Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2010.04.22. 15:02:52
Kérdés, hogy miért? Emlékezz már ez mennyire betett az embereknek amikor Miklósék így rakták játékba.
Dátum: 2010.04.22. 14:56:34
Ez oké, csak fenn nem életképesek a pókok viszont az EH-val azt érné el az ember, ha kinyomja a középmezőnyből, hogy fölülről és alulról is agyonverik, semmi mást.
Dátum: 2010.04.22. 14:48:39
Én V2-n kitoltam az EH-t kiváncsiság képpen a VF helyett(mert ott megtehettem és most mindenféle arcoskodás nélkül mondom ezt)és 3 nap sem telt el, de rádöbbentem, hogy egy kalap fos, már bocsánat. De aki VF-ezik annak baromira nem éri meg az EH. Fogalmam sincs, hogy a JV miért erőlteti ezt annyira.
Dátum: 2010.04.19. 21:40:11
Miért jó ennyire eröltetni a sajtolást? így is elég őskő fogy.
Dátum: 2010.04.18. 18:35:45
Engem nem befolyásol a KH, csak azért írtam, hogy a KH-sok rétege ne sérüljön, de valahogy kerüljön már rendbe a portya...fenn nincsenek pókok
Dátum: 2010.04.18. 15:29:58
Szerintem a projekció szaki tönkreteszi az egészet. 80-as prójekcióval 30k LE-t le lehet védeni és, ha nem nyer az ember akkor csak bukik, pontosabban nagyobbat bukik, mintha nyerne. Ha nyer akkor 0 LE és tömérdek TP ennek a szakinak köszönhetően, ha viszont fennakad akkor otthagy egy csomó LE-t. Túl van tápolva a védekező taktika. Miklós szerint lehet rabolni fenn is csak jókor kell beütni és ez olyan egyszerű. Hát persze, főleg úgy, hogy mindenki figyela LE-jére, ki lehet kapcsolni az ÉP reget és ott a vadászós cucc, így aztán nagyon sok az esély rá, hogy 15% fölé kerül valaki.

Szerintem eléggé túl van tápolva az, hogy aki rágyúr erre és lepihen(ugye még +10%) az kb semmit nem veszíthet, csak nyerhet és az ilyenek miatt van kihalva a portya. PVP játékban elég nagy hülyeség az, hogy az egyik alapvető bevételforrást kb teljesen ki lehet iktatni.

Aztán jött az, hogy fejlesszünk EH-t. Ami egy rakat fos. A VF stabil LE/TP arányt ad, nomeg az EH közel sem olyan jót, mint a VF. Aki a középmezőnyben lecseréli az EH-ra a VF-t az annyit fog elérni, hogy fölülről és alulról is agyon fogják verni.

Tudom, hogy az utolsó pont nem sokakat érint, de Miklós annó a fertőzésnél azt is mondta, hogy egy jó fertőzött kari az tudja kompenzálni a hátrányát. Namost hiába van ott nekem a szürke lélekrabló és a vámpírfókusz meg a 100as fertő, ha egyszerűen nem lehet rabolni, mert ez a szaki levéd mindent. Teljesen szétbarmolja az egész portyát ez a szaki.

KH ellen tökéletes, de a rendes portyában nem kéne működnie.
Dátum: 2010.04.16. 23:29:20
Nem valami egyszerű nagy akt. szintű dögöt csinálni, valamint a nagyobb alapszintűnek több lesz az elnyelése, ergó idővel el fog veszni a magas aktuális szintből eredeő elnyelés bónusz, mert a nagyobb alapszintű, ha szintben nem is de elnyelésben utol fogja érni és akkor megint csak gixer van
Dátum: 2010.04.16. 22:13:29
Kennelből sosem fog annyi TP-t kapni, még csak a közelébe sem fog érni a portyában folyamatosan használt állatoknak.
Dátum: 2010.04.16. 21:33:15
Kéne egy olyan épület ami az ellenfél projekciójából vesz le, mert a mostani rendsze egy rakat szar
Dátum: 2010.04.16. 21:29:06
Ez az állatos akkora kiba***ás, már bocsánat. Nem ezért szenvedtem és préseltem ki a dögjeimből a maximumot, hogy most csak úgy kisajtoljam a 100+szintű dögjeimet-.-
Dátum: 2010.04.16. 21:19:45
A kennelnél figyelembe lesz véve a már meglévő szintű állat? Teszem azt az én 109-es dögöm megkapja az addig meg nem kapott képességpontokat, vagy akkor fogja elkezdeni őket gyűjteni?
Dátum: 2010.04.13. 14:26:12
Amwerion egy gyors támadást intéz feléd. Eltalált, sérültél 549 pontnyit. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-137 lélekenergia) Merlin, Rhatt sárkánya, Nekronmágus és Haláljáró acsarogva támadnak. 4 támadással 104 sebzés!

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. 283 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek. Mikorka Kálmán és Csik Lóránt is támadnak. 2 támadással 88 életpontot sebeztek.
Dátum: 2010.04.03. 18:41:43
Szánalom a script.
Dátum: 2010.04.02. 13:06:09
Lehet, hogy erős lenne, de ha eltálálnák a megfelelő arányt, máris nem lenne rossz szájíze a dolognak...
Dátum: 2010.04.02. 13:00:04
Véleményem szerint ez a leggyengébb jutalom. Viszont, ha lenne egy olyan opció, hogy EH vagy VF akkor többen csatlakoznának ehhez a táborhoz. A két szakinak amúgy is sok köze van egymáshoz, mondhatni tesók, csak gyűlölik egymást:P:D (nah jó ez hülyeség^^) de én örülnek annak, ha nem csak EH-t lehetne választani.

(megint diszkriminálva érzem magam....-.-)
Dátum: 2010.04.02. 12:56:07
Szerintem jó lenne ugyanez csak VF-el is. Ergó ne csak EH-t lehessen választani/kapni azzal a kufárral, hanem VF-et is. Nah úgy zsír lenne.
Dátum: 2010.04.02. 12:49:19
És akkor most álljak haptákba 40k LE-vel és frissítgessem folyamatosan az oldalt, nehogy megint megszívjam és lemaradjak? Hát ez csodás...
Dátum: 2010.04.02. 12:38:14
Most tudtam csak géphez ülni.

Agnaesh, a csábító
(10 követő)

3-as erősségű jutalom: A hatalom arany kürtje (+3% LE vadászatért)
2-es erősségű jutalom: A hatalom ezüst kürtje (+2% LE vadászatért)
1-es erősségű jutalom: A hatalom bronz kürtje (+1% LE vadászatért)
(A hatalom tornyából eredő bónusszal ez nem adódik össze)

Jelenleg nincs szüksége több követőre.

ez mi? később már nem is lesz vagy mi? Mert valószínű ezt fogja választani a többség...hát ez csodás-.-
Dátum: 2010.04.01. 08:31:24
Nekem tetszik :D mondjuk azt akt. LE-s kicsit durva sztem, de a többi jó :)xD
Dátum: 2010.03.31. 20:44:33
Nekem legalább igazam van és nem viselkedek úgy, mint egy óriás csecsemő. Érdekes módon, abban a témában mellém állt a jónép, te viszont ovlasd el a kommenteket légyszi amiket kaptál nem kell mindenért sírni, mert nem úgy megy apucinak ahogy eltervezi és néha kerül egy kis bors is az orra alá.