Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2009.12.08. 22:03:36
Nem tudom, hogy kinek lenne ennyi fölösleges portya pontja. Szerintem ez fölösleges lenne nem akarok kedv letörő lenni, de a portyának a harc a lényege nem?
Dátum: 2009.12.08. 21:54:29
Hát nem tom. Akiket eddig vertem és varikarik azokkal most csúnyán megszenvedek.

Edit: Egyébként meg ki sírt ennyire?O.o
Dátum: 2009.12.08. 21:33:48
Nem tudom ki sírt annyira a mostani állatreformért, de a legutóbbi fejlesztéssel megint a varikarik javára billent át a mérleg nem kicsit. Csak én látom így?
Dátum: 2009.12.07. 16:17:50
Ezért jó a közelharc ennyi ésszel, mint nekem nem kell törnöm azt a szép és okos buksimat ilyesmi fejfájlaló dolgokon
Dátum: 2009.12.06. 19:03:44
Miért várod el azt, hogy megjelenik egy új fejlesztés és minimális befektetéssel jól profitálj? Ismerek olyat aki nem nyom kaland szakikat, hanem kristálypontból oldja meg ezeket a próbákat. Én a kettő között vagyok. Toltam a szakikat de kell némi kristálypont is.
Dátum: 2009.12.06. 19:01:58
Ennyi erővel a pókokat is külön lehetne venni.
Szerintem időben kiderült, hogy mit ad a 100as fertő és aki akkor nem kezdett el ellene küzdeni az továbbra sem fog. Legalábbis ez az én véleményem. Szal az utolsó opció jó lenne
Szerintem aki megfertőződött már nem akar megszabadulni a fertőzéstől
Szerintem meg a RANDOM MINDENEK FELETT!! Éljen az új Istenünk! Ohh Random, kérlek tégy magadévá!:P az 5% is random(van akinek 6% )
.
Miért? A tárgyért még semmit nem tettél. Kicsengetted érte az LGY-t és a LE-t meg a kavicsot? NEM. Majd, ha kicsengetted akkor mond, hogy tettél érte vlmt, másrészt én ugyanúgy megvásárolom mint, TE vagy akárki más, nem pedig ingyen kapom. Mit nem lehet ezen érteni?O.o
Pontosan! Szeretnék olyna színes lenni, mint egy szívárvány
.
Olvasd el amit írtál kérlek
Akkor meg miért baj az, hogyha kapunk egy relikviát(ugyanúgy mint ti)és ugyanúgy FIZETÜNK érte?O.o nem azt mondtam, hogy Miklós legyen jólelkű és vágja hozzám ingyé
Ha elkezdek hajtani most a 0-ra akkor mégnagyobb hátrányba kerülök ráadásul nem kigyógyulni akarok és nem is tápot. De ezt már leírtam egy párszor...
Akkor kapok rablást bónuszt HA rabolok. Ti viszont megkaptok egy állandó tápot. Ha már ezt kiszámoltad, hogy mennyit kellett rákölteni akkor azt is számold ki légyszi, hogy a %os tápok(spek, ultraspec, transzplant, LE sajt) mennyit termelnek szintenként. Mert szerintem elég hamar megtérül az amit befektettél és nem kicsit....
Ha jól értelmezem most azért sírsz, mert Miklós "tápolni" akarja a fertőzötteket azzal, hogy berak egy relikviát amit MEGVEHETEK. Nem azt kértem Miklóstól, hogy adjon valami übertáp szarságot, hanem annyit, hogyha ti is vehettek relikviát akkor nekünk is járjon valami.
A relikviát ugyanúgy megveszem, mint te....-.-
Dátum: 2009.12.05. 22:15:20
Szerintem a kalandszakikkal semmi gond nincsen, én feltoltam mindegyiket 40-re. Azt nem értem, hogy ezért miért háborognak egyesek, viszont azzal tényleg lehetne kezdeni valamit, hogy ne kapjon az ember 77. szintű tanulás próbát meg egyéb nyalánkságokat, mert okés, hogy kristálypontból megvan, de nem szívesen költ rá az ember