Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2011.05.29. 13:10:18
Ezzel csak a sebzések nőnének, nem pedig a mérleg mozdulna el az egyensúly irányába. Arielnek igaza van kivételesen
Dátum: 2011.05.28. 12:33:02
Nekem 200as a kivégzésem 114. szinten. Szerintem nem kéne szinthez kötni a képességet, valamint nem tartom olyan erősnek ezt az erősítést.

Én esetemben, ha nem tolok a szakin 114/40+1*1000ÉP=3850.

Szerintem a 40 lehetne egy kicsit kisebb 35 vagy mondjuk 30. Ha 30-al számolunk akkor is 4800. Megérné kivégzést húzni, valamint a magas egészségnek is lenne valami értelme. Mondjuk ha tápoljuk a kivégzést azzal valamennyire a IQ-TAU párost tápoljuk. Ha mondjuk Az ilyen kari kritikus ütés helyett kivégzést húz, vagy tud honnan némi LE-t belefeccölni, akkor a vari kör után vége lesz a csatának és még csak visszaütni sem fog tudni az, aki nem IQ-TAUra van berendezkedve.

Mód: Szerintem nem konstans bónusz kéne, hanem egy változó. Mondjuk támadás vagy erő, a konstans szám helyett, ami összefügg a szinttel is. Ergó hiába húzod ki magasra, léped a szinteket idővel gyengül a szorzó, ha nem tolod a tulajdonságod. Feljebb említettem, hogy mit okoz az erősítés, ha varázsló tulajdonsághoz lenne akkor ugyanott vagyunk, valamint a kivégzés mégiscsak kivégzés, főleg, ha kinyomom a hátbaszúrs AF képességet...
Nem elég neked annyi AF amennyid van? Szeretnél még osztogatni másoknak is? nem provokálni szeretnélek, de szerintem ez teljesen fölösleges lenne.
Dátum: 2011.05.27. 15:31:27
Az alternatív szimbólum összeadódik más AF-et növelő relikviákkal? Ha van 6%-om akkor 16% lesz?
Dátum: 2011.05.27. 15:28:10
Király ötlet! Tetszik nagyon, mondjuk az elnevezésen jót nevettem
Dátum: 2011.05.25. 20:48:17
Ja valamint, ha +5ön van a konti és háború van akkor is kidobja hamarabb, pedig még nem tudom ütni, mert támadtam az elmúlt 60 percben....
Dátum: 2011.05.25. 19:48:57
Haha! jön még Craslorgra úthenger
Dátum: 2011.05.25. 18:16:53
Méghogy jól van belőve az AF...Maedhros EH-zik pár szint eltéréssel haladtunk eddig egymás mellett. Én kicsivel később, mint bejött az AF váltogatom a szakikat és csak 170-el van több pontja, végülis csak több, mint 2* annyi

De igen ki van egyenlítve...valóban
Dátum: 2011.05.17. 08:36:43
Sok mindenen kéne változtatni.

Kivégzés reform is jól jönne, bárki bármit mond, az is egy halott szakértelem bizonyos szint felett. Ez is kaphatna egy szinttől függő szorzót és máris értelmes lenne kivégzést fejleszteni. Mondjuk ez magasabb szinten az IQ, TAU párost erősíti. Elnyomja a nagyot sebző spelljét és mondjuk a kivégzése is magas, bele esik az ellenfelé a határba és sebződés nélkül megúszhatja a portyát(ha ő varázsol elsőnek). Persze vannak ilyen esetek alapból is, de ezt is okozná a kivégzés erősítése. Mindenesetre én még ígyis amellett vagyok, hogy lehetne erősíteni a szakin.

Valamint az állatoknak a szakijait is helyre lehetne pofozni, mert röhej, hogy van max 3 szakértelem amit megéri kifejleszteni...

Regeneráció: szakiszint*állatszint/óra. Szerintem ez elég korrekt lenne és sokmindent megoldana. Vegyük az én esetemet példának, ott a 130-as dögöm van most 27k épje. Ha 50-re kitolnám akkor 50*130 ÉP-t gyógyulna(6500) 1 óra! alatt! Persze ehhez le kéne mondanom az acsarkodásáról vagy a kritikus ütéséről a blökinek, de ez is egy alternatív megoldás lenne, méghozzá nem is rossz.

