Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2010.11.22. 12:40:50
Nem, de nem erről volt szó. Én is megiszom a random levét, van amikor 70%os találati eséllyel a 7 körből találok 2*...
Dátum: 2010.11.22. 12:15:33
mondom, hogy el vagy tévedve:D
Dátum: 2010.11.22. 12:13:05
Ja, hiányzik a verés. Az orrbaverésed...az igen. Kurvára el vagy tévedve. Úgy van ahogy Wuher is leírta. Ha 1et ütök a dögök kemény 4ép-t sebeznek...aki meg nem talál el annak meg megütik a maxot? Ez hol logikus? Sehol. De gratulálok neked.
Dátum: 2010.11.22. 11:14:04
Tehát, ha nem talál el akkor nagyobbat üt a dög. Grat:) ez értelmes. Mellesleg, ha a te logikád szerint megyünk akkor az alapsebzés 0, mert el sem talál. A nullának meg akárhány %-a 0...és igen ez baromi irritáló, hogy random, hogy eltalálom és random, hogy mennyire, emellett aki nem üt meg, annak fixen hozza a dög a sebzését én meg, ha éppen szívok a random miatt kevesebbet sebeznek az állataim, mint annak aki el sem talál...ez remek.
Dátum: 2010.11.22. 09:20:42
Elég, ha a védekezést felhúzza, a támadást meg annyira, hogy térkapuból ne essen ki a LE szívó profit. Nem találom el, 4 döggel megy, folyton ütik a kritet, és mivel ő nem fog eltalálni ezért nem lesz olyan, hogy 1et sebez a dögjei meg kemény 4 ÉP-t. Szóval belém lő 7k-t(2 tulból) én nem találom el a nagy védekezése miatt és a blökijei még szarrá is vernek. Amikor kapok egy 9k-s varázslatot a képembe azt azért elég nehezen hozom vissza. Aki magasabb döggel megy 300 körüli elnyeléssel az 6 harci körnél már 1800 sebzés felfogás...

mód: amúgy azért vicces, hogy még én fejlesszek, mert el van szúrva egy dolog(AF képesség)mellesleg, ha valaki olyan taktikávalj játszik, hogy erő nagy, támadás kicsi a biztos dög sebzés miatt és ő is kihúzza ezt, meg merem kockáztatni, hogy többet fognak ütni a dögjei átlagban, mint annak akinek sokkal nagyobb a támadása, mert nem talál el, nem lesz olyan, hogy 1ép-t üt és 4 sebzés, hanem szépen megruháznak az állatai. Egyébként nem értem, hogy ezt még mindig miért nem sikerült megcsinálni, holott már elég rég óta szó volt róla, hogy a dögöt találjanak már függetlenül a gazdájuktól, mert baromira irritáló.
Dátum: 2010.11.22. 07:49:47
Ez azért már tényleg kezd nagyon röhejes lenni....

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Halálfejszével. Talált, 704 sebzést okoztál.

Lesújtasz ellenfeledre. Arkhroth Croa'khyn 788 pontnyit sérült. Kritikus sebzés!

Akkor mi a halálért vannak kritikus szakik? Jah, hogy közelharcban nem számít csak varázslatnál...zsír.
Dátum: 2010.11.21. 14:37:07
A bajnoki öv relikviát lehetne updatelni: ki lehessen választani, hogy egy tulajdonságra adjon +30 tul bónuszt, mert ez a +10 semmit nem ér így szétszórva. Értékesebb lenne a relikvia is és lehetne használni is valamire...
Dátum: 2010.11.18. 14:13:40
Dátum: 2010.11.18. 14:04:38
Jah az jólenne, ha ottmaradna, mint jelkép.

