Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BLOODs2

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.27. 22:32:50
Én sem tartom jó ötletnek. Esetleg ha Miklósék úgy gondolják beiktathatnak nyárra egy "szabadságon" opciót mondjuk max. 2 hónap időtartamra azoknak akik ezt igénybe vennék. Úgy működne mint a komba, csak hosszabb ideig. De persze nem ki-be séta, hanem ha eldöntötte akkor 2 hónapig ott ücsörög
Tényleg királyságos!
Dátum: 2010.03.23. 17:07:53
Én egyetértek mindkettőtökkel, de ez a lehetőség fel sem merült bennem mert nem feltételeztem ekkora rugalmasságot.
Mert valamikor volt szó egy "jegyzet" fülről is és az sem valósult meg. Pedig nyilván elférne, és sokaknak hasznos lenne. Bár ez tudom, nem a milyen színű legyen az oldal témakörébe tartozik, csak eszembe jutott.
Nem vagyok egy sportguru, de ha jól tudom Kanada De van/volt hasonló kérdés a bázisban.
Dátum: 2010.03.23. 14:21:11
A kékre szavaztam jobb nem lévén, de én is szivesebben néznék egy halványzöldet pl vagy egy okkersárgát. Ez a rózsaszín ötlet ehhez a játékhoz elég bizarr
Dátum: 2010.03.22. 15:15:32
Hétfői kívánság műsor van? Akkor én egy szerencsekerék opciót kérnék, amit ha megforgatok és kijön a jackpot akkor válaszatni lehetne különféle tutiságokból. Például: xy( te mondod meg ki legyen) minden tulajdonságára 1 hétig -30 ; vagy xy lépjen vissza 20 helyet ( általános tulajdonságai eszerint csökkennek) stb... Ha ezeket a " kiválasztott" rosszul kezelné, 1 hónapos gyógykúra esetleg pszichológus segítsége, illetve fórum olvasásának megvonása.

Jójó.... álmodozni talán lehet
Dátum: 2010.03.22. 14:30:52
Kb én is így jártam, kategorizáltam egy ideig de semmi látszatja. Úgyhogy abba is fejeztem
Dátum: 2010.02.13. 14:12:58
Igen, neked van igazad
Ez szerintem annyira közismert, hogy nem találom rossznak a kérdésedet

Violinkulcs

A g1 hangot a második vonalra helyezi, így az c1 hang az első alsó pótvonalra kerül. A még használatban lévő egyetlen g-kulcs, ezért a „g-kulcs” megnevezés alatt általában ezt a kulcsot értjük. A legismertebb és leggyakoribb kulcsnak tekinthető. Formája annyira közismert, hogy gyakran a zene generális szimbólumaként tekintenek rá szerte a világon.
Természetesen elolvastam. Az azonnal törlendőnél például ki van emelve, hogy nem lehet bármilyen politikai tartalommal bíró a kérdés. Ezzel szemben a preferáltaknál "Közelmúltbeli (XX-XXI. sz.), nagyon fontos események, például Berlini Fal leomlása, Köztársaság kikiáltása, 1956-os forradalom, Challenger űrhajó vagy Csernobil tragédiája, stb. " Kicsit ellentmondásos szerintem.
De az is lehet hogy én sarkítok De említhetném azt is, hogy speciális érdeklődési körbe tartozik szerintem egy nem ponty "kategóriájú" hal ragadozó csoportba tartozása vagy egyáltalán létezésének eldöntése. Meg igenis van F1-es kérdés is ami szintén egy külön érdeklődési kör.
No és persze van a Donald kacsa gatyája, a hupikék törpikék milyen házban laknak és sorolhatnék még ezer bugyuta ámde elfogadott kérdést.
Nem tudom mennyi kérdésből áll az adatbázis, de esetleg időnként pár avatott ember áttekinthetné és szanálhatná a túl gyenge illetve hibás kérdéseket amiket esetleg a nagyérdemű mégis valamikor elfogadott.
Ha a googleba azt írjuk: szibéria leghosszabb folyója, akkor a wiki egész pontosan ezt dobja

Folyói:
Leghosszabb folyói Szibériában és a Távol-Keleten húzódnak, a fő folyók nagyság szerinti sorrendben: Ob, Amur, Léna, Volga, Jenyiszej. Több folyója fontos szerepet játszik mint víziút vagy energiaforrás, így a Don, a Narva, a Daugava, a Pecsora, a Kubány és a Terek.

Tehát én kesévbé sem érzem rossznak olyan elfogadotthoz képest mint Donald kacsának van-e gatyája és ha van milyen színű.
Dátum: 2010.02.09. 19:09:51
Szeretem a töltött csokoládét, a töltetlen csokoládét, a kerek csokoládét, a szögletes csokoládét, a lyukas csokoládét...
Dátum: 2010.02.09. 12:41:37
...ez tényleg az No de mennyit töprenghetett a kérdést feltevő ezeken a remek válaszlehetőségeken!
Dátum: 2010.02.09. 11:27:56
Úgy érted Giordano Brunot?
Bocsánat a dupláért...

De sajnos nincs igazad, az Iparművészeti Múzeum a Lechner Ödön-Pártos Gyula duó. Az összes többi Schulek Frigyes. A második világháború után a Halászbástya helyreállítási munkáit pedig Schulek Frigyes fia, Schulek János vezette.
Én már pontosan ezekért nem írok egy darab kérdést sem, mert megelégeltem. Én sem értem ezt a spec dolgot, mivel hosszasan lehetne példálózni olyan kérdésekkel amiket a jelek szerint valaki v. valakik elfogadtak de szvsz nem az alapműveltség körébe tartoznak. Viszont az is derék, hogy Donald kacsának van-e gatyája meg ha van milyen színű ilyenek rogyásig szerepelnek a kérdések között. Tehát ez az így jártunk kategória....
Idézet: Cavalorn - 2010.01.05. 23:07:16
Legjobb: Szerintem az aukciós ház. A relikviák segítségével egyedivé teheted a karakteredet, és némelyikkel kitörhetsz a szürke tömegből. Bár ha túl látványosan csinálod, akkor Random Béla érdekeire hivatkozva megreformáltatja (értsd: tönkrebassza) egy bizonyos rosszindulatú réteg. Mindegy, nem ide tartozik.

Részben igazad van. De az aukciós ház csak a "felsőháznak" van kitalálva, mert ha alulról elér valaki az aukciós házhoz akkor kb a büdös életben nem fog hozzájutni semmihez. Valahogy ezt is szelektálni kellett volna 15-20 szintenként minimum. Ezt nem tartom Random Bélának
Dátum: 2009.05.23. 10:40:24
1.lehet maxon van és nincs mit gyógyítani?
2.esetleg egy jótékony ki-be lépegetés?
Dátum: 2009.05.23. 10:28:38
beállítások/avatár feltöltése
Oldal: 1