), balettáncost, és kardnyelőt..
Dátum: 2017.02.13. 21:41:48
Ideje volt felébredni a téli álomból:) Várjuk a te javaslataidat is:)
Dátum: 2017.02.13. 20:15:04
Arra is van megoldás, a Veremben lehessen portyapontot is átkonvertálni.. Vagy lehessen portyapontért is venni dolgokat, mint például hűségszilánk és társai. De mondok egy még radikálisabbat, aki visz magával portyába állatot, annak állatonként plusz egy portyapontot vonjon le..Egyből nem csordulna túl pár embernél...
Dátum: 2017.02.13. 19:07:25
Spellatrix ötlete alapvetően jó...Egyetlen óriási probléma van vele, az első nap után, már ki lehet beszélni, hogy melyik mezőn melyik színű csapat hány százalékon áll, és onnantól nem nehéz kis kommunikációval kideríteni azt, hogy melyik 4 szövetség van az adott fordulóban..
Anno nekem volt egy olyan ötletem a játékvezetés felé, hogy az SZBt valahogy úgy kellene megoldani, hogy a benevezett csapatok tagjai automatikusan kapják meg a tokent. Viszont, nem ppből menne az ütés, hanem minden szövetség kapna minden fordulóra mondjuk 5000 SZB pontot, és azt tudja maximum elhasználni, abból tud gazdálkodni...Így a kicsik,keveset ütni tudok esélyei is ugyanakkorák lennének, gyakorlatilag ebben az esetben tényleg csak a taktika döntene. Amit ehhez ki kellene találni, az a LÉ ami eddig az SZB portyából jön...Mert ugye van, akiknek annyi az SZB hogy elüti az összes ppjét az A1re...A javaslatom nekem ehhez az volt, hogy a szövetségek érdekeltek legyenek a jó szereplésben, azonos körülmények között?
Tételezzük fel, indul 16 szövetség a győztes csapat aktív tagjai kapnának fejenként, karakterszintenként mondjuk 100.000 LÉT, a második csapat tagjai 95.000et a harmadik 90.000et és így tovább. Nyilvánvaló ez az összeg csak szemléltetésre szolgál. Azt gondolom, ezzel el lehetne érni, hogy mindenki érdekelt legyen a minnél jobb szereplésben, hisz egy dobogón lévő csapat tagjainak jutalma akár dupla is lehet egy hátsó régióban szereplőhöz képest.
Ez egy vegytiszta rendszer lehetne, őskő előnyök nélkül (maximum az adott karakter portyázási hatékonyságánál lenne ugye az felszerelés, specek miatt) Gyakorlatilag érdemes lehetne más szövetségekkel szövetkezni, szövetségeket felrúgni, hátba támadni másikat. Teljesen új aspektusa lehetne a játéknak..Volt egy olyan javaslatom is, hogy az aktuális bajnokok, V1, V3, V5, V6 szövetségeinek legyen egy úgymond Bajnokok Ligája is, ami egy fordulós lenne, és a győztes lehetne a Bajnokok Bajnoka...EZ a liga nem járna LÉ bevétellel, sem plusz tokennel, csak a dicsőségről szólna... Persze, elég pesszimista vagyok abban, hogy ezekből bármi is megvalósulna...Pedig szerintem a Csatlósos-farmeramás irány helyett ilyen, közösségi szellemet és fóruméletet élénkítő megoldások kellenének ahhoz, hogy a játék ne haljon szépen lassan ki..
Dátum: 2017.02.13. 18:31:00
Már megbocsáss, linkeld azt a hozzászólást, amiben mi elkezdtünk "arcoskodni"....Azt gondolom, ha nem veti fel Kwisatz az etikátlan játék gyanúsítását velünk szemben, akkor az, hogy jelenleg legyőztünk minden szövetséget a V5ön, maximum a rangsorra tekintve lett volna nyilvánvaló. Még Leó sem kezdett el látványosan örömködni, pedig, benne azért még lehetnek sok éves tüskék a Hullaszaggal szemben...Mi minden ellenfelünk egyformán tiszteljük( aki becsületesen játszik, és eddig szerencsére csak Büyük volt az egyetlen aki nem ez a kategória volt), és mindegyiket egyformán le szeretnénk győzni..Ennyi a történet..
Dátum: 2017.02.13. 18:26:33
Sok ember, ugyanúgy tud keveset is ütni. Nyilvánvalóan, elképzelhető, hogy csak bizonyos kompromisszumok árán. De ott jön ki, hogy ki csapatjátékos és ki használja csak tamagocsinak a szövetségi bajnokságot.. Viszont, sok ember meg sokkal könnyeben üt sokat, főleg, ha olyanok mint ti, akiknek jó karaktereik vannak (feltételezem)és lényegesen jobb százalékkal. Példának okáért, én tegnap 180 ütésből tudtam megszerezni a 70 győzelmem...Szerinted? Mégsem sírom tele a topicot, hogy ez a kicsikre nézve, akik még az építési átlag felét sem érték el mennyire igazságtalan. A probléma az, hogy adódott egy új helyzet ezen a szerveren SZB ügyileg a mi megjelenésünkkel, amit taktikailag több szövetség is rosszul reagált le...Azt gondolom, az egyértelmű lehetett, hogy ilyen kicsike karakterekkel mi nem tudunk körönként ezer ütéseket ütni..Innentől viszont simán kiszámolható lett volna a taktikánk...Ezt, gondolom te is belátod, hogy helyzetünkben csak ez az egy megoldás lehetett célravezető és nem gondolod innentől etikátlannak.
Dátum: 2017.02.13. 11:36:08
Miben látod az etikátlan viselkedést? Abban, hogy mivel mi kevesen vagyunk, relatíve alacsony karakter alkotják a szövetséget, így nem tudunk maximális ütés számban versenyre kelni több éve létező szövetség ellen, ezért egy alternatív taktikához fordultunk? Ez lenne etikátlan?
Dátum: 2017.02.12. 19:28:24
Nekünk lenne megtiszteltetés, ha csatlakoznál...
Oldal: 1234