Gáz, hogy szaki amit használni lehet

Több hirtelen nem jut eszembe, még nekem is reggel van

Mód: Fasza, látom a pontozó kommandó megint akcióba lépett és mára már nekem is felhőm lett:D grat...
Dátum: 2011.05.15. 23:48:40
nekem még mindig 200-as.
Dátum: 2011.05.15. 22:46:22
Kivégzés reformot valóban be lehetne iktatni. 5/szakiszint az bakfitty amikor már 40k ép-vel rohangálnak a playerek(én szintemen).
Dátum: 2011.05.15. 16:17:25
Jólvan Tádé
Dátum: 2011.05.15. 14:52:36
Cserélj betétet...

bunkó vagyok, mert egy pvp játékban naponta többször is betámadok valakit, nah ez már tényleg röhejes. 110 a maxos másodlagos ez kb 25%-ot jelent.

Ha állat nélkül állsz, nem mind1, hogy ki ver meg? Támadni valószínű olyan fog, aki biztos megver. Nincs állat->nem sérülnek, TP-t sem kapnak ergó kurvára mindegy hogy ki fog megtámadni. Ha meg nálad vannak ott van a védekezős relikvia, legyél vele boldog.
Dátum: 2011.05.15. 14:19:04
Bunkó vagyok, mert kitoltam az acsarkodást? Hát ez lol, megjött? Vagy mi van? Ugyanúgy fejlesztek vastag bőrt és sebgyógyítást mint te. Nyilván egyre többek lesznek a sebzések, emelni kell a szakikon.
Dátum: 2011.05.15. 13:45:41
Akkor geci vagyok. Miután ráköltöttem több millió LE-t a szakértelmeim kitolására, had legyek már jogosan felháborodva, hogy kidobnak egy ilyen reliket, ami játékbeli erőforrást nem használva kb megfelezi az én erőfeszítéseimet.

Az acsarkodást nem csökkenti a vastag bőr. Ez is része a játéknak. Én Xmillió LE-t a szakikra áldoztam te meg másra. Na und? Kurvára nem reális ez a dolog ami miatt most itatod az egereket. Fel lehet háborodni, hogy szemétség meg minden, de ez attól még a játék része marad. Ennyi erővel farmolni is genyóság valakit, sőt naponta többször támadni, mert hű hogy néz az már ki egy pvp jáékban, hogy többször és megcsapdosom a képét egy nap? Ugyanúgy te is fejleszthetsz acsarkodást a dögjeidnek, tolhatod a sebgyógyot. Ja, hogy erre lusta vagy? Akkor meg ne sírjál, hanem magadra vess.
Dátum: 2011.05.15. 12:05:34
Nem a másokkal való kitolás érdekel. Jóideig nem foglalkoztam az állatsebzéssel, de amikor már mindenki másodlagos varázslattal jött és 800akat ÉP-ket darált le az állataimról, akkor egy idő után betelt a pohár. Kitolom a szakit, az állatoknak is acsarkodást fejlesztek erre Miklósék behoznak egy olyan relikviát ami kb felezi ezeket. Hát ez nagyszerű, mondhatnám megintcsak egy ZSENIÁLIS "fejlesztés" volt.

Amúgy meg ez a másodlagos nem csak szívózásra jó, szerintem...háborúban(jó persze már senki nem háborúzik...)is használható taktikai elem, valamint a farmerek ellen való védelem

Nem érzem reálisnak a sírást. Kompenzálható az állatsebzés. LE-ből...

Szvsz azt a reliket ki kéne szedni, vagy akkor legyen egy állatsebzős is, ha már ennyire kell az őskőforgalom...
Dátum: 2011.05.15. 11:47:35
Népszerűség átka...

Szvsz semmi baj nincs az állatsebzésekkel. Vastag bőröd hanyas? Nekem 80 és 80as a sebgyógyom is és érdekes módon nem szoktak kidögleni az állataim(még AF képességeim sincsenek rájuk)

A felháborító inkább az, hogy elkölt az ember több millió LE-t a másodlagosok kitolására és akkor némi kavicsért vesznek a játékosok egy olyan tárgyat, ami felezi az állatsebzéseket. Őszintén, ez kurva idegesítő

Nem tudom mi a problémád, szerintem ez egy teljesen alaptalan indok a sírásra.
Dátum: 2011.05.10. 14:42:58
Hát igen...mondjuk én szerencsés vagyok, mert 7 harci köröm van. Bár esszenciából ideiglenesen ez is megoldható

Így is van, hogy nem hozom vissza a varit. Főleg, ha a dögjei 1-2* eltalálnak..
Dátum: 2011.05.10. 11:50:02
Nekem az 7*45 lenne ami 300 sebzést jelentene. 50 AF-ért nem biztos, hogy ez annyira megéri...
Dátum: 2011.05.10. 11:31:58
Nah mind1, majd ha lesz fölösleges 50 af-em egyben kitolom és megnézem, hogy számít-e.

Még szerencse, hogy a varázslóknak nem kell kitolni semmit, hogy ne legyen random a sebzésük...