Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Meg amit nem értek, ha sebzéscsökkentés lenne azzal senki nem járna rosszul, mert nem csak a varázslóknak csökkenne a sebzésük...szerintem az nem rossz megoldás, h az állatnak 3*osan vagy esetleg 2,5*esen beleszámítana az elnyelése a varázslatéba is. A varázslónak így is megmarad az előnye, mert eltalál, de mivel neki is vannak állatkái és nagyobb a vari TÖ-je, ezért azt a kevés sebzést felfogják a dögei, csak nem lesz az, hogy leszakad a testem a varázslatától. Szóval megmaradnának az arányok.
Idézet: Mortimer - 2009.07.21. 07:43:54
1. Ezt a szavazás a hordákról topikba.
2. A varázslatok sebzése nem az IQ-tól, hanem a Tautól függ.


mert az IQtól egyáltalán nem függ!! Tényleg....ha 40-50el magasabb az IQ-ja el sem kéne találnia az ellenfélnek őt

Up: sry, 30-40et írt
Dátum: 2009.07.20. 22:17:27
És az már nem kis táp lenne, ha nem is rövid idő alatt...
Szerintem nem 6*osan kéne számítania, hanem max 3*osan, de megmaradna a közelharci elnyelés is. Mivel a vari karik is megkapják aki nem annyira varázsló az kb semmit nem fog sebezni a varázslatával, viszont a másik ugyanúgy fölé lő, csak kevesebbet. Ezzel is egyenlőbb lenne. És azért 3*, mert alapból 3 harci kör van:)
Dátum: 2009.07.18. 02:03:08
A visszafogotnak is van egy hátránya. Lehet, h fele olyan gyorsan fejlődsz, ergó 2* annyi CSP-t tudsz elvadászni, de egyre drágább lesz minden és, ha nem is rövid távon, de idővel a növekvő költségek megkövetelik az előre haladást. Én nem azért fejlesztettem ki a visszafogottat, hogy egész nap a gép előtt üljek és azt lessem, hogy kit tudok agyonverni. Sokan játszottak a "rendes" teszten a topból, rengetegen TF-eztek ami szintén nagy előny(nem az, h összefügg, de ad egy bizonyos szerepjátékos tapasztalatot), lehet ezt sokan nem tették meg és már alapból hátránnyal indulnak. Nem kéne ennyire lehurrogni a VF-et. Ennyi erővel bárki olyat aki kicsit más stratégiával játszik pl: Lannak a kivégzése vagy mondjuk aki feltolja a kritiksut az egekbe és tele lesz sárga kiírással a képernyő. Ez is egy szakértelem, amit bárki kifeleszthet. Amit röhelyesnek tartok, hogy olyan próbálnak okosak lenni a szakértelemmel kapcsolatban akik egyáltalán ki sem próbálták. Én személy szerint azért fejlesztettem ki, hogy az Azúr és a TOP ne érjen el. Megveregetem a vállam, így sokkal jobb. Most is van aki elver, de nincs az, hogy a TOPnak(ugye puszipajtások)nincs kit támadni és 7 szinttel lejebb csapkod, olyanokat akiknek visszaütni sincs esélye. Vadászni kell, mert a csp jön....1 esély marad->lemaradni, ha nem is véglegesen egy időre biztosan. De azért mert valaki más taktikával játszik nem kell egyből lefitymálni. Megjegyezném azt is, hogy szerintem az sem sikerélmény, ha elversz mindenkit. Az mégunalmasabb, mintha elvernének, mert így legalább van cél. Ergó amikor unalmassá válik a játék hopp elfelejted a visszafogottat és simán fel tudod magad portyázni(mivel ugye nem fejlődtél normál sebességben és megerősödtél a szintedhez képest), mert a kövi szintre is nem beesel, hanem úgy mész, hogy nem mindenki tud elverni.