Más: További kategóriák nem lehetnek? Pl állatölős, kavicslopós kategóriák?
Underworld

Mód: bár ez is trillógia
Serenity
Dátum: 2010.11.15. 16:45:20
Ahhoz, hogy a VF-es ugyanannyi AF-et kapjon, mint az EH-s(most arról beszélek, ha 1:1 lenne)akkor még mindig fel kell húznia a kompenzációt, az EH-s meg már a táp szakikat húzza és mire a VF-es eléri azt, hogy ugyanannyi elgyen a bejövetele, mint az EH-snak addigra már az EH-s egy csomó pontot el tudott költeni és ez a kimaradt időtartam soha nem fog változni. Mindig meg fog maradni ez az idő az EH-soknak. Olyan ez kicsit, mint most az inspirátor+VF téma. Ergó mindigis hátrányban lesz a VF-es AF szempontjából, mert neki muszáj volt a kompenzációra költeni, hogy ne maradjon le. Másik meg örökké egy 25%-os előny? Az azért kicsit durva
Dátum: 2010.11.15. 14:20:51
Én megértem amit mondasz, attól függetlenül nem értek vele egyet, de nem fogod fel, hogy AF ide AF oda aki VF-esek között EH-ra vált, bármennyi AF-et kaphat szarrá fogják verni amig nem kerül ki a közegből. Ha ez ennyire mind1, akkor miért kell ilyen mértékben lelassítani a VF-eseket? Erre még mindig nem tudtál válaszolni, de én vagyok a hülye:)
Dátum: 2010.11.15. 13:51:16
Azért ismétlem magam, mert te is ugyanezt teszed. Az elhamarkodott, buta kijelentésedre reagáltam, ha feltűnt volna

De azt még mindig nem értem, ha neked teljesen mindegy, mert érved szerint a VF-esek csak egymással bohóckodnak akkor miért ne kaphatnák meg ők is az 1:1et? Erre nem tudtál válaszolni. Ha téged nem érint akkor minek szólsz bele, ennyi erővel?

Azért, mert több AF-et kapnak, attól még ugyanúgy szarrá fogják verni...legyen már benned ennyi realitás. Ez az arány ami most van csak egy barominagy tüske és demoralizáló tényező.
Dátum: 2010.11.15. 13:21:07
Mellesleg az AF-től függetlenül a képességek miatt ígyis-úgyis alternatíva lesz az EH a VF-essel szemben, mert lehagyja...tényleg nem tudom, hogy ez miért fáj
Dátum: 2010.11.15. 13:19:20
Mi az, hogy egyre ritkábban? lol. itt vagyok 102. szinten, sokkal több az aki nem VF-ezik....azért nem kéne ilyen elhamarkodott kijelentéseket hozni. Mellesleg, ha csak egymással mérik össze a tudásukat állításod szerint akkor neked nem tökmind1, hogy 1:1ben kapják az AF-t, ha tégedn nem fognak elérni és csak egymást ütögetik? Valahol ez ellentmond..


Mód: Elírás
Dátum: 2010.11.14. 22:41:00
Nem értek egyet veletek és nem fogjuk meggyőzni egymást az saját igazunkról

Mód: ezt nem tudom melyik csicska pontozta le, de gratulálok
Dátum: 2010.11.14. 21:17:00
Akkor lenne két külön serpenyő, ha a nem lenne AF...de amíg az egyik többet kap mindenféleképpen, mint a másik nincs egyensúlyban a két dolog. Amúgy meg, ha kihúzom a kompenzációt és költök azért, hogy ne maradhassak le az miért probléma? Miért probléma, ha költök egy olyan dologra ami arról szól, hogy egyensúlyozzon, hiszen ez a neve is tulajdonképpen, de nem ellensúlyozza teljes mértékben. Tehát nincs egyensúly...
Dátum: 2010.11.14. 21:04:24
AF előtt váltottam.
Dátum: 2010.11.14. 21:04:00
Ki mondta, hogy jó biznisz? lol. Te tényleg ilyen buta vagy vagy csak megjátszod? Mindeössze annyit sérelmezte egészen eddig, hogy nem 1:1 az arány. Rohadtúl nem érdekel, hogy mit kapsz az EH-ból, az piszkáélja a csőrömet, hogy nincs kiegyensúlyzva az AF pontosztás, sajnálom, ha eddig ezt nem sikerült megértened. Fele annyi AF-et kéne alapból kapni, a feleannyi TP-hez, nem pedig 25%-ot, kompenzációva meg 100%ot, ígyis le leszek maradva mindig a nem VF-esekhez képest, mert nem tudom behozni azt az időptartamot, amit arra költöttem, hogy felhúzzam a kompenzációt...