Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2010.02.25. 06:52:22
Futtatás->notepad
Dátum: 2010.02.24. 18:21:14
Szerintem meg majdnem 20k-t vesztett legközelebb majd kétszer meggondolod, hogy beütöd-e

Attól, hogy majdnem kifingtak a dögjeid, attól még nem lesz kárpótolva.
Dátum: 2010.02.23. 14:48:11
Ja, de szerintem azt sokan csak az egérgörgetésre használják mondjuk én mutatóval görgetek

tudod van a mutató ujj meg a matató...
Mint a cigóknál amikor mind a 6 gyerek keresztneve ugyanaz csak a vezetéknév más csak itt most kimaradt a vezetéknév
Dátum: 2010.02.20. 21:30:20
Úgy, hogy veszel őskövet, és akkor annyi amennyit vettél a kiégettből is átváltozik igazivá.

A toborzódat meg a szövetségek, megfelelő hordás szövis topicba másold be, ott nézik azok akik szövit keresnek.
Nem! Három a magyar igazság+1 a ráadás:D szóval majd legközelebb:P:D
Hát ez aztán értelmes HSZ amúgy is 2012-ben úgy is eljön a világvége a maják szerint...jön a Nibiru bár remélem majd szerelnek egy hajtóművet a Földre és majd kitérnek előle ha meg nem jön, akkor meg hamarosan jönnek a földönkívüli barátaink és először a te seggedet fogják kitágítani, mert megkérem őket szóval a jövő ködbe burkolózik
Dátum: 2010.02.14. 21:06:39
Akkor a számok hazudnak nem vagyok jó matekos ezért használtam számológépet és biza utána elkezdtem csapkodni valamit


mód: helyesírás.
Dátum: 2010.02.14. 16:15:07
De nagy a szád ki vagy V2-n? Nehogy meglátogassalak
Dátum: 2010.02.14. 16:06:16
Nem kötelező a végzetúrral játszani.
Dátum: 2010.02.14. 15:43:21
Mert egy idő után 1 cspből több jön, mint 1k LE. Ha arányokat nézünk és 100 csp-ért mondjuk nem 1k LE-t kapsz, hanem szintednek megfelelőt akkor kb senki nem fog vadászni se portyázni meg így mi értelme lenne a játéknak? Gombnyomásra LE? Ennyire ne legyünk már kényelmesek.

Más ül a gép előtt meg figyel a 15%-ra, portyázik, stb stb, hogy LE-hez jusson. Akkor ne kapjon már gombnyomásra LE-t senki, aki nem tud a gép előtt ülni.
Dátum: 2010.02.14. 15:36:45
Úgy hülyeség ahogy van.
Dátum: 2010.02.14. 14:51:26
Mi a különbség az érsebész és a buzi között?
Az érsebész erek között szelektál a buzi meg szelek között erektál
188 centivel és 120 kilóval nem kis fölösleg van rajtad. Én is voltam kövér kisgyerekként. És szerintem nem, nem tudja jólérezni magát így az ember. 6 éves korom óta sportolok és a sporttól függetlenül voltam kövér, mert nem érdekelt, hogy mikor mit és mennyit eszem, csak zabáltam és zabáltam. A kövér embereket mindenhol kinézik. A te korodban nagyon egyszerű fogyni. Annyi az egész, hogy odafigyelsz kicsit. Pl 6 után nem eszel szénhidrátot fehérjével. Reggelire eszel sokat, vacsorára keveset. Én radikálisan egy hónap alatt fogytam 14 kilót. Sok apró dolog van amire érdemes odafigyelni és nagyon hasznos tud lenni. Mondjuk ahogy én csináltam úgy nem érdemes, mert egészségtelen, másrészt könnyen visszajön, de nekem nem jött nem tudom, hogy mennyit fogytál, mert nem írtad, de rögtön ne várj változást. A fogyókúra sem látszik meg rögtön csak egy pár hét után.

Ha kell én szívesen adok tanácsot, akár edzéstervet is
Dátum: 2010.02.13. 17:45:15
Akkor miért van az, hogy 150es IQ különbséggel is elugranak a vari elől? Csak nem a szerencse miatt? Jah de! vagy, hogy amikor 70el nagyobb a támadóm a védőjénél és 6ból 5* nem találok? Az mi? Tudom, hogy közre játszik a Tihorrandom, de igenis sok köze van a szerencsének a találathoz. Mondjuk a randomot lehetne valahogy módosítani, hogy ennyire ne számítson, mert baromi irritáló...
Dátum: 2010.02.11. 23:32:50
Kivételesen egyetértek Winnie-vel. A relikvia maradjon relikvia, akár LGY-s akár AH-s, ne mérjük már azt is cukorban.

Winnienek: mostanság nem raboltak LE:D az a nagy vesztett LE diffem is azért van, mert futárt játszom és házhoz viszem a LE-t ha 100%os a fertőzésem akkor 1:1-ben sebez.

Példának: elrabolnak tőled 5k-t akkor elvileg 5k sebzés szétöszlik a dögjei között. Ezt csökkenti a vastag bőr. Szerintem mindenféleképp érdemes megvenni. Kaptam olyan levelet, hogy durva a cucc(persze az illetőnek alacsony alapszintű dögjei vannak) meg kaptam olyat is, hogy fasza, de simán kigyógyítom. Mindenesetre csökkent a LE-vel támadók száma és már csak kavicsot visznek azok a kedves játékosok akik 8-9 szintet lefele ütve 30as vagy nemtom hanyas lopással elviszik az egészet. Tövig...
Dátum: 2010.02.11. 06:37:31
Nehogymár még a kalandból is tápolni lehessen

Legyen egy kis erőfeszítés a "kalandozásban". Ha úgy véled, hogy nem éri meg, akkor nem csinálod meg az összeset, vagy kidobod a LE próbásat, ha éppen ez akkora gond...
Dátum: 2010.02.09. 13:56:39
Nem bár tudom, hogy a biztos győzelem recepjte a boxolóval való sakkozás és a sakkozóval való boxolás de nem.


Téli sportot űzök: összetöröm magam a síkos járdán
Dátum: 2010.02.08. 21:42:05
<3
Dátum: 2010.02.08. 20:59:40
Aham. Nem drágám, nem vagy szőke :D csak kívül.(nah jó "kicsit" belül is) de én ezért is szeretlek :)

Voltak csúnyább dolgok is, de azt már nem merem beírni, mert jön a sodrófával és megkapom a magamát aztán kénytelen vagyok azt mondani, hogy edzésen szereztem a foltokat, mert ha nem akkor megint megver...már a 3. fogsoromat tette tönkre

(persze csak vicc:P bár nem mindegyik része )