Bocsi, ha 1-2 dolog érthetetlen, nemrég értem haza
Dátum: 2009.07.17. 15:20:21
Jah, mert nem tudom elfelejteni és nem tudom kitolni a szingularitást maxra? Tényleg. Lehet sosem leszek olyan jó, mint a mostani TOP. De értsd már meg, hogy nem élvezetből toltam ki a VF-et, hanem azért, mert rákényszerültem!!
Dátum: 2009.07.17. 15:13:02
Sztem mielőtt bármit bárki módosítani akarnak várjuk meg az első tébolyodottat

up: helyesírási hiba javítása^^
Dátum: 2009.07.17. 15:06:01
Nem kihívás, miattatok való kényszer. Majd, ha elég erős leszek akkor elfelejtem.
Dátum: 2009.07.17. 11:28:33
A szívemre tettem a kezem és azért nyomom a VF-et, hogy ne verjenek széjjel felülről ha az azúr meg az elit nem lennének ilyen jó barátok és nem dédelgetnék folyton egymást máris lenne ellenfél. De mivel az egyik 2 legerősebb szövi puszipajtások persze, h probléma van. Ezek után senki ne sírjon nekem, h nincs ellenfél és az sem normális, hogy 7 szinttel lejebb lehet támadni. Valamint a bajnoki viadal kategóriája...azt is szűkíteni kéne.
Dátum: 2009.07.17. 09:26:05
Egy pár szót a visszafogotról. Én is kifejlesztettem! És miért?!?! Azért, hogy a 7 szinttel nagyobb azúros játékosok akik a KIHÍVÁST keresik nap, mint nap szarrá vertek. Ez aztán baromi nagy kihívás. Kicsit körül kéne nézni mielőtt azt mondjátok, h ez milyen szar szakértelem és teljesen elrontja a játékot. Jelzem aki visszafogottazik, annak a nagyrésze nem azért, hogy megverjen mindenkit, hanem azért, hogy ne verje szarrá a top. Tényleg nagyon jól esett amikor jött valaki és egy támadással eltünt az ép-m fele. A top nem tolja a visszafogottat, de biztos nagy tapasztalata van erről

up: nah jó rendes leszek, nem csak azúrosok voltak, de az betett, hogy mire gép elé kerültem csak 10-en jöttek
Dátum: 2009.07.16. 21:07:59
PM
Dátum: 2009.07.16. 20:03:56
Mr. tökéletesnek is megvolt a 46.?
Dátum: 2009.07.16. 20:02:03
Megvolt
Dátum: 2009.07.16. 18:55:33
Megint csak azt tudom mondani, hogy nem kell tovább tápolni a fertőzés leküzdésének a jutalmát. Nem féltékenységből, mert én nem küzdök ellene, nem vagyok olyan, hogyha megdöglik a tehenem dögöljön meg a szomszédé is....

És Pityu, ne legyél már ennyire kényelmes....tervezz kicsit előre és akkor nem kell követ, csp-t költeni a turbópakolásra.
Dátum: 2009.07.16. 16:27:02
Hát én akkor is fölöslegesnek tartom. A KH egészkor támad, ki lehet játszani. Tudod kinek a pap...
Dátum: 2009.07.16. 16:21:14
Sztem, ha vlknek elég magas a turbója elég 50-re felvinni a spektrálist, minek tovább? Ott a turbó, az pont erre jó. Mégis mit akartok? Instantban turbót váltani?
Dátum: 2009.07.16. 16:16:19
Én sem küzdök a fertőzés ellen, már kiváncsi vagyok mit ad, de Winnie előbb fogja megtudni szerintem így is elég táp az amit ad, nem kéne tovább tápolni. Ennyire meg ne legyünk kényelmesek. 1-2 szakit lehetne max fölé vinni, pl int kedvenc, de azért mindent nem kéne alapból.
Dátum: 2009.07.16. 01:58:43
Jó helyre kattint
Dátum: 2009.07.15. 23:52:49
Hát én már nem is merek próbálkozni
(pedig hosszú története van a nevemnekxD)
Dátum: 2009.07.15. 22:16:24
Szerintem ami rossz, hogy az emberek nem tudják rendesen felbecsülni a tárgyak értékét és az ócska tárgyakra is rápakolnak 200 dukátokat csak azért, hogy legyen neki valami és ez elrontja az egész licitet. Persze vannak tárgyak amire én is rátenném az összeset, de amikor ilyen erő köve megy el 150 dukátért....hát nc.