Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2010.01.05. 22:34:03
Kösz-kösz

majd MEGhálálom

Szóval sok hsz-ben volt szó Diablo 2ről ami régi nagy klasszikus. Még az előző generiáció favorit játéka, bár, ha megnézünk egy szerver toplistát talán még mindig előkelő helyen találhatjuk ezt a játékot. Nem tudom ki mennyit játszott vele, amikor időm volt én sokat. Nagyon szerettem és kb sosem lehetett megunni.

Igazából beszélgetés céljára hozattam létre a topicot Pannával.

Ki az aki sokat játszott? Kedvenc kari? Build? stb.
Dátum: 2010.01.05. 21:38:10
Piroska megy az erdőben, találkozik a farkassal.
-Szia Piroska, én vagyok a gyorsan b@szó farkas.
-Az fáj?
-Miért, fájt?

Szellemes favicc?
Szellem ül a fán.

Rossz favicc?
Tréfa.

Szerencsés zsidó?
Mákosmetélt(nem vagyok rasszista, még mielőtt...)

Gondolkodó sz@r?
Spekula.

Ezt lehet már írták előttem:
Mi a közös Győzikében és az Icarus buszban?
Mindkettő beázik

Mit adsz a 3 éves gyereknek, ha nagyon sír?
Mégtöbb vazelint

Hol terem a floppy ?
Hát a Disk-Réten.

És a nejlon?
Celofán

nagy nekifutásban ennyi. Csak elkapott valami...
Csak szerencsés vagy nekem elég táposak a dögjeim. Alapszint elég magas és az akt szint sem kicsi és mégis csak a töküket lóbálják. A VF az nekem is bejött egyébként
Dátum: 2010.01.05. 21:28:09
Mert nem kapsz új skilleket, skillpontokat, ha luppolsz, hanem a szerzett LE/TP arány mutatja meg, hogy milyen erős vagy.
Legrosszabb(eddig): ha fejlesztésnek mondható, akkor a "kritbug" javítás, ami eléggé megskalpolta a stratégiámat.


Legjobb: a kalandozás. Az nagyon tetszik. Igaz, hogy nem mindig van időm végigolvasni a kalandokat, de tetszik. És ami még pozitívum számomra, hogy lehet egy csomó relikviát szerezni KIIIINCS(nyálcsurgató szmájli^^)

egyenlőre ennyi így estefelé
Dátum: 2010.01.05. 20:57:53
De valami értéket pls, hogy legyen mihez viszonyítani. Szal a minimum az hol kezdődik? Milyen aránynál?
Dátum: 2010.01.05. 20:56:40
És mennyi a második zárójelben a max?
Dátum: 2010.01.05. 20:50:34
Ha jól számolok mortimer képletével

(10*szint*szakértelem*0,2*(vesztes csataaránya, minimum 0,2))*kreatív

10*73*50*0,2=7300

mondjuk a vesztes csatát számoljuk minimummal tehát *0,2

7300*0,2=1460*2(maxos krea) az 2920 és ez a minimum. Ugye jól számoltam?

edit: ha lefelé ütök akkor valószínű nyerek, de számoljunk csak 20 győzelemmel a 25 helyett.
az is 2920*20. Akárhogy is számolok ez minimális értéknek elég nagynak tűnik. Persze lehet, hogy rosszul számoltam, nem vagyok matekzseni de én csak behelyettesítettem.
Dátum: 2010.01.05. 11:36:13
Ha te diplomás vagy én két relikviát is veszek
Dátum: 2010.01.05. 11:27:06
Ez van Coro. Minket mindenki utál, csak azért, mert nem akarunk kihalni és beállni a sorba. De ezt sokan nem fogják fel, hogy nem tápot akarunk, csupán egyenlő esélyeket. Persze ilyenkör jönnek a dumák, hogy neked is megvolt az esély leküzdeni meg még mindig megvan. De mi FERTŐZÖTTEK akarunk maradni. Ennyi. Ez persze le van szarva
Dátum: 2010.01.05. 11:19:03
Biztos lesz aki használja NÉHA. De nem az lesz, hogy valaki mindig ott fog nálad hagyni 20k LE-t csak azért, hogy megölje a dögjeidet. Azért, hogy, ha otthagyok nálad LE-t akkor ne hiába hagyjam ott, hanem bosszankodj és mégjobban gyűlölj
Dátum: 2010.01.05. 11:14:17
Aham, hát persze. És ez senkinek nem fog feltűnni ugye?
Dátum: 2010.01.05. 11:02:57
A jövőre nézve a költségek is drágulnak. Ha össze kell kuporgatnom minden LE-t, hogy valamennyire versenyben tudjak maradni sosem fogja nekem megérni, még azt a 2-3 csp-t sem, hogy egyvalakinek a sok közül kinyírjam a dögjeit...
Dátum: 2010.01.05. 10:51:36
Szerinted ki az a majom aki ennyivel fog neked menni? Gondolkozzál már mielőtt elkezdes visítani, hogy jaj ez így szivatás. Ha meg valaki mégis megteszi ezt akkor biztos megérdemled. A fertőzötteknek így is minden csep LE-re vigyázni kell. Majd pont 20k LE-t pazarolni fog azért, hogy kifektesse a dögjeidet 12 órára? Hagyjuk már. Irreális a félelmed.

Másrészt ez is egy taktika. Mert ugye megverhetsz valakit dög nélkül is(teszem azt sokkal nehezebben, de megverheted). Az illető megelégeli és neked megy jó sok LE-vel úgy, hogy biztos veszítsen. Ezek után elgondolkozol, hogy majd legközelebb megpróbálod-e megint. Szerintem ezt nem kéne piszkálni. Jó így ahogy van.
Dátum: 2010.01.04. 23:18:51
Szerintem meg működjön minden esetben
Dátum: 2010.01.04. 22:49:31
Ha rendesen nyerek LE-t(nem a szakival) arra hat. Ha kihúzok egy szakit ami azt csinálja, hogy kapjak LE-t a portyában annak ellenére, hogy nem nyerek akkor arra miért nem kapok meg a bónuszt? Ugyanúgy a portyából kapom a LE-t. Ennyi erővel a kreatívra se hasson már.
Dátum: 2010.01.04. 22:44:03
Azért, mert az van odaírva, hogy +25% LE JÁR A GYŐZTES PORTYÁÉRT! Ezért...

edit: pl...
Dátum: 2010.01.04. 22:37:50
Az energiahasznosításra hatnak a portya LE-t növelő tárgyak?
Dátum: 2010.01.04. 17:53:06
Csapj fel te is kristálynak
Hm egy ötlet: az üthetőség lekorlátozása. Gondolok itt max 2-3 szintre, de lehet radikálisabb, viszont ne 8 óránként lehessen támadni, hanem sokkal hamarabb.

(bocs, ha nagy hülyeség, késő esti meditálásomban ez jutott eszembe )

De szerintem ez nem lenne annyira rossz.